Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! W końcu się wbiłem :smile: Jestem chyba jedyną osobą, która zna z widzenia większość uczestników tej grupy, a nigdy wcześniej nic tu nie napisała.

Jak już Asia wspomniała - zaczęło się przedwczoraj. Wczoraj panowie szykowali zbrojenie na wieniec i wylali ławy fundamentowe pod klatkę schodową. Ogródek zamienił się w plac budowy. A ładny był...

Nie polecam kupowania gwoździ w Praktikerze. Wczoraj byliśmy zmuszeni to zrobić - po raz pierwszy i ostatni. Musieliśmy gołymi "ręcami" ładować gwoździe do g...nych woreczków, ważyć je na wadze i przyklejać naklejki. Wykupiliśmy wszystkie 3-calowe :smile:

Jesteśmy w nietypowej sytuacji w porównaniu z większością uczestników tego formum, bo nie budujemy od zera. U nas jest to nadbudowa i rozbudowa (lub odwrotnie :wink:). Dlatego musieliśmy zamówić wywóz odpadów "rozbiórkowych". Dowiedzieliśmy się przy tym, że utylizacja 1 tony papy kosztuje 530 PLN netto!!! Pan od kontenerów lojalnie mnie uprzedził i zaproponował... nieważne, o tym przy innej okazji :wink: Ale gdyby ktoś się tym interesował - służę radą.

Co do propozycji Sebastiana - jestem za! Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zapraszam -jest grill i warunki do grillowania :smile: a nawet na ognisko. Jedyny termin który mi na razie nie pasuje to długi weekend maja (1-5.V), ale poza tym wszystkie inne tak. Co powiecie na 11-12 lub tylko 12 maja? Trzeba jeszcze ustalić gdzie. Oczywiście jeżeli będzie pogoda bo w deszczu to średnia przyjemność a i rozpalić ogień będzie niezłą sztuką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy otwarci, ale skoro Zachar nie może to musimy to przesunąć na inny termin.

 

Sebo - będziecie na działce w weekend - jeśli tak to do której.

Jutro jadę do Łodzi - wracam w piątek wieczorem a w sobotę rano robię trzecia część ogrodzenia /sobota kopię rów i szaluję/, /niedziela - zalewam/. Jak sprawnie mi pójdzie to chętnie was odwiedzę.

 

Pozdrawiam

 

Grill może faktycznie na maj - będzie cieplej. Teraz jest zimno a do tego ten wiatr. Podobna ma lekko padać w ten weekend.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...