Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markus boj sie bogaaa, takie herezje prawisz.Tak, projekty branzowe sa potzrebne, chyba ze ktos jest minimalista i mu wisi, czy ma zrobione tak jak tzreba.(Nie mówie o fachowcach, którzy sami buduja swoje domu)Pozniej zaczyna sie płacz i zgrzytanie zebów, no i masz kaloryfer, tam gdzie własnie miałes miec łózko

 

Przesadzasz.

Nie miałem żadnego, powtarzam - żadnego, projektu branżowego.

Projekt wod-kan zrobiłem sam, łącznie z przepustami w ścianach fundamentowych. Hydraulik jedynie nieznacznie zmodyfikował przebieg rur w chudziaku.

Tak jak powiedziałem - projekt C.O. robi instalator i to on wie najlepiej.

 

Jak mi Pani ze studia mebli kuchennych zrobiła projekt to wyszło na to że niczego nie da się podłączyć, bo ona nie miała bladego pojęcia chociażby o tym, że nie należy planować podejścia wody i odpływu kanalizacyjnego bezpośrednio za zmywarką bo mają one taką głębokość, że po zlicowaniu z szafkami kuchennymi dotykają ściany. I to było studio, które życzyło sobie 25.000 zł za wykonanie kuchni. Stolarz, który zrobił kuchnię za 10.000 doskonale o tych niuansach wiedział.

 

Myslę, że dobra rada dla tych którzy są dopiero na początku. Najlepiej na etapie działki.

Zanim zaczniecie budować, ideałem będzie byście mieli zaplanowany układ domu w najdrobniejszym szczególe. Zwłaszcza kuchnię i łazienki.

Markus, ale to Ty sobie zrobiłes, a Ty techniczny jestes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A z nowości, to właśnie ekipa robi szalunki. Pan Dawidowski jest nieobliczalny. :D Parę dni temu pytałam kiedy zaczną i mówił, że pod koniec przyszłego tygodnia, może...

A wczoraj dzwoni i mówi, że jak by dało radę to zacznie w sobotę. No i dało, ale tylko dlatego, że deski i paliki mogłam odkupć od CMyka, bo pewnie bym nigdzie nie załatwiła.

Pozdrawiam kolegę :D

i resztę forumowiczów też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Niestety tak, potem usłyszysz, ze albo szpital, albo dziecko chore itd. U mnie pomogla grozba, ze opisze sytuację na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a w jakich cenach tam są te działki mniej więcej?

a nic :p :wink:

a powiesz co mija sie po drodze?

a jaka droga jedzie sie do miasta , np.do Gdyni albo do Gdanska?

czy zabudowana juz?

I co jest przy tej drodze?

I czy pobiznesowac tam da rade?pozdrowka Gosiaczku i buziaki

U mnie w Koleczkowie lepiej, bo ja mam działke przy drodze, która do Gdyni prowadzi i sa wolne działki przy drodze

:wink: A z Bojana dojedziesz i do Gdyni i do Gdanska, droga dobra, tereny zabudowane. : Droga asfaltowa :wink: Pobiznesowac jak najbardzie, to preznie rozwijajace sie tereny. Wejdz na http://www.szemud.pl strona cienka, ale masz troche informacji

Alez prosze, po 65 zł za m2 uzbrojona :p

ooo,bardzo dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest z Atomem z Lublewa. Dzwonie do nich cały tydzień, nagrałam sie na sekretarke i nic.
Nie wiem, Atom, to dziwna firma. Mimo dobrych staran p ani, to potem wszystko psują, albo brakiem kontaktu, albo dyskretnym unikaniem kontaktu. Ja tak na 100% nie jestem z nich zadowolona. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie nieodbieranie telefonów itd

Czyli brak kontaktu to norma w tej firmie :o

Dopiero chciałam z nimi współpracować, ale chyba sobie podaruję.

Niestety tak, potem usłyszysz, ze albo szpital, albo dziecko chore itd. U mnie pomogla grozba, ze opisze sytuację na forum

No to ja jestem czwarty, który nie może się z nimi skontaktować. Parokrotnie nagrałem się na automatycznš sekretarkę - bez odzewu. Myœlałem, że Ÿle spisałem numer telefonu.

Firma ta była kiedyœ polecana na Forum, ale trzeba to chyba zweryfikować!!! Co to za "dobra firma" w której nie odbiera się telefonów od klientów???

Może ktoœ z Forumowiczów, którzy majš już ten etap za sobš, może dać namiar na innego wykonawcę który może zrobić przyłšcze wodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...