Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A o jeszcze jednym nie zameldowałem:

Dnia 2 lipca 2006 poraz drugi zostałem szczęśliwym tatusiem. Urodził nam się drugi synek Remigiusz. Zaczeliśmy budowe i z Żoneczką byliśmy sami - kończymy budowę i mamy dwóch wspaniałych synów. Co to się dzieje?... :D

Gratulacje - a nad naszym domem w niedzielę kršżył bocian...a ja nic nie wiem...jeszcze...? :-D

Bo trzeba go za "ogon" pociągnąć :wink: .

 

A kto ma ciągnąć za ten ogon?? pani domu czy pan :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja Wam zaraz pociągnę... ;-) na razie wystarczy.Choć po ostatniej wizycie forumowiczów z małym dzieckiem zauważyłem, że te moje czarty jakos baaaardzo chetnie się nim zajmowały.A potem ten bocian... no i moja łajw coś tam bąkała o... :-? ale chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi i "ustawieni" na to szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam wielka prośbe - za 3 tygodnie zaczynam sie budowac szukam firmy ktora ma doswiadczenie z instalowaniu pomp ciepla......... z terenu trojmiasto i okolice.....

 

Pozdrwaiam Ela

 

 

U mnie wlaśnie wczoraj rozpoczęło się montowanie systemu grzewczego. Pompa jeszcze nie jest zamontowana (czeka w magazynie w Warszawie ), prace przebiegają jednocześnie na zewnątrz ( odwierty pionowe ) i wewnątrz. Firma, która wykonuje te prace została mi polecona i mam nadzieję,że nie będę rozczarowana. Jeśli chcesz mogę podesłać namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie ruszyliśmy z budową i juz coś nieprzewidzianego. Okazało się że będzie potrzeba bardzo dużo piasku do zasypania fundamentów (ok 30-40 dużych 18 tonowych wywrotek), bo taka jest różnica wysokości.

Mam pytanko do forumowiczów, może ktoś wie gdzie w rejonie Gdyni Wiczlina i okolic jest możliwość tanio kupić dobry piasek do tego celu, a może ktoś z forumowiczów chce się takiego piasku ze swojego wykopu pozbyć to proszę o informacje.

Obecnie mam po 200 PLN za wywrotkę 18ton, ale jeśli ktoś ma taniej to chętnie wezmę.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Piotra Gdynia.

Ja rowniez byłam w takiej sytuacji poniewaz moja działka rowniez miała dosyc spory skos.Piasek kupowałam w Wakozie z Luzina i płaciłam za tzw. dużą wannę 32 t. 250 zł.-wydaje mnie sie ze to lepiej sie opłaca a nizeli 18 ton za 200 zł.

Jezeli bedziesz chciał dokładne namiary to podam je na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczenie,

 

poszukuje hydraulika z okolic Trójmiasta (gdańsk - osowa) do podłączenia wody, 150m2:

położenia rur do wody (przed wylewkami), kaloryferów itd. i ewentualnie w niektórych pomieszczeniach ogrzewania podłogowego wodnego (nie elektrycznego)

pozdrawiam

Mariusz

 

JEżELI JESTEM NA NIEWłAśCIWYM TEMACIE PROSZE PRZEKIERUJCIE MNIE TAM GDZIE MOGę OTRZYAć ODPOWIEDź

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Piotra Gdynia.

Ja rowniez byłam w takiej sytuacji poniewaz moja działka rowniez miała dosyc spory skos.Piasek kupowałam w Wakozie z Luzina i płaciłam za tzw. dużą wannę 32 t. 250 zł.-wydaje mnie sie ze to lepiej sie opłaca a nizeli 18 ton za 200 zł.

Jezeli bedziesz chciał dokładne namiary to podam je na priv

 

 

Proszę o namiary na ten "piasek". Chociaż do mnie to pewnie trochę daleko i już cena nie będzie taka.

 

Ja mam pytanie odnośnie namiarów na niedrogi piasek w okolicy Gdańska. Oczywiście chętnie bym przyjęła taki z wykopów od kogoś :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie ruszyliśmy z budową i juz coś nieprzewidzianego. Okazało się że będzie potrzeba bardzo dużo piasku do zasypania fundamentów (ok 30-40 dużych 18 tonowych wywrotek), bo taka jest różnica wysokości.

