Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sebo - witaj kolego.

 

W piątek wieczorem wróciłem z Łodzi a rano na budowę i późno skonczyłem. Chciałem się kontaktować w niedzielę, ale miałem problemy z betoniarką i /chętnie bym przeklnął w tym miejscu/.

 

Spotkamy sie na 100%.

Może w tygodniu /mam więcej czasu/ - po południu. Przemyśl.

 

Co do naszej grupy to chyba okrzepła. Zawsze tak jest - wzrost osiąga maksimum i opada. Wierzę, że nie umrze śmiercią naturalną, ale potrzebna jest świeża krew.

 

Druga sprawa to te budowy. Zobacz co się stało z najbardziej aktywnymi na forum - lekko siadło. Sezon ruszył pełną parą - stąd ten spadek.

 

Jak tam postępy na budowie - więźba już stoi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nas to też jesteśmy na etapie wyboru dachówki. Chcieliśmy ceramiczną Wiekor lub Roben ale chyba wyjdzie na Martensa lub Brassa. Ceny Wiekoru i Robena są prawie takie same, przy betonowych Martens i Brass też mają podobne poziomy ale o 1/3 taniej niż ceramika. Na szczęście mamy jeszcze czas i poszukamy w kilku miejscach. Ostatnio znalazłem bardzo dobrą hurtownie w Starogardzie, dali mi po rozmowie upust 20% i przy płatności gotówką jeszcze 5%. W cenie transport.

Co do forum to myślę, że wszyscy czytamy a piszą osoby które chcą coś konkretnego ... :smile: Asiak2 jak tam majowy grill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachar, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłosci... zaglądam tutaj codziennie, natomiast piszę tylko wtedy, gdy potrzebuję porady lub gdy mogę komuś pomóc :smile:)))

Jestem jak najbardziej za grillem w maju. Jest jeszcze troche czasu, więc dopiero za jakiś czas zaczniemy się umawiać.

Podaj namiary na tą hurturtownię? Mają dachówkę Euronit???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia Broker. W Starogardzie mają trzy oddziały i powstają kolejne. Euronitu chyba nie mają ale trzeba by się zapytać. Niestety nie pamiętam adresu ale poszukam i jutro albo dziś wieczorem prześlę Wam na priva albo mailem. Co do maja to fakt -jeszcze prawie miesiąc czasu .... :smile: Seba daj gwożdzie cynkowane karbowane -mam takie i faktycznie nie rdzewieją (użyłem jesienią do zabezpieczania budowy) chociaż trochę łatwiej się je wyciąga -kilka krzywo wbiłem :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo zadzwoniłem do gościa i zaśpiewał za 100m2 i głębokość humusu 0,4m - 300zł. Mówię mu że kumpel zapłacił mniej a powierzchnia ponad 2 razy większa itp. Koleś mówi że sezon się zaczął i musi dojechać. Takie bzdety. Jak nie spuści z ceny to "pałuję go".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...