Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Własciwie to tak, a co?Musze jeszcze podpytac bebeczke od ogrodow, bo cos mówiła, z emi załatwi. Cos mi powiadomienia szwankuja :roll:

W tym tygodniu zaczynam kopanie dołu pod oczko, więc też jestem zainteresowany kupnem folii. Masz już jakš� wybranš? jak obdzwoniłem znane mi szkółki i sklepy, to okazało się, że wszyscy majš folię 0,5 mm, a ja szukam trochę grubszej (0,8). A już nikt nie ma folii kauczukowej EPDM. Niektórzy nawet o tym nie słyszeli :lol: Pozostaje mi więc chyba sprowadzić jš gdzie� "z Polski" :-?

Muszę się spieszyć, bo lilie "zadołowane" w beczce zasłoniły już prawie całš powierzchnię wody 8)

Folie do oczek (i to chyba nawet te grubsze) to maja na ul. Obwodowej w Redzie ale niec dokładnie nie moge powiedzieć. Najlepiej to zadzwonić i telefonicznie sie dowiedzieć.

Co do gliny do oczka to można pytać się w cegielni Starzynie pomiędzy Puckiem a Krokową. Można zakupić niewypaloną cegłę i taka właśnie najbardziej się nadaje. Łatwa w transporcie i układaniu w wykopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sliwka, kiciula też jest malutka, może udałoby się ułożyć stosunki z dzieciakami? Zresztą, kiciula mieszka w Straszynie, to od Ciebie niedaleko, możesz sama zobaczyć - bez zobowiązań - jak słodkie i bardzo spokojne jest to zwierzę . Może się skusisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że jak bym zobaczyła to już bym bez niej nie wyszła. Wiesz, rozmawiałam nawet z mężem w sprawie kici, ale doszliśmy do wniosku, że to ciut za wcześnie. Ania to by jej pewnie krzywdy nie zrobiła, ale Radek to taki mały "bandyta" :wink: . Nie boi się starszej siostry atakować, a co dopiero takiego małego kociaka.

Zrobiłam też przegląd znajomych, którzy mogliby się zaopiekować, ale zdecydowana większość nie lubi kotów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na wszystko musi przyjść odpowiednia pora :) Dzięki za próbę pomocy, kotka jest naprawdę bardzo sympatyczna, myślę, że domek w końcu znajdzie :) Sama mam ochotę ją wziąć i tylko resztki zdrowego rozsądku bronią mnie przed trzecim futrzakiem w domu, ale...niech no tylko wybuduję dom... :) :)

 

P.S.

 

Mówisz, że znajomi nie lubią kotów..no cóż...:Człowiek , który nie lubi kotów, musiał być myszą w poprzednim wcieleniu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolia to takie same mamy dylematy :) Ale czarny już na pewno ma domek, prawda?

 

Komu więc śliczną szarą? (zdjęcie kilka postów wyżej)

 

A może szarą z rudą czapeczką? (zdjęcie poniżej) Coś nie ma kocina szczęscia - najpierw jedni Państwo się rozmyślili, teraz dziewczyna, która wczoraj na 100 % była chętna, dzisiaj też się wycofała :(

Obiecuję, że to ostatnie niebudowlane zdjęcie, w naszym wątku :)

 

http://foto.onet.pl/upload/41/68/_602490_n.jpg

 

Komu cukier w kotkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D ,

jestem nowy na Forum i chciałbym poprosić o pomoc Szanownych Forumowiczów. (...)

Obawiam się, że takowej tu nie uzyskasz.

Obecnie ta część forum przypomina raczej czat, a nie miejsce wymiany informacji i udzielania pomocy. Tu się zaprasza na ognisko i dyskutuje o nim przez kilkadziesiąt wątków, cytując w jednym poście sześć innych; tu się rozmawia o kotkach i zachwyca nimi przez kolejne ileśtam wątków.

Jak nie należysz do TWA, to nie masz szans. Przegrasz z karkówką i Mruczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D ,

jestem nowy na Forum i chciałbym poprosić o pomoc Szanownych Forumowiczów. (...)

Obawiam się, że takowej tu nie uzyskasz.

