Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kurcze napisałem się ,a nic nie poszło na stronę. Ogólnie dzięki za odp. na moje posty.

 

Jeśli chodzi o spotkanie także jestem za godz. 12.00 tymbardziej , że i tak zamierzałem tam być wcześniej.

 

 

BENICIO - może także byś się zjawił i razem pojechalibyśmy do Banina?

 

Witam.

 

Docent.

Sorry, że dopiero sie odzywam, ale nie zaglądałem pare dni na forum. Z chęcią się spotkam i poznam sąsiada. Z tym, że aktualnie mam urwanie za przeproszeniem du...., gdyż w tym tygodniu musze się wyprowadzić z mieszkania (udało mi sie po pół roku je sprzedać :D ), a poza tym skręciłem noge w kostce i mam założony gips na dwa tygodnie :( (tydzień juz nosze) w związku z czym jestem baaaaaaaaaaaardzo niemobilny. Wszędzie mnie wożą i jestem uzależniony od żony - kierowcy. Proponuje spotkanie w przyszłym tygodniu

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Szukam ekipy do polozenia dachu z RuppCeramiki (solidnej i za rozsadna kwote :-) ).

Pozdrawiam

Adamski

 

Polecam pana Jana Dykte tel. 606 917 020.

Gość kładł mi Wiekora w tym roku, poza tym jest pierwszym podwykonawcą dla Ambitu, a Ci by partaczy nie zatrudniali, bo się za bardzo szanują. Ja jestem na tyle zadowolony z Niego, że będzie mi też robił podbitke dachową.

Możesz się powołać na Wojtka z Banina (to ja :) )

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Benicio - życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Szkoda, że nie było Ciebie na targach - bezpośrednio po nich pojechałem w nasze strony( ha ha - jak to brzmi), bo myślałem, że kogoś spotkam na budowie, no i nie myliłem się - za Tobą buduje taki sympatyczny gościu - ma na imię Robert ( żona Kasia) prawie zawsze napotykam się na niego i wymieniamy poglądy budowlane - a także nieoceniony z poradami p.Jóźwiak - na naszym terenie prekursor i skarbnica wiedzy papierkowej.

 

Ja także jak Ty wczoraj stałem się niemobilny - ale to z powodu mojego grata - odmówił posłuszeństwa ( chyba sprzęgło). Jeśli go naprawię to na pewno ten tydzień by mi odpowiadał - teraz zaglądam codziennie na forum więc daj znać kiedy i o której się zjawić - ja jestem z Przymorz więc podróż zajmuje mi 25 min. JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO!

 

SZUKAM JAKIEGOŚ NIEDROGIEGO AUTA NA CHODZIE - NAJLEPIEJ Z GAZEM - MOŻE BYĆ POLONEZ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMSKI - jesli chodzi o ekipe dekarska to czlowiek, ktory robil u nas tez byl polecany wlasnie na tym forum i sprawdzil sie w 100% - dach jest przepiekny, obrobki tez, czlowiek wspanialy i pelen profesjonalizm. Nawet przy trzaskajacym mrozie dach zrobiony w 9 dni (250m2). Moge polecac z czystym sumieniem! Namiar - Witold Dejk +48 605 594 634

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie na inspekcje

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Kiermasz w Waszej ocenie. Byłem wczoraj pierwszy raz i stwierdzam, że cudów nie ma. Pytam czy cena na wełnę jest ostateczna a koleś, że tak i ani złotówki mniej. Słyszę jak innemu gościowi wciskaja kit, że cena na kiermaszu jest najniższa w woj. pomorskim - załamałem się. Zjadłem darmowego korniszona i kromę ze smalcem i pojechałem na chatę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Co do kiermaszu budowlanego w "Bacie" - ladnie, sporo ludzi, ale zadnych nadzwyczajnych ofert.

Posiedzialem chwile przy stoisku Schreyera - dostalem oferte na komin - po rabacie 5550 zl. Musze zobaczyc jak to wyjdzie z Leiera. RuppCeramika - wielki upust 15%. Nie wychylalem sie przy nich ze dostalem lepsza oferte :-) Gorzej ze na wystawce postawili chyba najgorsza dachowke z Ruppa jaka mieli. Wszystkie pokaleczone.

A tak ogolnie to pojedli, pochodzili, poogladali, pozbierali ulotki i pojechali :lol:

Pozdrawiam

Adamski

 

PS. Oczywiscie pomimo planow szybkiego przyjazdu nie wyrobilismy sie na umowione spotkanie o 12:00 przed wejsciem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - kiermasz taaaki sobie. Ale a propos propozycji i ofert cenowych. Niby zadna rewelacja ale jak ich za jaja przycinac to: cena kg. tynku IZOHAN 4,19, u BAT'a 3,95.... Tiaaaa jesli sie tak przyjrzec to wczoraj wielka okazja i promocja i w ogole - 3,70... No i to juz jest znacznie lepiej, ale po mocniejszym pogadaniu wyszlo ze i 3,50 taki kg moze kosztowac. My z zonka uwazamy wiec ze sie oplacilo (750kg x 3,95-3,50 = ponad 300) Jak na godzinke walki to calkiem calkiem.

A reszta - szkoda gadac. I nikogo z FORUM zesmy nie spotkali co uznaje za porazke calego przedsiewziecia :(

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem ciśnienia na wielkie walki i przepychanie się w dziale sprzedaży. Generalnie nie nic nie kupiłem w Bacie i wiem, że tak pozostanie do końca naszej budowy.

Wczoraj zamówiłem schody na stryszek a od czwartku walczę z wełną.

Wybraliśmy także kafle na podłogę do holu i kuchni. Dobra cena z 70zł na 39zł. Nie powiem wam gdzie i jakie bo mi wykupicie a zostało ost. 40m2. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jak to jest, że większość spotkała na targach Kodiego a poza tym nikogo więcej? :D

Kolejna propozycja - woda w jeziorach podobno już bardzo ciepła. Pogoda też dopisuje - może zabierzemy się za zwiedzanie okolic? Z tego co słyszałam godne polecenia jest jezioro w Bieszkowicach. Potem Kamień. Słyszeliście o innych? (chodzi o te najczystsze oczywiście)

Gratulacje dla kolejnego tatusia (i mamusi też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - również przyjmij nasze gratulacje. :lol:

 

Ewa - no wiesz - chcrakterystyczny jestem co tu dużo gadać. Jeśli chodzi o jeziorka to od czasu kiedy rodzice mają domek nad wodą, praktycznie nie uczęszczam na nasze akweny.

Nie polecam jeziora w Tuchomku. Ludzi masa a z czystością też nie jest za dobrze.

Małe choć sympatyczne jeziorko jest za Kielnem, ale przed Kamieniem w miejscowości Bieszkówka. Mało ludzi, jest klimat. W bieszkowicach nie byłem lata, ale jest to popularne jeziorko, więc może nie być za bardzo czyste. W Kamieniu bywałem kiedyś - ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...