Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Słuchajcie...no to mam problem :-? Pan Dawidowski przesuwa rozpoczęcie prac, bo nie ma z kim pracować...coraz bardziej wątpię, czy uda mu się terminu dotrzymać, a ja muszę już zacząć, najlepiej od zaraz...i choć wiem, ze to graniczy z cudem....szukam wolnej, porządnej ekipy, która w tym roku wybuduje mi stan surowy otwarty (budowa z silikatów) Jeżeli ktokolwiek cokolwiek wie...bardzo proszę o kontakt pod nr 501441198 lub na priva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak wygląda przyczyna całego zamieszania :

 

http://img512.imageshack.us/img512/7426/img7618malelp0.png

 

 

http://img513.imageshack.us/img513/4244/img7598maleec5.png

 

A oto obejście - supernowoczesny wyjątkowo żółty i nie budzący zaufania nowy dren :p 8) 8) 8)

 

http://img512.imageshack.us/img512/2456/img7616malekq0.png

 

Budującym na polach radzimy nie kopać zbyt głęboko :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :D

 

Już prawie rok jak mnie tu nie było...

 

Mieszkamy w naszym nowym domku już jakiś czas i wszystkim życzę jak najszybszego dotarcia do mety w budowaniu. To bardzo przyjemne uczucie. :D

 

Po okresie "pobudowlanego wypoczynku" znów zaczęłam przeglądać forum...

 

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów!

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisalem ekipa Dawidowskiego jako ekipa nie istnieje musi majster sobie teraz sklecic cos nowego a jak wiadomo ciezko w naszym kraju o dobrych ludzi wolnych od zaraz. Ekipa musiala sie zmowic po cichu ze jak skoncza ostanie 2 budowy jedna w Pruszczu druga za Auchanem i dostana kaske to fora ze dwora pewnie ktos ich podkupil moze to sprawka Arniego ktory byl tym myslacym na budowie. Trudno powiedziec jak to naprawde wygladalo. Mysle ze majster nabral budow na nastepny rok po starych cenach i sie wkurzyli ze robia za stare stawki przeciez zawsze chodzi o kase. Mojego domku tez nie skonczyli ale to drobne rzeczy z ktorymi sobie poradze. Nigdy bym sie nie spodziewal takiego obratu sprawy. Wspolczuje ludziom m.in Ansi ktorzy mieli ich brac w tym roku nie mowiac o ludziach ktorzy byli umowieni na rok nastepny , mam nadzieje ze Dawidowski ich uprzedzil ze moze u nich nie robic. Szkoda dobrej ekipy bo bylem z nich bardzo zadowolony. A takich specow jak Arni to ze swieca szukac.

CMyK

 

No, niezupełnie tak. Pan Dawidowski kończy właśnie u mnie budowę. Zostało mu może jeszcze kilka dni pracy, same detale i sprzątanie. Nie skreślałbym go tak zupełnie, bo jakoś udało mu się pięciu ludzi znaleść do pracy. Fakt, Arni fachowiec jest, ale nie przeceniałbym, bo też się mylił. Nie wiem gdzie teraz robi, ale wisi mi jeszcze kasę, na szczęście niewielką.

 

Pan Dawidowski dotrzymuje umów. Miał poślizg, przejechał się na ludziach, ale umowy (spisanej) dotrzymał. Nie miejcie do niego wielkiego żalu, po prostu nie poradził sobie z ekipą.

 

Ta nowa ekipa faktycznie już nie to samo. Trzeba pilnować. Tak długo jak na budowie jest p. Dawidowski, to pracują ... poźniej sielana.

 

Cóż, ja jeszcze się załapałem, ale zalecam każdemu następnemu spisać konkretna umowę. Pan Dawidowski bardzo się z tym liczy.

 

pozdrawiam

Fin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pan Dawidowski dotrzymuje umów. ...pozdrawiam

Fin

 

