Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba faktycznie blisko siebie mieszkamy.

Przy jakiejś okazji można by się spotkać w realu - nasi synowie sa prawie rówieśnikami, Bartek kończy w tym roku 5 lat.

 

No, nawet ja wiem, gdzie to jest :), bo naprawdę blisko toto jest. dobrze na mapie zobaczyłeś. A jeśli Bartek kończy w tym roku 5 lat, to niestety bardzo dużo młodszy od WIktora, bo on za niecały miesiąc kończy 6 :) A jeśli Bartek chodzi do przedszkola to może tam gdzie Wiktor, czyli do Karczemek ? jeśli tak to się już znamy :) A co do spotkania - my zawsze chętni jesteśmy,ale teraz to ja mam zapalenie oskrzeli :(

 

O to Wiktor już faktycznie starszy gość :D , klockami sie jeszcze bawi? Nasz Bartek chodzi do innego przedszkola, ale to być może wkrótce sie zmieni.

Jak tam u Was z ciągłością dostaw prądu? Czy tylko w na Letniskowej są przerwy? Np. sobota od 21.00 (6 godzin), w niedzielę w nocy itd. :evil: Ustatwianie budzików od nowa to norma, ale jak nie ma prądu pół dnia to trzeba palić w kominku. Małżonka taka ciepłolubna :wink:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Czy możecie polecić kogoś do zrobienia wiaty na drewno do kominka. Jeżeli ktoś ma doświadzczenie w tej kwestii to proszę o info np. cena za daną wielkość wiaty, koszt robocizny + materiał itp.

Jak powinna być zachowana min. odległość od granicy działki?

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi,

byłabym wdzięczna za tę samą listę "forumowych" wykonawców. Budujemy w tym roku w Juszkowie, ale jestesmy jeszcze trochę w polu z formalnościami, a wiele ekip już pozajmowanych. Chętnie zapoznamy się z rekomendacjami forumowiczów. Z góry dziękujemy. Wysyłam maila na priva.

 

Gaba (i Piotr)

 

Właśnie teraz spojrzałam, że w Juszkowie, to witam sąsiadów :D ja teoretycznie też w Juszkowie, choć bliżej mi do Straszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pytanie. Ile może kosztować projekt odprowadzenia deszczówki ? Sczerze mówiąc zapomniałem o tym "drobnym szczególe" i właśnie się okazało że za projekcik odprowadzenia deszczówki Pan woła sobie 500 zł. Co o tym sądzicie ? dużo ? mało ? w sam raz ?

 

Michał, Gdynia

 

O! to do tego trzeba mieć jakiś projekt? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anekri - jak się skończyła Twoja sprawa z szambem gdzie w końcu kupowałaś i za ile?

 

Kupiłam 4000l za 2500,- gdzieś w firmie koło Straszyna- nazwy firmy nie pamiętam ale jeżeli potrzebujesz to poszukam

 

Tak poproszę namiary :D A nie jest trochę małe? Plastikowe czy betonowe?

 

z tworzywa,

a co do wielkości to po prostu chodziło o kasę - większe więcej kasy a ponieważ w planach jest kanalizacja i mam nadzieję że w końcu dojdzie do skutku jej budowa (niby na jesieni tego roku) to nie chciałam wyrzucać pieniędzy- ale oszczędnie siusiamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO MATKO :o jaki projekcik deszczówki??... ja nie mam nic takiego ... kolejny przegapiony koszt wpędzi mnie do grobu :(

 

odnośnie zwrotu VAT czy wkład kominkowy podlega pod zwrot VAT? bo na fakturze nie mam żadnego numeru PKWiU a gość od komików twierdzi, że przed 1 maja było 7% ...

 

Wysłałem na Twój email wykaz pozycji objętych zwrotem vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...