Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć bractwo trójmiejskie

Macie może jakieś namiary na tanią i dobrze wykonaną kostkę brukową? Chciałbym kupić kilkadziesiąt metrów do położenia chodników dookoła domu.

Kolega polecał mi Semmelrock-a jako bardzo dokładnie wykonane, ale ceny też mają fajne ;-) A jak jest z innymi producentami?

 

Pozdrowionka

Adamski

W miszewku jest zakład produkcyjny. Musze poszukac namiarow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bractwo trójmiejskie

Macie może jakieś namiary na tanią i dobrze wykonaną kostkę brukową? Chciałbym kupić kilkadziesiąt metrów do położenia chodników dookoła domu.

Kolega polecał mi Semmelrock-a jako bardzo dokładnie wykonane, ale ceny też mają fajne ;-) A jak jest z innymi producentami?

 

Pozdrowionka

Adamski

W miszewku jest zakład produkcyjny. Musze poszukac namiarow

http://www.kostbet.com.pl

Co do wymiarów nie mam zastrzeżeń, ale kolory trochę blakną. Nie wiem, czy to wina akurat tej kostki, czy po prostu każda kostka betonowa blaknie z czasem.

Poza tym kostkę produkuje też gdyński Kombet (http://www.kombet.pl), ale ceny mają wyższe (jakość podobna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś namiary na dobrego cieślę

 

Mogę polecił Pana Piotra , który jest cieślą i dekarzem- kontakt do niego i innych polecanych są tu:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=61774&highlight=bia%B3a+lista

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Zapraszam do siebie na budowę ,żeby zobaczyć efekt jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bractwo trójmiejskie

Macie może jakieś namiary na tanią i dobrze wykonaną kostkę brukową? Chciałbym kupić kilkadziesiąt metrów do położenia chodników dookoła domu.

Kolega polecał mi Semmelrock-a jako bardzo dokładnie wykonane, ale ceny też mają fajne ;-) A jak jest z innymi producentami?

 

Pozdrowionka

Adamski

 

 

A byłeś u p. Szczygła w Czarlinie? On sprzedaje kostkę brukową, kostkę granitową, płyty chodnikowe i pozostałe akcesoria wykończeniowe .

Kostkę ma z firmy Polbet B-Complex . Tel. 058/536-68-22 lub 608-488-169. Wybór jest spory, a ceny chyba niższe od Semmelrock'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaba 73

 

Jak tam postepy na placu boju, z czego budujesz?? Nie bede obiecywal ze sie wybiore, bo juz sie tak dogadywalem z Kolia i dotychczas nic nie wyszlo, chociaz chetnie bym odwiedzil wasze budowy. Tak czy inaczej zapraszam do siebie

 

Pozdrawiam

Piotr

 

U nas wykopy zrobione i chudziak wylany. W poniedziałek zalewamy ławy, a w środę zaczynamy wznosić ściany fundamentowe. Za tydzień wychodzimy z ziemi, oczywiście jak pogoda pozwoli. Ruszylismy na dobre, niedługo coś będzie można zobaczyć. Póki co jeszcze się wdrażamy - jeżdżenie po hurtowniach, wizyty na budowie itp.

Wybierzemy się do Was chętnie niebawem, może po przyszłym weekendzie udałoby się jakieś spotkanie.

A u Was co teraz na tapecie, poza krokwiami oczywiście?

Gaba

 

A tak na marginesie to mamy wymurowane scianki kolankowe, teraz tydzien schniecia (znowu :cry: ) i od nastepnego poniedzialku wchodzi ciesla, potem domurowanie szczytow, o reszta dachu. Mysle ze w tym samym czasie bedziemy robic sciany dzialowe.

Osobiscie teraz sledze temat alarmow, bo niby do tej pory nic nie zniknelo, ale nie chcialbym zeby jako pierwsze zniknely np. okna bo to juz inny wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam dzisiaj pozwolenie na budowę :lol: :lol: :lol:

 

Cieszę się i jestem też trochę przerażona. :o

 

I od razu pytanie. Mam doprowadzoną wodę do działki. Do kogo się zwrócić, żeby wykonać jakieś "wyjście" tej wody (żeby była woda do budowy) i ile to może kosztować?

 

I jeszcze jedno: może ktoś sprzeda jakąś budę na budowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bractwo trójmiejskie

Macie może jakieś namiary na tanią i dobrze wykonaną kostkę brukową? Chciałbym kupić kilkadziesiąt metrów do położenia chodników dookoła domu.

Kolega polecał mi Semmelrock-a jako bardzo dokładnie wykonane, ale ceny też mają fajne ;-) A jak jest z innymi producentami?

 

Pozdrowionka

Adamski

W miszewku jest zakład produkcyjny. Musze poszukac namiarow

http://www.kostbet.com.pl

Co do wymiarów nie mam zastrzeżeń, ale kolory trochę blakną. Nie wiem, czy to wina akurat tej kostki, czy po prostu każda kostka betonowa blaknie z czasem.

Poza tym kostkę produkuje też gdyński Kombet (http://www.kombet.pl), ale ceny mają wyższe (jakość podobna)

Kombet to to samo co Semmelrock ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen,

Masz pelen wypas :wink:

Pewnie "kaska", ktora to kosztowalo tez byla wypasiona.

Czy masz jakas wizje, kiedy to sie zwroci. Twoja hybryda jest

rozbudowana, a wiec oszczednosci wieloplaszczyznowe.

Troszkę to cudeńko kosztowało ale i tak musiałbym kupic jakiś zasobnik na CWU i dodatkowo piec gazowy (do tego butla/zbiornik) a to też kosztuje. Eksploatacja kolektorów nie jest aż tak kosztowna a oszczędności spore a tym bardziej, że inwestycja jest długo terminowa. Za jakiś rok kiedy definitywnie zakończę budowę i zrobię odbiur domu to zamontuję wiatrak do 75cm średnicy (do tego zestaw z przetwornicą z AC/DC) i podłączę grzałkę elektryczną w drugim zasobniku. Niech chodzi i dogrzewa przy jesiennych i zimowych wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Macie może jakieś namiary na tanią i dobrze wykonaną kostkę brukową? Chciałbym kupić kilkadziesiąt metrów do położenia chodników dookoła domu.

Kolega polecał mi Semmelrock-a jako bardzo dokładnie wykonane, ale ceny też mają fajne ;-) A jak jest z innymi producentami?....

Przyłączam się do pytania choć mi zależy na samym materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...