Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobry Wieczór

W tym roku zaczynam budowę,więc dołączę do Was.

I na pewno będę miał dużo pytań.

Ooooo. widzę ,że w koncu i ktoś z Goscicina sie pojawił. :) (nie ma to jak net).

Witamy,witamy.

Myślę ,że będziesz miał niedaleko do opłacania rachunków (może przy jakimś browarku...) w agencji PKO...No ,a przy okazji oczywiście można porozmawiać o budowie.

A w którym miejscu budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

... Anoo, znam takich... Teraz mieszkam w tych silikatach :D

 

 

Markus - czekamy z cherbatką. Z tego Bojana to rzut beretem przez dwie góry, góra trzy...

 

Pagin - poprawię się, jak mi zejdą odciski z palców ...

 

 

A tak suma sumarum, to mogłaby się skrzyknąć cała grupa na sobotę, choćby i najbliższą, i wpaść do nas na Grilla. W tym roku nie wyjeżdżamy na Majorkę... 8)

Zapraszamy, może być wesoło.

Ja byłam chet na, nawet do sibei zapraszałam, ale nikt nie chciał :( jak cos bedzie działali dajcie znac, bo ja polewam, tak ze codziennie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen

Czy m[list=]g

    by

Tak się nabija liczbę postów :wink:

Wakmen

Czy mógłbyś umieścić mnie na mapie trójmiejskich budowniczych?

Znajduję się pomiędzy napisem "Nw. Świat" a "Gdańsk Osowa".

Ta mapka to super pomysł!

Pozdrawiam!

A, dokładnie w którym miejscu?szukałam tam dzialek swego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu i jak poradziliście sobie ze słupami? Mam nadzieje ,że bez większego stresu.
Słupy ciachniemy i damy 20 cm do przodu,dzwoniłam do kolegi mówi, ze mozna, ale i tak jestem wkurzona, ze to On zapomniał przesunac.Fajnie,z e wpadłeś :p Zapraszamy czesciej :p No i o piecach tzreba bedzie porozmawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

... Anoo, znam takich... Teraz mieszkam w tych silikatach :D

 

 

Markus - czekamy z cherbatką. Z tego Bojana to rzut beretem przez dwie góry, góra trzy...

 

Pagin - poprawię się, jak mi zejdą odciski z palców ...

 

 

A tak suma sumarum, to mogłaby się skrzyknąć cała grupa na sobotę, choćby i najbliższą, i wpaść do nas na Grilla. W tym roku nie wyjeżdżamy na Majorkę... 8)

Zapraszamy, może być wesoło.

Ja byłam chet na, nawet do sibei zapraszałam, ale nikt nie chciał :( jak cos bedzie działali dajcie znac, bo ja polewam, tak ze codziennie jestem

 

Gosiu,

buduję się w okolicach dworca kolejowego w Osowej - a dokładnie z Barniewickiej trzeba skręcić w Nowy Świat (droga do B-Complexu), za zakrętem jakieś 200m jest w lewo droga z płyt betonowych - należy w nią wjechać i jechać jakieś kolejne 200m. Moje fundamenty (szkoda, że jeszcze nie moge napisać - mój dom) stoją na skrzyżowaniu.

 

Co się dzieje z Twoimi słupami? Czy to wędrujące słupy? :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="FranciszekA Gosiu,

buduję się w okolicach dworca kolejowego w Osowej - a dokładnie z Barniewickiej trzeba skręcić w Nowy Świat (droga do B-Complexu), za zakrętem jakieś 200m jest w lewo droga z płyt betonowych - należy w nią wjechać i jechać jakieś kolejne 200m. Moje fundamenty (szkoda, że jeszcze nie moge napisać - mój dom) stoją na skrzyżowaniu.

 

Co się dzieje z Twoimi słupami? Czy to wędrujące słupy? :o

 

 

Taaa, wedrujace słupy :wink: Mam z przodu takie dwa słupy podtrzymujace dach, tylko ze kumpel dał mi je 120 od sciany i okazało sie ze to za mało :( ni i wczoraj ze przesuwalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu i jak poradziliście sobie ze słupami? Mam nadzieje ,że bez większego stresu.
Słupy ciachniemy i damy 20 cm do przodu,dzwoniłam do kolegi mówi, ze mozna, ale i tak jestem wkurzona, ze to On zapomniał przesunac.Fajnie,z e wpadłeś :p Zapraszamy czesciej :p No i o piecach tzreba bedzie porozmawiac

Ale ja nie wpadłem! Zaszedłem świadomie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, na razie mam tylko ogrodzenie z siatki (część klinkierowa dopiero się robi), cena za słupki Bekaerta (ok.50szt.) 2100+ 3900 za 130mb siatki. Ceny robocizny, cementu, piasku itp. nie podam bo mam to "wymieszane" z innymi cenami .

Witam

Co do płotu to polecam firmę Markpol z Bolszewa - cena słupka powlekanego 2m- 20zł a siatka 5,5 za m2 różne kolory z faktórą . Można targować. Jest możliwość wyboru wzorów bram kutych i zwykłych.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że zdazysz w takim tempie - podpisz jutro umowę z wykoawca i wio do roboty ... :p

 

godz. 12.00 - kupiłem Anonse, znalazłem działkę.

 

A gdzie ta działka dokładnie? W Rumii ??? Jak tak to gdzie? Sam buduję w Rumii.

 

Szmelta. A tempo mam wrażenie spadnie... ;)

Choć zakładam, że jeśli prace ruszą o lipca to faktycznie się wyrobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi porada - mam na działce kontener blaszany zamykany, należy do poprzedniego właściciela, zaproponował mi odsprzedanie go za 600 zł, co myślicie - dużo, mało i czy w ogóle jest mi potrzebny.

 

Będę wdzięczna za każdą opinię.

Jeśli sie budujesz to będzie potrzebny do chowania materiałów a i czasem ochrony przed deszczem. A jak sie wybudowałeś to go niech zabiera - po co komu kawał złomu na działce (chyba że jakiś ładny).

Niejeden forumowicz miał chyba kłopot ze zbędnym kontenerem (sprzedac może łatwo ale chocki sie zaczynają przy organizacji transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...