Obecnie ta część forum przypomina raczej czat, a nie miejsce wymiany informacji i udzielania pomocy. Tu się zaprasza na ognisko i dyskutuje o nim przez kilkadziesiąt wątków, cytując w jednym poście sześć innych; tu się rozmawia o kotkach i zachwyca nimi przez kolejne ileśtam wątków.

Jak nie należysz do TWA, to nie masz szans. Przegrasz z karkówką i Mruczkiem.

 

Zawsze można zabrać swoje zabawki i iść do innej piaskownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rolku, a i Ty chyba niezbyt często dzielisz się swoim doświadczeniem, skoro od 2002 roku udało Ci się popełnić tylko 3 posty :-? Zaraz, zaraz...czyżby troll :o TROLLOM mówimy nie, a do dyskusji z otwartą przyłbicą zawsze zapraszamy, choćby i o karkówce była :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jakby ktoś z Was miał jakieś namiary na uczciwą, solidną ekipę byłbym bardzo wdzięczny. :D

Pozdrawiam

Krzychu

 

Witaj, jeśli podasz mi adres mailowy to wyślę Ci listę ekip, którą kiedyś sama otrzymałam :) Może akurat któraś będzie wolna :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rolku, a i Ty chyba niezbyt często dzielisz się swoim doświadczeniem, skoro od 2002 roku udało Ci się popełnić tylko 3 posty :-?

(..)

Nie dzielę się, bo nie mam czym. Zresztą nawet gdybym miał, to z moim dorobkiem każda porada uważana byłaby za spam i traktowana niewiarygodnie. A na nabijaniu sobie licznika komentarzami o pogodzie i rybkach mi nie zależy.

Nie mam czasu na zadawanie pytań i niedoczekanie się odpowiedzi. Zadałem kilka tygodni temu jedno i gdybym miał polegać na odpowiedzi, to czekałbym do...

Czytam więc Was i wartościowe dla mnie informacje zapisuję. Pytać nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A na nabijaniu sobie licznika komentarzami o pogodzie i rybkach mi nie zależy.

Nie mam czasu na zadawanie pytań i niedoczekanie się odpowiedzi. Zadałem kilka tygodni temu jedno i gdybym miał polegać na odpowiedzi, to czekałbym do...

Czytam więc Was i wartościowe dla mnie informacje zapisuję. Pytać nie muszę.

No cóż..."grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą" - jak mawiał wieszcz... :)

Prawda Rolku, że wymiana zdań z Tobą to nie czat... 8) Niektórzy o rybkach i pogodzie, a niektórzy piwo domowej roboty, wolność Tomku...

 

A..., żeby było na temat - k.kowal zadał pytanie - może podzielisz się z nim namiarem na jakąś dobrą ekipę :-? Wszak sam piszesz, że wartościowe informacje zapisujesz, przez cztery lata musiało się ich trochę nazbierać...No nie bądź egoistą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A..., żeby było na temat - k.kowal zadał pytanie - może podzielisz się z nim namiarem na jakąś dobrą ekipę :-? Wszak sam piszesz, że wartościowe informacje zapisujesz, przez cztery lata musiało się ich trochę nazbierać...No nie bądź egoistą... :)

Złośliwiec. :wink:

Mam namiary na dobrą ekipę, a właściwie na dwie.

Jedna z nich wchodzi na moją budowę w lipcu, druga zaś pierwszy wolny termin ma na wiosnę... przyszłego roku.

Obie wysondowane, łącznie z wywiadami z poprzednimi klientami. Obie na plus.

Pierwsza z niech, to p. Ludwik Kryszewski (Sitno k. Żukowa), druga to ekipa p. Pipki (imienia nie pomnę, właściciel hurtowni budowlanej, bodajże Bojano).

Obie wykonują prace od A do Z, do poszczególnych prac najmując gwarantowanych podwykonawców.

Telefony podam potem, w tej chwili nie mam przy sobie notesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwiec. :wink:...

:wink: 8)

...Mam namiary na dobrą ekipę, a właściwie na dwie.

Jedna z nich wchodzi na moją budowę w lipcu...

Witaj w klubie, wygląda na to, że zaczynamy mniej więcej w tym samym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...