Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

adamski, mam nadzieję, że to się zmienia na korzyść, niebawem będę miała okazję to sprawdzic. A tak nawiasem mówiąc myśleliśmy o tej hurtowni w Rotmance - jest bardzo blisko lokalizacji naszego domu (Juszkowo) i przejeźdżamy obok niej jadąc z Kowal - byłoby to dość wygodne miejsce zaopatrzenia. Jeszcze jednak nie byliśmy tam, więc trudno mi ocenić, jak ceny i obsługa. Na pewno po twojej historii warto im patrzeć na ręce. A może ktoś miał z tą hurtownią do czynienia i dorzuciłby swoje trzy grosze? Bardzo jestem ciekawa, gdzie się zaopatrujecie/zaopatrywaliście - zwłaszcza ci, którzy budują w okolicy Pruszcza.

 

G.

 

Ja polecam hurtownie Patoka w Lublewie, napiszę wiecej później również o GB z Redy (teraz wyglada dużo lepiej, ale i tak brałam Osławę 8) ) bo teraz muszę lecieć na pomiar okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam trójmiasto! Mam na imię Maciej i mam nadzieję rozpocząć wiosną budowę domu. Cały czas targają mną emocję czy dam radę i czy mnie to nie przerośnie, ale mam nadzieję, że również z waszą pomocą jakoś to będzie. Do budowy wybrałem dom LMP 07 z pracowni Lipińscy, może nie jest to perła architektury ale spełnia dwa podstawowe kryteria: 1. w miare tani w budowie 2. jest domem wielopokoleniowym. To tyle wprowadzenia, na dzień dzisiejszy szukam namiarów na kogoś kto sprzedaje i instaluje kominki z płaszczem wodnym jeśli macie namiary to bardzo proszę. Szukam też okien drewnianych, mam wyliczenia na plastiki z M&S ale chyba wolałbym drewniane.

 

Pozdrawiam wszystkich Maciej

 

ps. a może ktoś z Was budował lub buduje LMP 07,albo zna namiary gdzie taki dom stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trójmiasto! Mam na imię Maciej i mam nadzieję rozpocząć wiosną budowę domu. Cały czas targają mną emocję czy dam radę i czy mnie to nie przerośnie, ale mam nadzieję, że również z waszą pomocą jakoś to będzie. Do budowy wybrałem dom LMP 07 z pracowni Lipińscy, może nie jest to perła architektury ale spełnia dwa podstawowe kryteria: 1. w miare tani w budowie 2. jest domem wielopokoleniowym. To tyle wprowadzenia, na dzień dzisiejszy szukam namiarów na kogoś kto sprzedaje i instaluje kominki z płaszczem wodnym jeśli macie namiary to bardzo proszę. Szukam też okien drewnianych, mam wyliczenia na plastiki z M&S ale chyba wolałbym drewniane.

 

Pozdrawiam wszystkich Maciej

 

ps. a może ktoś z Was budował lub buduje LMP 07,albo zna namiary gdzie taki dom stoi

M&S moga byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trójmiasto! Mam na imię Maciej i mam nadzieję rozpocząć wiosną budowę domu. Cały czas targają mną emocję czy dam radę i czy mnie to nie przerośnie, ale mam nadzieję, że również z waszą pomocą jakoś to będzie. Do budowy wybrałem dom LMP 07 z pracowni Lipińscy, może nie jest to perła architektury ale spełnia dwa podstawowe kryteria: 1. w miare tani w budowie 2. jest domem wielopokoleniowym. To tyle wprowadzenia, na dzień dzisiejszy szukam namiarów na kogoś kto sprzedaje i instaluje kominki z płaszczem wodnym jeśli macie namiary to bardzo proszę. Szukam też okien drewnianych, mam wyliczenia na plastiki z M&S ale chyba wolałbym drewniane.

