Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

w sobote Warsaw i na niedziele back :o

och, ta mlodziez :D :wink: dla mnie niedziela OK -

to moze pozwanim w sprawie szczegolow :)

 

Zochna pozwonju tjebja zawtra, OK? A gosia@ wie? Żebysmy znowu gniazd jaskolek nie ogladaly :)

rrmiow pozdrowie, jak tylko do stolycy dojedziemy (z tym moim chlopem nigdy nic nie wiadomo, ciegiem ino jakis pozar w robocie ma, a przeciez zaden z niego strazak :roll:

 

Żeby w temacie sie utrzymac - koparka dzisiaj dol u nas kopala, ale...siem w glinie zakopala i jutro zwirku za 1000 PLN musi podsypac, zeby nadal z ziemi gline wydobywac :-? :)

 

P.S,

 

Deszczu na jutro i pojutrze nie zamawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

templar33

 

mnie Twój domek bardzo się podoba, pom.gospodarcze połączone z garażem i przejściem do domu to bardzo dobre, funkcjonalne rozwiązanie podobne sama będę miała. Coprawda wybrałam parterówkę, mam dość dużą działkę i jak największą jej część chcę zagospodarować domem - koszenia trawki i tak będę miała pod dostatkiem.

Życzę powodzonka!

 

Witam:) Bardzo się ciesze że Ci się podoba :lol: . Chętnie bym zobaczyła jaki domek budujesz----bardzo proszę o link:)My nie mamy bardzo dużejdziałki (900m). Kiedy zaczynasz budowę no i gdzie masz działeczkę? Pozdrawiam serdecznie: Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was buduje w Chwaszczynie? My mamy juz wybrany wstepny projekt:)

http://www.projekty.murator.pl/search_results_x.html?symbol=d+87&nazwa=&powierzchnia=&kondygnacja=&x=0&y=0

Oto ON:) Prosimy o opinie! Pozdrawiam: Kasia i Tomek

 

bardzo fajny projekt, spójna, funkcjonalnie podzielona przestrzeń

i co najbardziej lubię brak zbędnych zakamarków a wszytko przejrzyste i maksymalnie wykorzystane - gratuluję wyboru i życzę powodzenia na "placu boju- budowy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

bardzo fajny projekt, spójna, funkcjonalnie podzielona przestrzeń

i co najbardziej lubię brak zbędnych zakamarków a wszytko przejrzyste i maksymalnie wykorzystane - gratuluję wyboru i życzę powodzenia na "placu boju- budowy" :D

 

 

Hej Anetka,z tego co widzę to ty masz już domek prawie skończony--GRATULACJE:)))))A gdzie budujesz? No i jak dlugo to trwało? Pozdrawiam serdecznie Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pruszczu Gdańskim

Pozwolenie dostaliśmy w grudniu 2003 - zaczęliśmy na wiosnę 2004 a w grudniu 2005 już moglismy sie wprowadzić do częściowo wykończonego domu- na pocieszenie powiem że budowaliśmy w lwiej częsci sami - a tylko do niektórych prac braliśmy fachowców

Został nam jeszcze do zrobienia garaż, piwnica oraz część ogrodzenia i elewacja - ale to już na wiosnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was buduje w Chwaszczynie? My mamy juz wybrany wstepny projekt:)

http://www.projekty.murator.pl/search_results_x.html?symbol=d+87&nazwa=&powierzchnia=&kondygnacja=&x=0&y=0

Oto ON:) Prosimy o opinie! Pozdrawiam: Kasia i Tomek

 

Domek o.k. Gdzie macie zamiar budować w Chwaszczynie. Ja męczę się na ul. Gałczyńskiego. W pobliżu buduje jeszcze co najmniej 2 forumowiczów. Pozdrawiam i życzę powodzenia/cierpliwości i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:) Andrzeju! Strasznie się cieszę że odezwał się ktoś z Chwaszczyna :lol: My mamy działeczkę na ul. Szafirowej,Mam do Ciebie mnustwo pytań:) A mianowicie : Jak daleko jesteś z budową, od czego należy zacząć załatwianie spraw i gdzie, czy w Żukowie czy w Kartuzach, czy masz jakieś fotki ze swojej budowy, no i jaki projekt wybrałeś? Serdecznie Cię pozdrawiam i ciesze się że budujesz w Chwaszczynie :D :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że za miesiąc święta? Ciekawa jesetem czy do tego czasu będę miała pozwolenie na budowę (byłby idealny prezent pod choinkę :D )

Ja zauważyłam. Ciacho na pierniczki juz się sezonuje a w Matarni nie ma miejsca na parkingach :)

Trzymam kciuki za pozwolenie. Ja swoje dostałam 30 grudnia kilka lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo wody uplynelo, wiele cegiel wmurowalo o do czasu kiedy tu ostatnio zagladalem. Podziwiam tych ktorzy w ferworze walki z wlasnymi domami znajduja na to czas. Tak czy inaczej witam wszystkich nowych i zycze powodzenia.

