Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A gdzie dokladnie macie dzialke, moze gdzies kolo nas???

 

Juszkowo Kolonia, druga uliczka na lewo, w stronę Raduni.

A Wy gdzie? Chętnie byśmy obejrzeli postępy na Waszej działce.

 

beti555 - kredyt w Multibanku

 

Gaba

 

Nasza dzialeczka jest na samym koncu, jak przejedzie sie cala wies i minie tory to trzeba skrecic w prawa w ulice polna (teraz powinna sie nazywac blotna)

przy układaniu kanalizacji we wsi wzdluz naszej dzialeczki zrobili sobie glowny szlak komunikacujny dla ciezkiego sprzetu. Moje transporty tez nie pozostaly nieme na te warunki pogodowe.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wlowikowa serdecznie dziękuję :) Myślę, że wycieczka - mimo pogody- była udana. My byliśmy nad morzem - zadziwiająco dużo ludzi podążyło tym samym szlakiem - na molo w Brzeźnie - można by rzec, że tłok. Pozdrowienia dla całej familii :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlowikowa serdecznie dziękuję :) Myślę, że wycieczka - mimo pogody- była udana. My byliśmy nad morzem - zadziwiająco dużo ludzi podążyło tym samym szlakiem - na molo w Brzeźnie - można by rzec, że tłok. Pozdrowienia dla całej familii :) :)

 

a tu pogoda byla podobna jak wczorajsza ? bo tam gdzie ja byłam to ślicznie słońce świeciło, i na krótkich rękawkach by się dało chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

a tu pogoda byla podobna jak wczorajsza ? bo tam gdzie ja byłam to ślicznie słońce świeciło, i na krótkich rękawkach by się dało chodzić.

 

Podobna, niestety, bardzo podobna :roll: Choć słoneczko jakby częściej przez chmury przedzierało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokladnie macie dzialke, moze gdzies kolo nas???

 

Juszkowo Kolonia, druga uliczka na lewo, w stronę Raduni.

A Wy gdzie? Chętnie byśmy obejrzeli postępy na Waszej działce.

 

beti555 - kredyt w Multibanku

 

Gaba

 

O mało co, bylibyśmy sąsiadami. Przymierzaliśmy się do tych działeczek na kolonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilowanie bylo super dzieci padly w samochodzie w czasie jazdy powrotnej musialem je wynosic. :o

W sprawie piasku kwarcowego bede sie dowiadywal po ile.

Dzieki jeszcze raz za wspanialy wieczor :lol:

Zaczelismy myslec troszeczke o solarach na dach dostalismy nawet namiar na faceta ktory produkuje je niedaleko Gdanska

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?

 

A jakie ogrodzenie Cię interesuje?, bo mam namairy do gościa który robi kute ogrodzenia, ale tylko takie innych nie.

 

na razie chodzi mi o siatkę i słupki na podmurówce na tył i boki działki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?

 

A jakie ogrodzenie Cię interesuje?, bo mam namairy do gościa który robi kute ogrodzenia, ale tylko takie innych nie.

 

na razie chodzi mi o siatkę i słupki na podmurówce na tył i boki działki

 

No to nie pomogę :( Słupki mi wbetonował murarz w przerwach między stawianiem ścian, a co do siatki nie mogliśmy się z mężem dogadać czy ma być zielona czy zwykła i póki co zotały same słupki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy niedawno działkę w Malborku i zaczynamy dopiero wchodzić w ten wir budowania. Gratulujemy Wam wszystkim takiego zaangażowania.

Czy znajdą się osoby budujące się w Malborku lub "bliskiej" okolicy?

Jeśli ktoś miałby chwilę, by obejrzeć projekt NIEWIELKI M05a z Muratora to bylibyśmy wdzięczni za Wasze opinie. Jesteśmy prawie zdecydowani zamówić, a że projekt jest najważniejszy to jeszcze poczekamy na dobre rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...