Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakie macie okna?

Chcę kupić platykowe białe. :roll:

Muszę koniecznie zamontować je w listopadzie.

Czy kto� może mi co� polecić - firmę, dostawcę, przedstawiciela?

 

Moge polecic dostwce okien z firmy VETREX Tczew najtaniej jak znalazlem i chwalone w Muratorze 508 058 210, ale ostrzegam montaz tragiczny trzeba pilnowac i troche poczytac np w muratorze o sposobie montazu dostawca z Tczewa byl tanszy o 500 zl niz ten sam przedstawiciel z Pruszcza Gd. oczywiscie te same okna. Okres oczekiwania do 3 tygodni.

CMyK

 

okna pcv marki avante, bramę i drzwi zakupiłam w firmie Megabud z Rumi tel 058-671-38-18 . Przedstawiciela okien mogę z czystym sumieniem polecić. Jest na rynku juz od paru lat. Namiary dostałem na niego z dwóch niezależnych źródeł. Nie dość, że miła obsługa to duży profesjonalizm no i ceny do przyjęcia przy wysokiej jakości towaru. Okna miałam zamówione parę miesięcy temu ale niestety wykoawcy mi nawalali i montaż miałam dopiero w zeszły piątek. Tak jak się spodziewałam wszystko odbyło sie bez problemów, okienka zamontowane i zabezpieczone. Wybierając tą firmę miałam kilka ofert z konkurencyjnych firm, większość wypadało cenowo lepiej ale pod względem wyposażenia okien i ich jakości to żadna sie nie mogła równać.

Dla mnie najwazniejsza była przedewszystkim jakość, wyposażenie okna i gwarancja producenta na okna która wynosi 10 lat. Znajoma również ma ich okna i też jest bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nikt nie robił ogrodzenia z siatki :( , nie mam pojecia gdzie szukać ludzi do zrobienia ogrodzenia.

 

Ja mam to samo - nikt do takiej robótki nie chce przyjść :-?

Robimy sami - tzn ja dopinguję a robi mój tata z moim małżem prywatnym. Mamy już połowę.

Najgorzej, że musimy wysoki murek oporowy robić i masa betonu poszła w ziemię.

 

Życzę powodzenia w szukaniu ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też szarpiemy się z czasem bo po pracy i weekendy to za dużo nie zrobimy i skaczemy, raz schody, raz garaż, raz ogrodzenie

Ale musieliśmy się sprężyć bo musimy kredyt rozliczyć i ogrodzenie musi być ! Nawet sąsiad pomagał :D (ukłony dla Cmyka :wink: ) i pomału do przodu.

Brakuje ekip generalnie i koło się zamyka. Ja to wogóle miałam depreche bo też nie wiedziałam gdzie szukać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIGI, Jeszcze jedno, ile centymetrow nachodzi dachowka na druga??

W weekend zrobie pare fotek i przysle. Dzieki za wsparcie. Co do cm ile zachodzi na siebie to tez zobacze na budowie. To co widac na zdjeciu to tylko czesc dachu najmnejsza zreszta potem dekarze zaczeli robic szum. Podobno to co lezy jest wybrane z tych najlepszych. A ile powinna zachodzic na siebie ta dachowka?

Pozdr. Sigi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez L15, ale lezy pięknie, żadnych nierówności i wybrzuszeń. Może jednak dekarze zabiedzili.

Moja tez wyglada super jak sie na toto patrzy z dolu. Na dachu u gory juz sprawa przedstawia sie troche inaczej

Sigi

 

Ja na dachu rzeczywiście nie byłam, ale dekarze nic nie zgłaszali, kierowniczka budowy odebrała bez zastrzeżeń. Cóż, próba jakości dachu już pewnie niebawem. Życzymy , by mimo wszystko wypadła pomyślnie.

My czekamy na deszcz, bo ciągle przy kominie zaciekało. Ostatnio dekarze poprawili kołnierz wokół komina. Mówią, że teraz nie ma prawa nic zaciekać, ale czy tak będzie? Oby.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Sigi, że prawie mieszkasz...? Nieźle.

A tak swoja droga nie wiem jeszcze czy tak szybko zamieszkam bo wlasnie w tym naszym G. wlamali mi sie do blaszaka :(

Pozdawiam Sigi

Mi na początku rąbnęli przedłużacz, a potem butelke wody gazowanej i...psa, który miał pilnować budowę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Sigi, że prawie mieszkasz...? Nieźle.

A tak swoja droga nie wiem jeszcze czy tak szybko zamieszkam bo wlasnie w tym naszym G. wlamali mi sie do blaszaka :(

Pozdawiam Sigi

Mi na początku rąbnęli przedłużacz, a potem butelke wody gazowanej i...psa, który miał pilnować budowę. ;-)

 

I to się nazywa "rąbnij co się da - właściciel nie widzi!!!", ale żeby psa??? A może to był pies włamywaczy a nie wasz???

 

Buziaczki i głowa do góry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Sigi, że prawie mieszkasz...? Nieźle.

A tak swoja droga nie wiem jeszcze czy tak szybko zamieszkam bo wlasnie w tym naszym G. wlamali mi sie do blaszaka :(

Pozdawiam Sigi

Mi na początku rąbnęli przedłużacz, a potem butelke wody gazowanej i...psa, który miał pilnować budowę. ;-)

 

I to się nazywa "rąbnij co się da - właściciel nie widzi!!!", ale żeby psa??? A może to był pies włamywaczy a nie wasz???

 

Buziaczki i głowa do góry :lol:

Spokojnie to było jakieś 8 lat temu...a pies zabrany ze schroniska gryzł wyłącznie mnie jak mu dawałem żarcie. :-D. Więc strata żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez L15, ale lezy pięknie, żadnych nierówności i wybrzuszeń. Może jednak dekarze zabiedzili.

Moja tez wyglada super jak sie na toto patrzy z dolu. Na dachu u gory juz sprawa przedstawia sie troche inaczej

Sigi

 

Mogły/moglibyœci przysłac parę zdjęć, jak to wyglšda na dachu? (ew. na priva).

Chcę położyć L15 Koramic czerwona angoba, ale ostatnio zaczšłem się wahać, czy dac RuppCeramikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...