Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuję pilnie kontakt: gdzie można kupić w dobrych cenach belki teriva I i teriva bis oraz pustaki teriva bis?

Proszę o pomoc!!!

 

 

Mysle, ze najlepiej bedzie u producenta - jest w Osowej (dokladnego adresu nie znam niestety).

 

Dzięki, już znalazłem. Gdyby ktos poszukiwał - służę namiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Franciszek :oops: cholipa miałam zapytać sąsiada o to Twoje ogrodzenie :oops: Na śmierć zapomniałam...sorki bardzo ale ostatnio strasznie zaganiana w firmie byłam. Ja od piątku mam urlop więc obiecuję wpaść do Was w przyszłym tygodniu.

ps.ale kuchnię widziałam 8)

Zapraszamy! Widziałaś kuchnie? I jak, prawda że piękna? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze ze jestesmy na podobnym etapie budowy u mnie wiezba skonczona, teraz deskuja i papuja, elektryk tez mial sie zajac swoja robota, ale mam z nim male problemy. Moze bede musial poszukac innego chetnego do pracy, mam wrazenie ze ten nie bardzo jest chetny.

Co za czasy bezrobocie :o chyba go jednak nie ma w naszym rejonie.

 

W razie czego ile czsau jeszcze bedzie u ciebie robil Twoj elektryk i jak ci sie z nim wspolpracuje??

 

Pozdrawiam

Piotr

 

W sumie elektryk to bardziej nadzorca, bo to rodzina i robimy instalacje wspolnie swoimi silami, kiedy mamy czas, czyli byla to sobota i w tygodniu od 19 do 22:). Mam nadzieje, ze w najblizsza sobote zakonczymy instalacje. Jak na razie jest gotowa kuchnia i salon.

Zapytam go czy moze bedzie chcial zrobic jakas "fuche", moze akurat :)

 

Bardzo bym prosil bo mnie terminy naciskaja. W eazie czego moge sluzyc pomoca ja sam bo mam teraz pare tygodni urlopu. Chyba ciezko bedzie nazwac urlopem, nawet dzieci 22-iego "sprzedajemy" , ale wiadomo jak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Piotr,

A pytaliście w firmie El-Grześ w Pruszczu? Robią elektrykę i instalacje pt. inteligentny dom, czy cóś takiego. Pare lat temu kładli instalację u mojego tescia. Jest zadowolony.

Niestety nie wiem jak teraz cenowo i czasowo, ale możecie zapytać. Tu podaję link.

http://el-grzes.pruszcz.com/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Piotr,

A pytaliście w firmie El-Grześ w Pruszczu? Robią elektrykę i instalacje pt. inteligentny dom, czy cóś takiego. Pare lat temu kładli instalację u mojego tescia. Jest zadowolony.

Niestety nie wiem jak teraz cenowo i czasowo, ale możecie zapytać. Tu podaję link.

http://el-grzes.pruszcz.com/

Pozdrawiam

 

Wielkie dzieki

zaraz sprawdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :p :p :p kochani...czy ktoś zakładał oczyszczalnie ekologiczną i wie o nich już troszkę więcej niż ja..jaką wybrać i co wziąć pod uwagę.... :( i może polecic firmę....pozdrawiam..serdecznie i ufffffffffff gorąco :lol:

 

Spróbuj w firmie AGORA w Gdańsku tel : 058 5572968 :D Moi znajomi u nich robili i byli zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kominy systemowe to moze byc sliska sprawa moja ekipa ciesli powiedziala ze ostatnio rozbierali dach i po kilku latach uzytkowania komina caly byl namokniety jak gabka i spaliny nie chcialy isc w gore i nie mogli dojsc o co chodzi a to wspaniala welna ocieplajaca rure kominowa tak namokla; nie ma to jak komin tradycyjny jest tanszy i sprawdzony.

Tez sie dopytywalem w sprawach tych kominow i w ostatniej chwili zdecydowalem sie na tradycyjny. Na poczatku owszem fajnie sie sprawuje i ma wszystko w srodku co potrzeba ale co bedzie za kilka lat ta technologia dopiero wchodzi i jest stale ulepszana. Bardzo czesto ekipa namawia na komin systemowy bo nie chce im sie robic tradycyjnego moj majster z kolei odwrotnie namawial mnie na tradycyjny ale jak to on dyplomatycznie to robil 8)

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cmyka.

Ja rowniez jestem zdecudowana na komin systemowy .Zastanawia mnie Twoja wypowiedz odnosnie tego ,ze po kilku latach jak stwierdził Twoj fachowiec ze wełna ocieplająca komin była namoknięta jak gabka czyli od czego ona tak namoknęła-to mnie zastanawia?

 

Wiele zalezy od tego kto go montuje, podobno nagminne jest montowanie go "do gory nogami". Jezeli sa wszystkie elementy prawidlowo zamontowane, jest czapa betonowa oraz wylot z blachy to nie powinno byc problemu. :roll:

 

montowano mi go niedawno i jakos nie widze szans na dostanie sie tam wody, ale moze jestem w bledzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...