Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich forumowiczow juz minelo ladnych pare miesiecy od kupienia przeze mnie dzialki teraz przyszedl czas na kupno projektu i tu wlasnie pytanie co sadzicie o tym projekcie a moze ktos z was buduje go lub zbudowal chetnie bym zadal kilka pytan.I jeszcze jedno czy czy moze kupowal ktos projekt z tej firmy?

http://www.projekty.ign.com.pl/projekt.php?opcja=opis&id=160&nazwa_projektu=AKWAMARYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...

Ja będę miał na zbyciu za dwa tygodnie.

Skrzynka, różnicówka, siła, dwa gniazda hermetyczne, słupek i 5 m kabla.

Fotki w moim dzienniku.

 

Dzięki za info - wyslalam maila do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, jak mi CMyK nie sprzeda swoich desek szalunkowych, bo ma co do nich pewne plany :D to piszę sie na Twoje.

Pozdrawiam

 

Moze jestes zainteresowana steplami, boczkami BK (majster zamowil okolo 500 sztuk za duzo) no ale co do desek to jeszcze nie wiem czy mi cos zostanie, mam tez troche stali fi 12 okolo 50 pretow 12 metrow dlugie??

 

Jak tam daleko zaszlas w swoim budowaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , mi duzo zostało desek, stempli, cholera wie, co tam jeszcze. Niedrogo bede chiała odstapic.Jak chcecie to mozecie zerknac

 

Dzięki Gosia, ale trochę mi tego potrzeba a nie mam jak się wyrwać do Ciebie, więc zostają mi tartaki. Umówiłam się z gosciem z Lubieszyna i wygląda na to, że załapię się na transport Ani i Piotra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialabym do Was prosbe :)

Jesli w najblizszym czasie zauwazycie w swoim sasiedztwie dzialke na sprzedaz , bardzo prosze napiszcie do mnie.

Dzialka powinna byc widoczna z drogi , a najlepiej polozona przy drodze .

Pamietajcie o mnie :D

Pozdrowka

 

Wyjeżdzając z Gdańska w stronę Starogardu, w Borkowie (to jest jeszcze przed Straszynem) są wydzielone działki (kawał pola przy drodze) z tablica działki na sprzedaż. Jak chcesz to jak będę jechała na budowę to spiszę numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze jestes zainteresowana steplami, boczkami BK (majster zamowil okolo 500 sztuk za duzo) no ale co do desek to jeszcze nie wiem czy mi cos zostanie, mam tez troche stali fi 12 okolo 50 pretow 12 metrow dlugie??

 

 

A nie możesz oddać do hurtowni?

 

Witam !

A czy można je od Was odkupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To mój pierwszy post na tym forum .

Niedługo zacznę budowę w Rumi.

 

Pierwsza seria pytań:

- który tartak wybrać z Gdańska Osowej czy z Bolszewa, na razie będę zamawiać deski na szalunki i coś na ogrodzenie do siatki leśnej (stemple?), znacie ceny rzeczywiste zakupu drewna?

- gdzie najlepiej kupić 1kg gwoździ?

 

My własnie kończymy budowę w Rumii - jesli bylibyście zainteresowani możemy się jakoś umówić i pogadać o budowaniu - chętnie podzielimy się doświadczeniami - zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Niepotrzebnie poddałem się od razu po wyroku urzędników. Ciekaw jestem jak pójdzie anSiemu. Trzymam kciuki.

 

Juz jutro bede wiedziala co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze jestes zainteresowana steplami, boczkami BK (majster zamowil okolo 500 sztuk za duzo) no ale co do desek to jeszcze nie wiem czy mi cos zostanie, mam tez troche stali fi 12 okolo 50 pretow 12 metrow dlugie??

 

 

A nie możesz oddać do hurtowni?

 

Witam !

A czy można je od Was odkupić ?

 

Kazda rzecz kupowalem w innym miejscu i jezeli chodzi o np. stal to nie sadze aby facetowi sie chcialo fatygowac do mnie na dzialke po kilka pretow, co do stepli to "drewna sie do lasu nie wozi" koszt podejzewam ze bylby wiekszy niz je komus odsprzedac na miejscu.

 

Najlatwiej jest z bloczkami, bo sa caly czas w depozycie w hurtowni i pewnie chetnie przyjma chetnie po cenie zakupu, ale ja jeszcze kupowalem przed podwyzkami, a moze jednak ktos bylby zainteresowany. Hurtownie i tak wystarczajaca na nas zarabiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :lol: :lol: :lol:

Właœnie przed chwilš dokonałem rejestracji jako nowy użytkownik Forum.

