Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bea3 - dzieki - dzisiaj zrobiłem rajd po hurtowniach i tartakach oraz złożyłem wniosek o przyłączenie do sieci energetycznej ( ENERGA Kartuzy - założenie licznika). Wode dla naszej gminy załatwia się w Glinczu za Zukowem , ale z tym będę czekał aż do wykonania fundamentów. Dzięki za zainteresowanie .

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich ( pogódka się klaruje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMSKI - ceny np. bloczek bet. 14x24x38 1,90 zł, bloczki z Osławy 24x24x59 ale zwykłe 4,9 zł , 12x24x59 2,90 zł, folia czarna 0,2 0,70 zł za m2, styropian FS 20 - 5 cm 110 zł/m3, FS - 15 -98 zł/m3 cement 300/ t , wapno 300 zł/ t., cegła pełna 150 - 0,63 zł, folia kubełkowa 4,90 zł/m2, siatka z włókna 2,2 zł/m2, stal fi 10 i fi 12 - 1450 zł za tonę, żwir płukany 150 zł za wywrotkę 12 tonową, nie płukany - 120 zł za 12 ton.

To tak z grubsza jakby coś interesowało Cię to daj znać.

 

PAGIN - rzeczywiście dobra cena - tylko czy transport i rozładunek jest gratis.

 

Wyżej podane ceny zawierają transport i rozładunek.

 

Jeśli ktoś ma bogatszą ofertę to proszę o podzielenie się nia z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bloczek BK z Oslawy z Castoramy: rozladunek HDSem gratis, za transport chca 60 zl. Ja potrzebuje ok 2200 bloczkow 24cm i ok 700 12cm Wytargowalem transport gratis, palety sami odbieraja, uszkodzone bloczki wymieniaja przy ostatniej dostawie

DOCENT - podaj mi namiary na tanie roboty ziemne (mailem ze stopki). U mnie chca 800 zl bez faktury za wykop o objetosci 170 m3 (glebokosc 1 m), wszystko na odklad. Cena 200 zl ktora podales brzmi rewelacyjnie, bo wykop 20m x 20m x 0,8m to 320 m3, czyli prawie 2 razy wiecej niz u mnie

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności :)

 

W końcu zaczeliśmy na poważnie prace na budowie, dzień w dzień własnymi siłami - a dzisiaj zalewanie ław.

 

Przeklinamy ENERGĘ - papierologia i pukanie od pokoju do pokoju, aby w końcu otrzymać licznik i zrobić odbiór.. Brrr... :cry

 

Mam do Was pytanko - okazało się, że w projekcie mamy jednak okna nietypowe i chciałbym jak najszybciej dopasować mury do standardowych - czy możecie polecić jakieś lokalnych producentów lub dystrybutorów okien drewnianych?

 

Pozdrawiam, i oby przestało w końcu padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagin, Docent: Rozumiem ze te bloczki są sprzedawane jako te o podwyzszonej dokladnosci? Do murowania na klej? Jak w grudniu telefonowalem do Oslawy z pytaniem o te bloczki to handlowiec stwierdzil ze jest mala roznica w jakosci pomiedzy tymi zwyklymi i tymi na klej, i ze raczej nikt nie bierze tych na klej bo wychodza zdecydowanie drozej. Ciekawe, czy az tak sie zmienilo przez pol roku, ze do hipermarketu weszli z tymi bloczkami?

Docent: te ceny to z hurtowni z jakich miejscowosci? Musialbym uwzglednic transport do Tczewa.

Dzisiaj podpisalem umowe na dachowke z RuppCeramiki Syriusz angoba czerwien miedziana. Wreszcie skonczy sie jezdzenie i porownywanie dachowek :-) W przyszlym tygodniu zaczynamy z fundamentami.

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ADAMSKI - bloczki z Castoramy sa bloczkami o podwyszonej dokladnosci, na klej, paletyzowane, ofoliowane. Co do ceny to od Oslawy dostalem oferte 6,15 z transportem i rozladunkiem, od znajomego co ma hurtownie dostalem 5,95 z transportem i rozladunkiem. A w Castoramie cena jest 4,97 takze z transpoterm i rozladunkiem po negocjacjach dotyczaych tylko darmowego transportu

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...