Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przedstawię się MARJO a trochę wcześniej MARIJO (pokręciłem coś w adresach mailowych). Zamierzam rozpocząć budowę domku w Dobrzewinie koło Chwaszczyna. Trafiłem na forum dopiero wczoraj i jestem zachwycony...bardzo, bardzo wiele niezwykle pożytecznych informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam nowych i "starych" użytkowników! Mój kierownik - zawsze był na telefon , kilka razy też z własnej inicjatywy. Umówiony jest na 1000 zł -500zł od razu reszta w trakcie. Co do zmian - konsultuje i wprowadzam z architektem i konstruktorem (dużo tego nie było). Gość prowadzi dziennik budowy i jest naprawdę porządny. Mieszka w Gdańsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARJO - ja będę budował w Baninie - mam poleconego i sprawdzonego u sąsiadów KB - za całość weźmie 1000 zł ( w cenie także kosztorys potrzebny do banku). Sąsiedzi go polecają - jest kierownikiem na kilku budowach w jednym miejscu - tak więc korzystna sytuacja dla niego.

 

PS. Nieśmiało poprawia się pogoda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z trojmiasta i okolic.Buduję się w okolicach Miszewa,łopatę wkopałam 1.05,obecnie jestem na etapie murowania ściany kolankowej.Projekt Studia Lipińskich.Do końca sierpnia będę miała położoną dachówkę.Reszta na wiosnę. Pozdrawiam forumowiczów Bea.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i informuję,że Miszewo jest na trasie Chwaszczyno-Żukowo.Natomiast mój domek to LMP O8,który buduję z betonu komórkowego 24 odm 500 z Prefabedu Reda nz to przyjdzie styropian.Od dzisiaj mam też wodę w domu.Całość ok.50m za 1150pln.Życzę aby Wam rosło...na działce.bea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...