Mam już kupionš działkę i podpisałem umowe kredytowš. Chcę zaczšć budowę (jeżeli sie uda) za dwa tygodnie.

Pozdrowienia

Witamy i 3-mamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania?

dzien doberek :)

Maly jestem bardzo wdzieczna .

Pomolestuje Cie na privie pytaniami, moze byc? :D :wink: Nie chcialabym tutaj tylko moich pytan zadawac , bo sie nam we watek zasmieci. :wink:

Dzieki wielkie rowniez dla raffran :p

Jasne - lecz nie stresuj się, jeśli chwilkę poczekasz na odpowiedź bo ostatnio mnie zastać to graniczy prawie z cudem. I tak każdą wolna chilkę poświęcam na ...forum( chyba jakieś uzależnienie...?).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sobie uświadomiłam, że potrzebne mi są łaty i kontrałty, znacie jakieś tartaki w pobliżu 3miasta gdzie mogę to kupić. Wszystkie namiary które mam to w okolicach Wejherowa a obawiam się że cena za transport przy tak małym zamówieniu będzie niemal zaporowa. Wiem, trzeba było kupić razem z drewnem konstrukcyjnym, no ale nie kupiłam i teraz szukam.
Wiesz co , mi duzo zostało desek, stempli, cholera wie, co tam jeszcze. Niedrogo bede chiała odstapic.Jak chcecie to mozecie zerknac

Na kilka dłuższych stempli chętnie bym się załapał...ile gęzorków musiałbym przywie�ć? (5-6 szt - ok. 3metrowe).

Musisz wpasc i sobie obejrzec, bo ja naprawde niei wiem, długi epowinny byc, bo ja miałam wysokie pomieszczenia.Deski szalunkowe tez sa;-)

Dzieki serdeczne mam w planach zbudowanie huśtawki bo te kupne o kant...rozbić. a mój boss ma taką drewnianą na podwórku i chcę sobie z lekka skopiować... ;-). Na strychu z kolei leży parę ram od starych łóżek, kilka desek z palet... spawarka trochę farby i...może być fajnie. Najwyżej zarobię parę siniaków na siedzeniu...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kazda rzecz kupowalem w innym miejscu i jezeli chodzi o np. stal to nie sadze aby facetowi sie chcialo fatygowac do mnie na dzialke po kilka pretow, co do stepli to "drewna sie do lasu nie wozi" koszt podejzewam ze bylby wiekszy niz je komus odsprzedac na miejscu.

 

Najlatwiej jest z bloczkami, bo sa caly czas w depozycie w hurtowni i pewnie chetnie przyjma chetnie po cenie zakupu, ale ja jeszcze kupowalem przed podwyzkami, a moze jednak ktos bylby zainteresowany. Hurtownie i tak wystarczajaca na nas zarabiaja.

 

Myślałam po prostu że tak będzie dla Ciebie prościej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

udalem sie do Muzeum Archeologicznego w Gdansku aby dostac opinie czy dzialka lezy w takiej strefie....

 

Wiem juz jaki mam plan dzialan na najblizsze dni :evil: Pani w UM zdecydowala, ze poniewaz tak do konca nie jest jednoznaczne, czy potrzebny jest ten nadzor archeologiczny czy tez nie (bo z mapy wynika, ze tylko niewielka czesc dzialki jest objeta taka ochrona) to na wszelki wypadek dobrze bedzie zwrocic się do Muzeum Archeologicznego z wnioskiem o wydanie opinii) Do Muzeum juz dzwonilam (dzisiaj wlasnie koncza prace, w piatek dzial wydajacy opinie ma wolne, wniosek moge dostarczyc dopiero w poniedzialek. Pytalam, jak dlugo potrwa wydawanie takiej opinii - okazuje sie ze do trzech tygodni, no moze postaraja sie w dwa :evil: :evil: No i oczywiscie ne wiadomo, czy nie okaze sie, ze trzeba bedzie jednak robic badania....czyli kolejne tygodnie...) Termin lipcowy chyba odchodzi powoli w niepamiec...Nie powiem, zeby mi bylo radosnie, czy nie moglam sie o tym dowiedziec na samym poczatku procedury ubiegania sie o pozwolenie? No ale nic to, co nas nie zabije...czy jakos tak...A moze ktos ma pomysl, jak przeskoczyc te dlugotygodniowe terminy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...