Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka.

Czy można się dopisać do grupy Trójmiasto i okolice???

Będziemy budować w Pucku

Pozdrawiamy wszystkich ziomali.

Myœlę że sprzeciwów nie będzie ;-)

Witajcie. I powodzenia.

PS ja też mam ciœnienie skutecznie rozładowywane przez moja żonkę :-(.Na budowanie oczywiœcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki anSi - Twoje doświadczenie przekażę koledze.

Jak ktos ma jeszcze jakieś kontakty w sprawie studni głębinowych (szczególnie sprawy papierologiczne) to będę czekał.

 

Wakmen - papierkologię, czyli projekt aż do momentu zatwierdzenia w Urzędzie zrobi Ci właśnie p. Kratiuk. Proponuję skontaktować się z nim. :)....

Popieram obiema rękoma ;-)

Sama korzystałam z usług p. Kratiuka (swojš drogš jest również najtańszy - przynajmniej jak sprawdzałam ponad rok temu).

Wszystko od projektu aż do wody trwało w mojej sytuacji ok 2,5 miesišca.

Chyba nawet w gminie się zdziwili, że mogę zrobić studnie bo jak się pytałam to mówili, że zgody nie dostanę :roll: . Ale wszystko poszło sprawnie i gładko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak daleko jestes, bo widze ze juz kafelki kladziesz

Ja czekam dalej bez skutku, ciekawe co teraz koles wymysli?

 

Może trzeba gościowi podziękować. U nas tynki juz są, ale posadzkarz też nas zwodził, to z niego zrezygnowaliśmy. Zadzwoniłam do dwóch polecanych tu na forum i obydwaj szczęśliwie mieli wolne terminy. W związku z tym zaliczyliśmy tylko tydzień obsuwu względem oryginalnego terminarza. To chyba nieźle. Nasza sytuacja pokazuje, że czasem warto dzwonić w środku sezonu do tych wydawać by sie mogło najbardziej obleganych.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dołączam do Waszego Klubu. Startujemy! Warunki już załatwione, działka kupiona . Zamówiłam też już projekt http://www.boduch.pl/plan.php?planID=116 i mapę do celów projektówych no i czekamu na pozwolenie. Na razie tylko papierologia , papierologia

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dołączam do Waszego Klubu. Startujemy! Warunki już załatwione, działka kupiona . Zamówiłam też już projekt http://www.boduch.pl/plan.php?planID=116 i mapę do celów projektówych no i czekamu na pozwolenie. Na razie tylko papierologia , papierologia

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

 

Witaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego kafelkarza

 

ktory ladnie wycina wzory i robi to z glowa no i ladnie uklada kafelki

pozdrawiam

CMyK

 

jak daleko jestes, bo widze ze juz kafelki kladziesz

Ja czekam dalej bez skutku, ciekawe co teraz koles wymysli?

na tynki i posdzki chcialem powiedziec :evil: :evil: :evil:

 

Jutro koncza dach tynki juz dawno wyschniete za tydzien wylewki w ciagu tygodnia ogrzewanie podlogowe w calym domu bedzie rozlozone. dlatego szukam kafelkarza bo juz powoli trzeba bedzie rozgladac sie za kaflami.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na etapie zamawiania wiezby i potrzebuję namiary na dobry i niedrogi tartak w okolicy Redy,będę wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam

 

polecam tartak w Barlominie - Roman Stenka tel 58 678 1716

 

 

A ja krzynke piwa albo łyski za dobrego ciesle od zaraz :(

 

chyba wszyscy w Irlandii siedza .. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na etapie zamawiania wiezby i potrzebuję namiary na dobry i niedrogi tartak w okolicy Redy,będę wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam

 

polecam tartak w Barlominie - Roman Stenka tel 58 678 1716

 

 

A ja krzynke piwa albo łyski za dobrego ciesle od zaraz :(

 

chyba wszyscy w Irlandii siedza .. :evil:

tak tylko teraz trzeba ok 2 miesiace czekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego kafelkarza

 

ktory ladnie wycina wzory i robi to z glowa no i ladnie uklada kafelki

pozdrawiam

CMyK

 

Pan Andrzej: 604 453 930

Byłem z niego bardzo zadowolony. Jest przede wszystkim myslący. Tylko ciężko u niego z terminami, bo ma jeszcze pracę etatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...