Mam pytanko do forumowiczów, może ktoś wie gdzie w rejonie Gdyni Wiczlina i okolic jest możliwość tanio kupić dobry piasek do tego celu, a może ktoś z forumowiczów chce się takiego piasku ze swojego wykopu pozbyć to proszę o informacje.

Obecnie mam po 200 PLN za wywrotkę 18ton, ale jeśli ktoś ma taniej to chętnie wezmę.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

A nie zastanawialiscie sie nad zrobieniem piwnicy? Koszt piachu ogromny, a żadne wlasciwie korzysci. My mielismy taką samą sytuacje i robimy jednak piwnice zamiast zasypywac wykop piachem.

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Niestety na zmianę projektu z piwnica już za późno - dzisiaj wylewane ławy. A jeśli chodzi o pasek to po telefonie do firmy Wakoz (zadzwoniłem z książki telefonicznej może przez Wasze namiary jest taniej tylko czy aż o 50%) uzyskałem odpowiedź że do Wiczlina taki samochód to koszt 450 PLN :( . Więc szukam dalej albo zostanie to co mam czyli po 200PLN.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam zaraz pociągnę... ;-) na razie wystarczy.Choć po ostatniej wizycie forumowiczów z małym dzieckiem zauważyłem, że te moje czarty jakos baaaardzo chetnie się nim zajmowały.A potem ten bocian... no i moja łajw coś tam bąkała o... :-? ale chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi i "ustawieni" na to szczęście.

Tak to jest jak się "bawi z ogniem" a po 9 miesiącach klonowania przychodzi taka mała iskierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prośbie - HELP!

 

Poszukuję:

1) poleconych fachowców do wymalowania wewnątrz domku - temat bardzo pilny!!!!!!!!

 

2) fachowca który zrobi mi schody i balustradę - ale na zalanych już - więc tylko stopnie drewnianie.

 

POMOCY! Czas leci, musimy niedługo się wprowadzic, a tu tyle jeszcze tematów....

 

 

Z fachówców nie mam kogo polecić, bo robimy większość sami. Ale mogę polecić wspomnianego dekarza - Dejk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIM JUŻ MIESZKAJĄCYM, BUDUJĄCYM I DOPIERO PLANUJĄCYM BUDOWĘ W OKOLICACH: OSOWY, CHWASZCZYNA, KARCZEMEK, DOBRZEWINA I BOJANA POLECAM ZAJRZENIE NA PODANĄ STRONĘ:

 

http://www.nowedrogikrajowe.pl/e4u.php/1,ModPages/ShowPage/22

 

Ciekawe i godne uwagi.

Z pewnych zrodel wiem rowniez ,ze sa projekty S6 takze w okolicach Tuchomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prośbie - HELP!

 

Poszukuję:

1) poleconych fachowców do wymalowania wewnątrz domku - temat bardzo pilny!!!!!!!!.......

 

 

wykończenie wnętrz:

Szyca Zbigniew 600 946 788 polecany przez MarcinU,

Damps Franciszek 504 035 928

Hinca Krzysztof 509 836 578 polecany przez Joola, gosia@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol: a my sam początek..dopiero finalizujemy zakup działki..plany mamy ambitne : święta Bożego Narodzenia 2007 we własnym domku..przekonamy się..trzymajcie kciuki

 

 

 

 

Witaj,

 

trzymam kciuki i pewnie się uda.

 

 

My także zaczynaliśmy w sierpniu.

Dokładnie w połowie.

 

Sami "zaprojektowaliśmy" nasz dom.

Po czym we wrześniu zleciliśmy wykonanie oficjalnego projektu.

 

W październiku pozwolenie.

 

W listopadzie stan zero.

 

Grudzień - marzec przestój zimowy.

 

Od kwietnia ostra jazda bez trzymanki.

 

Są jakieś szane na wprowadzenie przed gwiazdką.

 

 

 

POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...