Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gosia@ - proszę o namiary na kosztorystantkę.

Bloczki betonowe fundamentowe załatwiłem po 2.15 brutto z atestem. jeśli chcesz to dam Ci namiar.

Nie wiem tylko czy uda Ci się wynegocjować taką cenę bo ja cisnąłem bardzo długo ale w końcu udało się, może tobie też się uda.

 

Jeśli chodzi o bednarkę to potrzebuję 30x5 i to około 65 m.

 

Pozdrawiam

O rany, dlaczego tak duzo?????Ja mam po 1 m z kazdego naroznika :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas dzisiaj lezy juz chudy pod ławy - jutro układają zbrojenie i zalewają ławy.

 

Pani kierownik namówiła nas na zmianę w projekcie - zamiast Terivy będzie strop lany żelbetowy - architekt się trochę wycenił za wprowadzenie zmian ale sam twierdzi ze monolit lepszy (szkoda ze mi tego nie powiedział jak robił adaptację). Na szczeście do stropu jeszcze trochę czasu więc na pewno zdazymy z zatwierdzeniem zmian w Starostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halllllo

ha i hi jeszcze 1 dzionek

i juz za chwileczke juz momencik

tyrrryyryryryr tararara tatata tarararar

betoniarka zacznie sie krecic

 

jutro skoro swit okiedy skowronki cwierkaja i geodeci wstaja (11,30)

jestem umowiony se z geodeta :D ,

bloczki na dzalce ,zwir ,cement w poni.

wszystkim mlodym budowlanca powodzenie a co wiecej SZESCIA

 

zonka ma ,troszke nerwa ma

bo budowa sie zaczyna

a na to ja

ten domek to przecie tylko przymiarka

 

tak tak kura buduje Adasia z mg-projekt jako letniskowy dla wprawy

a nastepny to JUZ TAK NAPRAWDE .

male pytanko w jakich przedzialach cenowch mozna dostac deski oraz wiezbe .

dzieki i trzymam kciuki i piwko i kielbaske nad ogniskiem za was.

 

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ - proszę o namiary na kosztorystantkę.

Bloczki betonowe fundamentowe załatwiłem po 2.15 brutto z atestem. jeśli chcesz to dam Ci namiar.

Nie wiem tylko czy uda Ci się wynegocjować taką cenę bo ja cisnąłem bardzo długo ale w końcu udało się, może tobie też się uda.

 

Jeśli chodzi o bednarkę to potrzebuję 30x5 i to około 65 m.

 

Pozdrawiam

 

Podaje namiar na kosztorysantke Krystyna Mowczun 551-29-11 dom praca 551-63-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jest jeszcze BADI, JATOBA i kilka innych

sie śmiej :wink: naprawdę strasznie mi się to drewno podoba ale cena :roll:

Pewnie s ie nadaje, i tak jest bardziej trwałe od sosny a jaki był koszt Twojego płotu?
Gosia, na razie mam tylko ogrodzenie z siatki (część klinkierowa dopiero się robi), cena za słupki Bekaerta (ok.50szt.) 2100+ 3900 za 130mb siatki. Ceny robocizny, cementu, piasku itp. nie podam bo mam to "wymieszane" z innymi cenami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jest jeszcze BADI, JATOBA i kilka innych

sie śmiej :wink: naprawdę strasznie mi się to drewno podoba ale cena :roll:

Pewnie s ie nadaje, i tak jest bardziej trwałe od sosny a jaki był koszt Twojego płotu?
Gosia, na razie mam tylko ogrodzenie z siatki (część klinkierowa dopiero się robi), cena za słupki Bekaerta (ok.50szt.) 2100+ 3900 za 130mb siatki. Ceny robocizny, cementu, piasku itp. nie podam bo mam to "wymieszane" z innymi cenami .
Joola, nie smiej sie :oops: ale jakiej welkosci Ty masz działke, jakos nie wychodzi mi przeliczanie tych metrów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ moja działka ma 950m2, tyle że jest w romb a wjazd jest nawęższy, bo ma ok. 13 mb. stąd niewiele będę potrzebowała tego drewna na płot 8)
A, to masz fajnie, ja mam 2600 do ogrodzenia :cry:

:o :o No też masz fajnie, bo masz dużą działeczkę :D :D Gosia@ sama siatka nie jest chyba aż tak droga, to te słupki "robią" cenę ogrodzenia. Z tego co pamiętam zwykła powlekana siatka i słupki są dużo tańsze niż Brekaerta. Poza tym przy takiej ilości możesz się nieźle targować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ moja działka ma 950m2, tyle że jest w romb a wjazd jest nawęższy, bo ma ok. 13 mb. stąd niewiele będę potrzebowała tego drewna na płot 8)
A, to masz fajnie, ja mam 2600 do ogrodzenia :cry:

:o :o No też masz fajnie, bo masz dużą działeczkę :D :D Gosia@ sama siatka nie jest chyba aż tak droga, to te słupki "robią" cenę ogrodzenia. Z tego co pamiętam zwykła powlekana siatka i słupki są dużo tańsze niż Brekaerta. Poza tym przy takiej ilości możesz się nieźle targować :wink:

Tiaaa, tylko ja odnosnie targowania, to jestem cienka jak barszcz :cry: całe szczescie ze moge sie dopytac na forum, bo tak bym pewnie wszedzie pzrepłacała :wink: Jak mi mówia "pani kochana, to naprawde dobra cena, to łykam jak młoda rybka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, targowania "naumiesz" się już niedługo 8) jak to mówią "terning czyni mistrza" :wink:

Dobry Wieczór

W tym roku zaczynam budowę,więc dołączę do Was.

I na pewno będę miał dużo pytań.

Witaj Wojtekkkk :D

Z tego co pamiętam, to Gierga i Wakmen budują z silki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

... Anoo, znam takich... Teraz mieszkam w tych silikatach :D

 

 

Markus - czekamy z cherbatką. Z tego Bojana to rzut beretem przez dwie góry, góra trzy...

 

Pagin - poprawię się, jak mi zejdą odciski z palców ...

 

 

A tak suma sumarum, to mogłaby się skrzyknąć cała grupa na sobotę, choćby i najbliższą, i wpaść do nas na Grilla. W tym roku nie wyjeżdżamy na Majorkę... 8)

Zapraszamy, może być wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od komputrów :cry: , czy ktoś może mi podpowiedzieć jak umieścić zdjęcie, które mam na twardym dysku aby zawsze pokazywało się wraz z moimi wiadomościami i jak stworzyć link do własnego albumu ze zdjęciami z budowy.
Musisz umiescic zdjecie na jakims ogólnodostepnym serwerze, np na onecie w albumach, potem klikasz na własciwosci i te własciwosci wklejasz w swój profil, to tak na szybko

Gosiu

Dzięki serdeczne za wyjaśnienia, może mi się uda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...