 

Pozdrawiam wszystkich Maciej

 

ps. a może ktoś z Was budował lub buduje LMP 07,albo zna namiary gdzie taki dom stoi

witaj,co do okien z ms to nie polecam,mi po roku juz wymienili wszystkie okna balkonowe i tarasowe bo sie wygiely,poza tym troszke od nich wieje,a gdzie robiles zamowienia?? odradzam sopot[/quot

 

Ofertę otrzymałem ze Wzgórza Mickiewicza ul. Jankiela, ale jest to już druga nie ciekawa opinia na temat okien z M&S i mimo wcześniejszego przekonania, że zamontuje te właśnie okna powoli się rozmyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trójmiasto! Mam na imię Maciej i mam nadzieję rozpocząć wiosną budowę domu. Cały czas targają mną emocję czy dam radę i czy mnie to nie przerośnie, ale mam nadzieję, że również z waszą pomocą jakoś to będzie. Do budowy wybrałem dom LMP 07 z pracowni Lipińscy, może nie jest to perła architektury ale spełnia dwa podstawowe kryteria: 1. w miare tani w budowie 2. jest domem wielopokoleniowym.

 

ps. a może ktoś z Was budował lub buduje LMP 07,albo zna namiary gdzie taki dom stoi

 

Ja zdecydowałem sie na LMP 42a (wczesniej mial byc Milka w.II z Archipelagu) Wg wyceny na stronie Lipinskich moj jest o jakies 40tys tanszy (mam nadzieje ze ta wycena jest i tak przesadzona). Tez chcialbym zobaczyc taki domek "na zywo", jezeli ktos buduje.

Dzis zamowilem projekt i ... czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum. Na wiosnę zamierzam ruszyć z budową. W związku z tym poszukuję działki w okolicach Gdańska (min. 800-900m2). Cena max. 45.000zl

 

Jezeli ktos jest w stanie mi coś polecić to proszę o pilny kontakt gdyż zależy mi na czasie. Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam.

 

Kontakt: [email protected] lub GG: 5087637 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum. Na wiosnę zamierzam ruszyć z budową. W związku z tym poszukuję działki w okolicach Gdańska (min. 800-900m2). Cena max. 45.000zl

 

Jezeli ktos jest w stanie mi coś polecić to proszę o pilny kontakt gdyż zależy mi na czasie. Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam.

 

Kontakt: [email protected] lub GG: 5087637 :wink:

zajrzyj na http://www.gratka.pl. W tej cenie znajdziesz działkę np w Baninie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .....

 

Pomocy pocieszcie nas .......jeszcze nie zaczelismy budowy a na starcie jestesmy juz w plecy kolo 15-20 tys.

 

Pojechalem dzis do firmy ktora prowadzi wszystkie sprawy zwiazane z przyszla budowa , po mapke sytuacyjno-wysokosciowa i kupno projektu adriany.

 

Fakt mapke dostalem i projekt zamowilem .....mialem przez chwile usmiech od ucha do ucha :D :D ale szybko mnie humor opuscil......okazalo sie ze bede na wlasny koszt kladl , wode , kanalize ponad 60m (wykopy) jak sie dowiedzialem to koszty od 15 do 20 tys. a i jeszcze chyba gaz dojdzie to kolejna kasa.

 

wiec od godziny 14 w domu jest zaloba zwiazana z kosztami na starcie. :evil:

 

tak mnie nerwy dzis nosza ze zastanawialem sie czy nie taniej wyjdzie sprzedac dzialke i kupic nowa ...ale moja 2-polowa raczej obstaje aby dzalke zostawic..... pech jest taki ze mam ciagnac wszystko dla innych jest 5 dzialek lecz nikt sie nie chce budowac wiec koszty spadaja tylko na mnie ....a jesli wszystko bedzie w drodze to moi przyszli sasiedzi bez duzych kosztow beda sie mogli przylaczyc....i co gorsza nie bede mial opcji pobrania kasy lub zakazania przylaczy .....mam dola tak duzego jak wykopy pod adrane z podpiwniczeniem

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest gdzieś dostepna jakas mapka Bojana z nazwami ulic?

