Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Strrrrrasznie pilne, gdzie kupie bednarke?????W hurtowniach budowlanych nie ma :( a, ja zaraz musze im zawiezc

Na ulicy Hutniczej, na wysokosci Chylonii (jadac od strony Gdyni za skrzyzowaniem z Polnocna, po lewej stronie) jest duza hurtownia elektryczna (nazwy nie pomne). Tam dostaniesz bednarke. Jednym slowem szukaj w hurtowniach elektrycznych. Tam tez mozna kupic peszele zewnetrzne o srednicach np 50, 75, 100 mm na przepusty kablowe przez fundamenty

O, super, super!zaraz jade, a co do przepustów, to własnie mi powiedzieli, ze lepiej by fundament był nie naruszony :-?

 

Hurtownia nazywa się MORS i jest po lewej stronie Hutniczej jadąc w kierunku Rumii.

 

A propos przepustów - rozumiem że mieli na myśli ławy fundamentowe, a nie ściany fundamentowe. Bo w tych drugich całkiem normalnie wykonuje się przepusty, żeby ich potem nie kuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Strrrrrasznie pilne, gdzie kupie bednarke?????W hurtowniach budowlanych nie ma :( a, ja zaraz musze im zawiezc

Na ulicy Hutniczej, na wysokosci Chylonii (jadac od strony Gdyni za skrzyzowaniem z Polnocna, po lewej stronie) jest duza hurtownia elektryczna (nazwy nie pomne). Tam dostaniesz bednarke. Jednym slowem szukaj w hurtowniach elektrycznych. Tam tez mozna kupic peszele zewnetrzne o srednicach np 50, 75, 100 mm na przepusty kablowe przez fundamenty

O, super, super!zaraz jade, a co do przepustów, to własnie mi powiedzieli, ze lepiej by fundament był nie naruszony :-?

 

Hurtownia nazywa się MORS i jest po lewej stronie Hutniczej jadąc w kierunku Rumii.

 

A propos przepustów - rozumiem że mieli na myśli ławy fundamentowe, a nie ściany fundamentowe. Bo w tych drugich całkiem normalnie wykonuje się przepusty, żeby ich potem nie kuć.

Jasne, mieli na mysli ławy fundamentowe, tylko ja laik pokiełbasiłam :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pilnie poszukuję ekipy od tynków cementowo-wapiennych. Mam namiary na tykarzy, którzy robią tylko gipsowe tynki :( HELPIK!

 

Czas nas bardzo goni... Nie możemy ruszyć z dalszymi pracami :(

 

 

Wspominany już niejednokrotnie :D pan Toporek też robi tynki cem-wap. U mnie robił posadzki i jestem bardzo zadowolona, więc może i tynki idą mu równie dobrze :wink: (tel: 605 10 33 71)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anekri - ja mam całość wod-kan i c.o. z firmy ATOM z Lublewa. Instalacje są w trakcie realizacji, ale współpraca do tej pory układa się bardzo dobrze. Ceny są akceptowalne i negocjowalne, wykonawstwo też bez zarzutu, a obsługa klienta - super. Wcześniej na forum polecał ich Barti i polecał bardzo.

 

Bardzo dziękuję - własnie robią mi wycenę :D

Będzie z czego wybierać :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus_gdynia

 

obejrzalam Twoj album ze zdjeciami z budowy i chcialam Cie zapytac, z czego masz zrobione drzwi wew. (drewno, a moze specjalna okleina)?

 

Na zdjeciu nie widac tzw. słoi. Poszukuje recepty na jasne drzwi wew., ktore nie maja typowego charakteru drzwi drewnianych, i tak jak Twoje, maja prostą forme.

 

z gory dziekuje za odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia nazywa się MORS i jest po lewej stronie Hutniczej jadąc w kierunku Rumii.

A propos przepustów - rozumiem że mieli na myśli ławy fundamentowe, a nie ściany fundamentowe. Bo w tych drugich całkiem normalnie wykonuje się przepusty, żeby ich potem nie kuć.

Informacja odnosnie Marsa, nie sprzedaja bednarki na metry, tylko całe opakowania po 50 kg :evil: Musiałam maszerowac na Żelazna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus_gdynia

 

obejrzalam Twoj album ze zdjeciami z budowy i chcialam Cie zapytac, z czego masz zrobione drzwi wew. (drewno, a moze specjalna okleina)?

 

Na zdjeciu nie widac tzw. słoi. Poszukuje recepty na jasne drzwi wew., ktore nie maja typowego charakteru drzwi drewnianych, i tak jak Twoje, maja prostą forme.

 

z gory dziekuje za odpowiedz :D

 

Drzwi wewnętrzne mam kupione w firmie INTER-DOOR. Ich sklep fabryczny jest na trasie Rumia-Reda, po lewej stronie w kierunku Redy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ - Po ile ta bednarka na metry?

A może taniej byłoby zrzucić się razem na te 50 kg i się podzielić?

 

Pozdrawiam

Rany, musze sprawdzic, ale cos mi swita,ze za 5 m zpłaciłąm 19 zł tylko nie wiem czy z zaciskami czy bez.Ja niestety musiałam ja kupic dzisiaj, bo my jutro zalewamy :p ale do innych wspólnych zakupów jestem chetna, nastepna na talerzu izolacja fundamentów i bloczki fundamentowe itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych od stanow surowych, jak sie spisuja wasi fachowcy, moj czeka w blokach na swoj termin. Chyba bardziej ja czekam.

 

Cos cisza w temacie wykonawcow silki dla mojej sasiadki

 

PozdrawiamPiotr

mam nadzieje ze nie bede sobie pluła w brode, ale jak na razie ja jestem super zadowolona :p wrecz, jestem w szoku :o nie prosza o zaliczki, nie chca kibelka ani domu, to ja im kaze :PMowia co kupic by było taniej, pracuja od rana do pozna, słuchaja kierownika,Inspektor jak na razie nie miał zadnych uwag, czytaja rysunki i znalezli bład w konstrukcji, cenowo oki.Rany, pokaze mnie z ato chwalenie dnia pzred zachodem.....bedzie na Was :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych od stanow surowych, jak sie spisuja wasi fachowcy, moj czeka w blokach na swoj termin. Chyba bardziej ja czekam.

 

Cos cisza w temacie wykonawcow silki dla mojej sasiadki

 

PozdrawiamPiotr

 

W silce mocny jest Jan Sikora - 603 363 699

Na ten rok nie ma już terminów :cry:

ale na przyszły

Nawet ja o n im słyszałam :p Chwalił go moj inspektor i Grablowski, reka mistrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może namiary na niedrogiego (oczywiście) rzeczoznawcę budowlanego?

Potrzebuję takowego do wyceny domu dla banku żeby dostać kredyt.

 

Pozdrawiam

Obawiam się ,że najpierw lepiej zapytaj w banku ,bo niektóre banki żądają swoich rzeczoznawców,a np PKO BP nie żąda wcale bo ma swoich.

Ja mam namiary do Andrzeja Klein z Wejherowa. Ale jak ostatnio szukałem to ceny były dość zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...