Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Witam,

mam na imię Małgorzata, mój plan to budowa domu w Koleczkowie latem przyszłego roku. Mam działkę i jestem w trakcie wybierania projektu.

Poza tym nie wiem nic. Proszę o kontakt osób z okolic, które budowę maja już za soba lub sa w trakcie. Na poczatek interesuje mnie kto tanio i solidnie zrobiłby wykop na działce i fundamenty. Szukam też dobrego geodety. Proszę o jakies wskazówki. Pozdrawiam :oops: bezradna Małgosia

 

 

czesc :) ja jestem z Koleczkowa - takze witaj na forum i w sasiedztwie :D

Geodeta z Koleczkowa Leszek Andrzejewski 501269130 .

A w jakich okolicach masz dzialke ?

Dziękuje za odpowied�. :D

Działka jest vis a vis szkoły podstawowej.

Gdzie miesci sie twoja działka? I czy już na niej zamieszkujesz czy dopiero planujesz?

Witaj - to masz na pizzę bliziutko...

Jak pizze???Pizza przeciez w Bojanie, zreszta obrzydliwa. Takiej paskudnej to ja w zyciu nie jadłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Witam,

mam na imię Małgorzata, mój plan to budowa domu w Koleczkowie latem przyszłego roku. Mam działkę i jestem w trakcie wybierania projektu.

Poza tym nie wiem nic. Proszę o kontakt osób z okolic, które budowę maja już za soba lub sa w trakcie. Na poczatek interesuje mnie kto tanio i solidnie zrobiłby wykop na działce i fundamenty. Szukam też dobrego geodety. Proszę o jakies wskazówki. Pozdrawiam :oops: bezradna Małgosia

 

 

czesc :) ja jestem z Koleczkowa - takze witaj na forum i w sasiedztwie :D

Geodeta z Koleczkowa Leszek Andrzejewski 501269130 .

A w jakich okolicach masz dzialke ?

Aaaa, babsko sie odezwało. Informuje ze jestem obrazaona na sasiadke

:wink: Kiedy w koncu zawitasz?Co u Ansi???A u Rmmi?Moze jakies spotkanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy już oddali dom (czyli do nielicznych), czy robiliście powykonawcze pomiary instalacji elektrycznej? Mój elektryk chce 200zł a to chyba troche za dużo.

I druga sprawa: ile kosztował was powykonawczy pomiar geodezyjny, jezeli go jeszcze nie robiliście to zapytajcie dla mnie waszych geodetów, proszę :roll:

Ja robiłam 300 zl,a le mam duzo punktów, pomiargeoezyjny ok 500, sprawdzali w nadzorze te pomiary czy sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam nadzieję, że niedługo będę mogła dołączyć do budujących z Trójmiasta i okolic :D Zakupiłam projekt (gotowy z muratora http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=23&IdKolekcji=). Teraz architekt nanosi zmiany. Mamy już dec. o warunkach zabudowy, decyzję o warunkach przyłączy prądu i wody, mapę do celów projektowych. Czekamy, aż architekt skończy swoją pracę i złoży dokumenty do starostwa. Nasza budowa będzie pod Wejherowem (chcemy ruszyć w marcu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

mam na imię Małgorzata, mój plan to budowa domu w Koleczkowie latem przyszłego roku. Mam działkę i jestem w trakcie wybierania projektu.

Poza tym nie wiem nic. Proszę o kontakt osób z okolic, które budowę maja już za soba lub sa w trakcie. Na poczatek interesuje mnie kto tanio i solidnie zrobiłby wykop na działce i fundamenty. Szukam też dobrego geodety. Proszę o jakies wskazówki. Pozdrawiam :oops: bezradna Małgosia

 

 

czesc :) ja jestem z Koleczkowa - takze witaj na forum i w sasiedztwie :D

Geodeta z Koleczkowa Leszek Andrzejewski 501269130 .

A w jakich okolicach masz dzialke ?

Dziękuje za odpowied�. :D

Działka jest vis a vis szkoły podstawowej.

Gdzie miesci sie twoja działka? I czy już na niej zamieszkujesz czy dopiero planujesz?

Witaj - to masz na pizzę bliziutko...

Jak pizze???Pizza przeciez w Bojanie, zreszta obrzydliwa. Takiej paskudnej to ja w zyciu nie jadłam

Nie wiem - nmie jadłem, wiem że w Rumii w Krendensie czy innej komodzie jest dobra i w Wejherowie ...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co u Ansi???A u Rmmi?Moze jakies spotkanko?

 

gosia@ na Jasieniu bez istotnych zmian. W końcu mamy studnię, ekipę, full desek na podwórku, wytyczony dom, zamówioną stal i czekamy na...Godota. W środę - jak aura nie zmieni się i milion innych powodów nie pojawi się - kopiemy wielki dół. A co :) Miała być wiosenna, będzie zimowa budowa....jak będzie :-?

Do środy paluchy mocno za nas proszę trzymać.

Za spotkaniem jestem jak najbardziej za...może w końcu się uda

 

A rrmi o parapetówe już myśli :)

 

Zochna ujarzmiła wole jajo i ...zamilkła. Ot...budowlana proza życia...Do nastepnego odcinka A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktory to jest adres avataru? Tu nie wiem gdzie go wpisac bo do tego miejsca ok

 

Wejdź w swój profil i tam na samym dole znajduje sie ramka do wpisania adresu z awatarkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...