Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pani Mayer jest ok. Można się wiele dowiedzieć przez telefon. Wszystkie moje sprawy papierkowe prowadział ona i powiem szczerze że jest ok.

Co do planów to się porobiło - było to jednak to przewidzenia. Co roku przedłuża sie ważność planów, ale jak długo to może trwać. Kto się nie zdecydował, niech szybko występuje o warunki zabudoway i pozwolenie na budowę, gdyż będą jeszcze większe problemy w 2004 roku. Co do pozwolenia to jest ważne 2 lata, więc czasu jest, aby się przygotować.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo masz czas w sobotę, chętnie Was odwiedzimy. Pasuje Ci. Czekam na odzew.

 

Zachar - pogoda przepiękna - może jakieś spotkanie w sobotę.

 

A inni forumowicze. Może w tę sobotę zrobimy objazdówkę. Ja na 100% pojeżdżę po okolicy - może chce ktos się przyłączyć. Pogoda jest piękna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm, chetnie bym sie z Wami pokulal, ale niestety nie tym razem :sad:

Nic to jednak - jeszcze uda nam sie spotkac...

 

Pani Mayer faktycznie jest bardzo mila i uczynna. Niestety nie da sie nic zalatwic na boku, ani nie daj boze przyspieszyc :sad:

 

Pogoda jest cudna - wlasnie dekarze klada nam dachowke. Jakie to cudne wrazenie znowu jezdzic na budowe i widziec jak spelniaja sie marzenia! Szkoda tylko ze jeszcze jest mroz - nie mozna walic pierwszych wylewek :sad:

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze owocnej walki na froncie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK -powinno się udać, o ile nie będę przygotowywał montażu bramy garażowej. Jeżeli pogoda będzie jak wczoraj na 90% jadę -odezwę się i potwierdzę w piątek.

Tak przy okazji w sobotę okazało się że na budowę wprowadził się bezdomny -no musiałem go wyprowadzić.

Poza tym załatwiam kredyt i kupiłem bramę garażową -w okolicach Rumi najtaniej (Kartuzy też).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagin - mieszkamy na Karwinach w Gdyni. Mamy zamiar odwiedzić Ewę i Sebastiana, pojechac na własną budowę i np. obejrzeć budowę Jacy a jak dobrze pójdzie to pojechać do Docenta. Ma na razie samą działeczkę, ale i ją można zlukać.

Czekam na odzew ze strony Sebastiana i Docenta.

Jaca będziesz w sobotę u siebie?

Myślę, że w godzinach poprannych - mam na myśli 11.00. Dobra pora.

Czekam na opinie i propozycje.

Zachar nie ściemniaj, tylko przyjeżdżaj.

W jakim banku załatwiasz kredyt.

My na 90% mamy kupca na nasze mieszkanie. Prawię 80 tys. wpadnie i będzie musiało to starczyć na wykończenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że mówisz o stacjonarnym. W ogóle się nie starałem. Miałem do wyboru kilkanaście numerów i dziwię się bo ludzie rezerwowali sobie jakieś takie dziwne idotyczne numery, a ten był pusty. Nie zastanawiałem się ani chwili.

W Miszewku pewnie będę miał już mniej ciekawy a na domiar złego wróce do TPSA.

 

Jaca jeszcze 50 i dostaniesz kubek. Jest o co walczyć. :grin:

Pozdrawiam

 

Jak ktoś się namyśli co do jutrzejszej wizji lokalnej niech da znać. W domu jestem do 10.30. Potem jestem pod komórą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będę mogła być z wami na objazdówce, choć bardzo bym chciała. Wirusy jednak okazały się silniejsze od ludzi i całą rodzinę położyło. Ja również nie jestem wyjątkiem. Życzę miłego oglądania i mam nadzieję że jeszcze uda mi się z wami spotkać. Ja w każdym razie zapraszam wszystkich was na budowę jak tylko rodzinka ozdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się w sobotę u Ewy i Sebastiana. W między czasie dobił Zachar i było ok.

Spędziliśmy miło czas. Zobaczyliśmy w szczególe ich domek. Byliśmy u nas na budowie i w konsekwencji pojechaliśmy do Jacy.

Jaca jeśli byłeś i na nas czekałeś to sorry. Byliśmy, ale ok. 16.00. Widzieliśmy dom - mało tego pomyszkowaliśmy w środku. Bało sympatyczny domek ni i widać że budowany z głową i przez profesjonalistów. Mieliśmy trochę pytań, no ale z odpowiedzią trzeba zaczekać.

Tak więc jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim z którymi się spotkaliśmy.

W najbliższą sobotę wybieramy się do Zachara do Pruszcza Gd. Przyjmuję zapisy.

Pozdrawiam i zapraszam niezdecydowanych - w szczególności tych którzy jeszcze nie zaczeli - sporo można się nauczyć.

 

MAŁYSZ JEST WIELKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda, szkoda - taka ladna pogoda - czekalismy z zonka tak do 13:30. Nie tym razem to nastepnym... Jesli chodzi o ekipy, to na pewno mam kogo polecac. W lato - tak kolo sierpnia bede mial pewnie wiecej namiarow, bo kilka ekip jest zgodzonych ale jeszcze sie nie wykazalo, bo nie mialo gdzie. Pan Witek - Dekarz jest boski - namiar z tego co pamietam od Ewy.

Jesli chodzi o domek to nasze "oczko w glowie". Od dwoch lat zamiast spac po nocach rozmyslamy, planujemy, projektujemy, zmieniamy project plan, i w ogole. Nie oznacza to oczywiscie ze udalo nam sie ustrzec wszystkich bledow. Jedyne co nas pochlania poza dziecmi to dom. Ale co ja Wam pisze - przeciez pewnie kazdy z Was ma dokladnie to samo...

 

Piekna pogoda - az zyc sie chce!

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...