 

a dokładnie szukam ulic:

Bojana

CZARNA GÓRA

CZYNU TYSIĄCLECIA

GRYFA POMORSKIEGO

KLONOWA

WYBICKIEGO

 

mam jakieś oferty działek od pośredniaka ale nie mam pojęcia w jakich rejonach Bojana sa te ulice.

 

Te ulice są w moim niedalekim sąsiedztwie, czyli tzw. Bojano-Osada. Przy Czarnej Górze buduje się Gierga. Fajne miejsce i ładne domy tam się budują.

Wybickiego to ścisłe "centrum", blisko szkoły. Czynu Tysiąclecia chyba też w tamtym rejonie. W kioskach i sklepikach gminy Szemud powinny byc jeszcze w sprzedaży mapy naszej gminy.

Gryfa Pomorskiego kojarzę raczej z Koleczkowem. Jeżeli to faktycznie Koleczkowo to radzę tam nawet nie zaglądać. Niesprzedawalna od lat działka. Wygląda atrakcyjnie bo jest w samym środku zabudowy - i to właśnie jest podejrzane. Działaka powstała po zasypaniu oczka wodnego, na dodatek za sąsiadkę miałbyś jazgoczącą babę, przeklinającą tego co zasypał oczko, bo ma teraz wodę w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .....

 

Pomocy pocieszcie nas .......jeszcze nie zaczelismy budowy a na starcie jestesmy juz w plecy kolo 15-20 tys.

 

Pojechalem dzis do firmy ktora prowadzi wszystkie sprawy zwiazane z przyszla budowa , po mapke sytuacyjno-wysokosciowa i kupno projektu adriany.

 

Fakt mapke dostalem i projekt zamowilem .....mialem przez chwile usmiech od ucha do ucha :D :D ale szybko mnie humor opuscil......okazalo sie ze bede na wlasny koszt kladl , wode , kanalize ponad 60m (wykopy) jak sie dowiedzialem to koszty od 15 do 20 tys. a i jeszcze chyba gaz dojdzie to kolejna kasa.

 

wiec od godziny 14 w domu jest zaloba zwiazana z kosztami na starcie. :evil:

 

tak mnie nerwy dzis nosza ze zastanawialem sie czy nie taniej wyjdzie sprzedac dzialke i kupic nowa ...ale moja 2-polowa raczej obstaje aby dzalke zostawic..... pech jest taki ze mam ciagnac wszystko dla innych jest 5 dzialek lecz nikt sie nie chce budowac wiec koszty spadaja tylko na mnie ....a jesli wszystko bedzie w drodze to moi przyszli sasiedzi bez duzych kosztow beda sie mogli przylaczyc....i co gorsza nie bede mial opcji pobrania kasy lub zakazania przylaczy .....mam dola tak duzego jak wykopy pod adrane z podpiwniczeniem

:D :D

 

Rozumiem ....... że nie zapytaliście o przebieg mediów, gdy kupowaliście działkę. No to teraz trzeba płacić podatek od ignorancji. A jak będziecie kupować następną działkę to najpierw wydajcie 500 zł na mapkę. Wychodzi znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o witam wszystkich nowych i życzę powodzenia na nowej drodze budowania

nie było mnie 3 dni a tu takie zmiany :wink:

 

Do Walkmena to jak z tymi drzwiami WX20 z Gerdy bo nie dostałam odpowiedzi :-? U mnie byli instalatorzy i stwierdzili, że montaż jest ok a to drzwi są wadliwe, a wogóle to nie wiedzą o co mi chodzi bo to jest infiltracja powietrza. Ale jakbym chciała żeby mi wiało to bym drzwi nie wstawiała albo okno otworzyła. Beszczelnie chcieli jeszcze 20 zł za przyjazd i powiedzieli że mam się do firmy odwoływać w sprawie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...