Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaca - a jednak czekaliście. Szkoda. Wszystko przez Ewę i Sebastiana. Tak miło się siedziało, że nie sposób było wyjść. Tak jak mówię domek super i mam nadzieję, że spotkamy się niedługo a odległość od nas do was to przysłowiowy rzut beretem. W sobotę jedziemy do Zachara. Może wybierzecie się również, a może będziemy jechać przez Banino to odwiedzimy Was. Jest jeszcze trochę czasu do soboty, więc wszystkie propozycje mile widziane.

Pozdrawiam

 

Pogoda piękna - oj chce się życ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kodi - jak juz pisalem - nic sie nie martw. Wiesz jak jest na budowie, zawsze jest cos do uzgodnienia i zrobienia wiec nie bylo to takie znowu czekanie. Po prostu bylismy i juz. Za tydzien to u nas juz bedzie wesolo - okna i drzwi i jeszcze dach! Taki jest przebiegly plan :smile:

 

Pozdrawiam slonecznie

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygonimy z domu te paskudne wirusy, to też piszemy się na sobotni wyjazd. Kodi do której godziny w piątek przyjmujesz zapisy? Albo lepiej - zarezerwuj dla mnie cztry bilety (dwa 100% i dwa ulgowe!) najlepiej w pierwszym rzędzie .

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: erbi dnia 2003-02-24 21:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Pagin i Erbi trzymam za słowo. Pogoda jest taka, że idąc dzisiaj do pracy miałem ochotę zrzucić z siebie ciuchy i biec przed siebie. Jest pieknie.

No i stało się. W czwartek podpisujemy umowę na razie przedwstepną na sprzedaż mieszkania. Miałem obawy, ale sprzedajemy za dobrą jak nam się wydaje kasę. Od 1 lipca stajemy się bezdomni więc trzeba ostro brac się za robotę.

 

Zachar jeśli jesteś cierpliwy to może uda kupić się trochę rzeczy wspólnie - mam np. na myśli wełne. Dla tych co nie w temacie to był na forum wątek spółdzielni. Jeśli ktoś będzie nabywał jakieś materiały niech da znać na forum - może ktoś też będzie je musiał kupić, a jak cena dobra to czemu nie.

 

Sobota cały czas aktualna - kierunek Pruszcz Gdański, jak będą chętni to przez nasze Miszewko prosto do Jacy do Banina. Oj ładnie się zapowiada.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej szkoda że się nie załapaliśmy ale po kolei przesladują nas paskudne wirusy.

Moze uda nam się dołączyc teraz i ewentualnie nadrobić zaległosci

 

Sebo! chętnie was odwiedzimy jeśli nie macie dość gosci? Jesli możesz to napisz mi na maila nr komóry to sie zaawizujemy.

Jak się sprawuje oczyszczalnia? na ile możecie sobie "powrzucać" do kanalizy różne takie i owakie?

 

Poza tym szukamy ekipy do ocieplania jesli macie sprawdzone namiary to chetnie skorzystam.

 

A poza tym jakie macie wszyscy plany na przeprowadzkę bo widzę że duzo się dzieje!!

Pa Gabi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są chytre. Przypuszczam że sporo osób przeprowadzi się w tym roku. 2002 należał do Ewy i Sebastiana, 2003 to m.in nasz rok. Planujemy na wrzesień. Jutro sprzedajemy mieszkanie, więc odwrotu nie ma.

Gabi: widzieliśmy Wasz domek - też już niczego sobie. Idziecie do przodu. Chyba też w tym roku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - tak, tak, w tym roku bedzie sie dzialo. Na dzien dzisiejszy nasz project plan przewiduje przeprowadzke na 05 wrzesnia. Z jednej strony sa mozliwe obsuwy a z drugiej ekipy nie maja zamiaru siedziec nie wiadomo ile na budowie. Moze sie wiec zdarzyc ze bedzie to nawet sierpien. Zobaczymy.

 

Pomysl KODI'ego ze'spoldzielnia' jest niezly. Gorzej z realizacja praktyczna. Moze zalozyc taka liste mailowa. Jak ktos cos ma to wali na grupe chetnych mailowiczow.

Np. styropian drozeje o 35%. Mozna jeszcze znalezc stare dostawy, i tak zamiast 101PLN/m3 teraz bedzie kosztowal 137...

Jak ktos moze to nie kupuje - firmy przechowaja. U nas zaoszczedzilismy tak ok. 1200PLN. Nie w kij dmuchal. Radze pomyslec. Tak czy inaczej kupno styropianu wiekszosc z nas czeka!

 

Co Wy na to - taka mail-lista z cenami/informacjami/itp.?

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra misiaki. Zabwailem sie i stworzylem taka grupe mailowa. Mozna to obslugiwac via przegladarka i przez program pocztowy. Kazdy post wyslany na liste trafi do wszystkich zarejestrowanych. Mozna tez przegladac archiwum.

Lista obslugiwana jest przez Yahoo. Tak bylo chyba najprosciej.

 

Zapraszam wszystkich:

http://groups.yahoo.com/group/3citty_building_club

 

W razie watpliwosci prosze o kontakt.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo, będziemy w kontakcie co do soboty. My jedziemy.

Gabi - trzymamy kciuki - choć to nie mój sport, wolę browar nad wodą. Byliśmy u Ciebie z Ewą, Sebastianem i Zacharem, ale powiem szczerze patrzyliśmy z samochodu. Byliśmy już spóźnieni a Was nie było. Będzie jeszcze okazja.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza rzecz. Zerknijcie na post Jacy i na tej adres. Na razie jesteśmy we dwójkę, ale liczę że dopiszecie się wszyscy i mam tu na mysli: Sebo, Gabi, Zachar, Docent_Gdańsk, Dziadek, Adamski, Tomgor, Szekle, Pagin, Erbi, Flate, Miła, Markus_gdynia, Bogus, Lola, Ivo, Ewusia, Seba22. Jak widzicie jest parę osób i można zrobić tańsze zakupy. Potraktujcie to poważnie bo nastąpią wykluczenia z grupy :grin:.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Chodzi o stworzenie niezaleznie do forum Muratora listy mailowej z osobami chcacymi sie szybko wymieniac informacjami o cenach, dostepnosci materialow, czy super firmach/promocjach. Cala machineria zostala przeze mnie juz uruchomiona i skonfigurowana. Adres WWW jest u mnie w stopce, macie tez namiary GaduGadu. Pomoge jakby co...

 

Pozdrawiam slonecznie

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...