Trzymam się tej myśli...i wierzę, że tak właśnie będzie...że umowy dotrzyma, choć z terminem będzie trudno :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisalem ekipa Dawidowskiego jako ekipa nie istnieje musi majster sobie teraz sklecic cos nowego a jak wiadomo ciezko w naszym kraju o dobrych ludzi wolnych od zaraz. Ekipa musiala sie zmowic po cichu ze jak skoncza ostanie 2 budowy jedna w Pruszczu druga za Auchanem i dostana kaske to fora ze dwora pewnie ktos ich podkupil moze to sprawka Arniego ktory byl tym myslacym na budowie. Trudno powiedziec jak to naprawde wygladalo. Mysle ze majster nabral budow na nastepny rok po starych cenach i sie wkurzyli ze robia za stare stawki przeciez zawsze chodzi o kase. Mojego domku tez nie skonczyli ale to drobne rzeczy z ktorymi sobie poradze. Nigdy bym sie nie spodziewal takiego obratu sprawy. Wspolczuje ludziom m.in Ansi ktorzy mieli ich brac w tym roku nie mowiac o ludziach ktorzy byli umowieni na rok nastepny , mam nadzieje ze Dawidowski ich uprzedzil ze moze u nich nie robic. Szkoda dobrej ekipy bo bylem z nich bardzo zadowolony. A takich specow jak Arni to ze swieca szukac.

CMyK

 

No, niezupełnie tak. Pan Dawidowski kończy właśnie u mnie budowę. Zostało mu może jeszcze kilka dni pracy, same detale i sprzątanie. Nie skreślałbym go tak zupełnie, bo jakoś udało mu się pięciu ludzi znaleść do pracy. Fakt, Arni fachowiec jest, ale nie przeceniałbym, bo też się mylił. Nie wiem gdzie teraz robi, ale wisi mi jeszcze kasę, na szczęście niewielką.

 

Pan Dawidowski dotrzymuje umów. Miał poślizg, przejechał się na ludziach, ale umowy (spisanej) dotrzymał. Nie miejcie do niego wielkiego żalu, po prostu nie poradził sobie z ekipą.

 

Ta nowa ekipa faktycznie już nie to samo. Trzeba pilnować. Tak długo jak na budowie jest p. Dawidowski, to pracują ... poźniej sielana.

 

Cóż, ja jeszcze się załapałem, ale zalecam każdemu następnemu spisać konkretna umowę. Pan Dawidowski bardzo się z tym liczy.

 

pozdrawiam

Fin

 

No to sie znalazl wlascieciel slynnego Pepowa gdzie byly takie poczatkowe problemy z fundamentami. Podobno to jakis duzy budynek :)

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kotwy do murłaty kupuje się gotowe, a jeżeli tak to gdzie i ile to może kosztować?

 

Praktycznie w każdym większym składzie budowlanym. U nas, w A&Z ceny sa następujące:

długości 20 cm - 3,50 zł

długości 30 cm - 3,95 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kotwy do murłaty kupuje się gotowe, a jeżeli tak to gdzie i ile to może kosztować?

 

Praktycznie w każdym większym składzie budowlanym. U nas, w A&Z ceny sa następujące:

długości 20 cm - 3,50 zł

długości 30 cm - 3,95 zł

 

Dziękuję za szybką odpowiedź, bo ja dopiero od wczoraj znam tą nazwę i jak zaczęłam czytać forum to z niego wynikało, że ludzie sami je robią. Cieszę się, że są gotowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie znalazl wlascieciel slynnego Pepowa gdzie byly takie poczatkowe problemy z fundamentami. Podobno to jakis duzy budynek :)

Pozdrawiam

CMyK

 

Ja się nigdzie nie zgubiłem :) Po prostu nieczęsto, z żalem to piszę, mogłem tu zaglądać ..

 

Problemy były z fundamentami, a raczej z wodą po ulewie, która się do nich wlała, co skutkowało rozsadzeniem ścian fundamentowych. Po rozbiórce dwóch ścianek i ponownym wymurowaniu jest ok. Już o tym zapomniałem ;)

 

Budynek 11,5x11,5 z garażem w bryle nie nazwałbym dużym :)

 

pozdrawiam

Fin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był wczoraj na spotkaniu w Bojanie? Jak to nazwali? Konsultacje społeczne hehehe. Żałosne. Ale się przynajmniej wygadałam :roll:

niestety ale grypka mnie zaatakowala :evil: a chcialem byc...

jest gdzies w internecie zamieszczona mapka jak ma byc usytuowana nowa droga w okolicy bojana?

 

Tutaj beda odnosniki.tylko trzeba troche poklikac.

 

 

http://chwaszczyno.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był wczoraj na spotkaniu w Bojanie? Jak to nazwali? Konsultacje społeczne hehehe. Żałosne. Ale się przynajmniej wygadałam :roll:

niestety ale grypka mnie zaatakowala :evil: a chcialem byc...

jest gdzies w internecie zamieszczona mapka jak ma byc usytuowana nowa droga w okolicy bojana?

 

Tutaj beda odnosniki.tylko trzeba troche poklikac.

 

 

http://chwaszczyno.com

 

DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...