My w miedzyczasie ocieplilismy nasz domek od wewnatrz i zewnatz, niestety prace wykonczeniowe wewnetrzne troche sie opozniaja i tak swieta 2006 spedzimy jeszcze w mieszkaniu, a nie w domu, ale mojej ladniejszej polowie juz wpadl do glowy pomysl, aby zorganizowac tam sylwestra na betonkach.

 

Kolia, moze jednak uda nam sie spotkac ___ :lol:

W którym miejscu w Juszkowie macie chałupkę? My mieszkamy już z odbiorem na Makowej niedaleko Łškowej.

Nasz domek stoi na Sosnowej, dojazd od Polnej.

Sorki ale nie wiem gdzie jest Lakawa, ani makowa, podpowiedzcie cos wiecej.

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolia, moze jednak uda nam sie spotkac ___ :lol:

 

Może się jednak jakoś konkretnie umówimy, bo jakoś spotkanie się na zasadzie jak będziemy na budowie nie za bardzo nam wychodzi :wink: Przyszły tydzień mam cały wolny, więc możecie wybrać sobie jakiś dzień i dajcie mi znać kiedy Wam pasuje.

 

Ja teraz jestem nieosiagalny, chyba ze moja lepsza polowa, za to ogladam wasz domek jak kolo niego przejezdzam, gdy jade na budowe z obwodnicy

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję ekipy do dokończenia dachu - położenie dachówki, obmurowanie kominów, montaz okien połaciowych.

Dekarz który był ze mnš umówiony położył folię i łaty i od 5-ciu tygodni obiecuje mi codziennie, że będzie jutro. Obrzydliwy kłamczuch, wykończył mnie nerwowo, przestałem już wierzyć, że przyjdzie. Może za miesišc, dwa lub trzy, jak skończy inne roboty które "nabrał" lub jak go powyrzucajš inni inwestorzy których z pewnoœciš tak samo oszukuje jak mnie.

Może komuœ przesunšł sie termin z jakichœ powodów i może "odstšpić" na ok. 1,5 tygodnia swoja ekipe.

Obdzwoniłem wszystkie namiary z FORUM, ale wszyscy pozajmowani.

Prosze o pomoc !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mniej lub bardziej "znajomi" z FORUM pragnę pochwalić się zakończeniem BUDOWY.

Od jutra przenosimy się w nasze własne cztery kąty. 15 miesięcy zleciało niewiadomo kiedy. Były wpadki, ale przede wszystkich chwile zadowolenia i dumy i tego co powstało. Jeszcze sporo pracy przed nami ( cała wykończenióka na zewnątrz ), ale wydaje mi się ,że teraz to już z górki :)Życzę wszystkim budującym szybkiego zakończenia budowy i zamieszkania.

POWODZENIA !!!

 

Przez jakiś czas niestety będę bez netu :(. Ale tylko jak nas podłączy TP to będę nadal śledzić Wasze postępu i służę pomocą.

Pozdrawiam

Ala

 

Cześć!

Tylko pogratulować!

Ja jestem na początku i chciałem poprosić Was o pomoc - znacie jakąś firmę, która solidnie i nie za jakieś kosmiczne pieniądze wybudowałaby mi "pod klucz" w 2007 roku?

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do wymiany doświadczeń i ewentualnych kontaktów ludzi związanych z budową własnego domu.

Pozdrawiam

 

 

Witam,

mam na imię Małgorzata, mój plan to budowa domu w Koleczkowie latem przyszłego roku. Mam działkę i jestem w trakcie wybierania projektu.

Poza tym nie wiem nic. Proszę o kontakt osób z okolic, które budowę maja już za soba lub sa w trakcie. Na poczatek interesuje mnie kto tanio i solidnie zrobiłby wykop na działce i fundamenty. Szukam też dobrego geodety. Proszę o jakies wskazówki. Pozdrawiam :oops: bezradna Małgosia

Witam,

Od sierpnia buduję dom w Bojanie, wiec jestem na bieżąco też mnie to przerażało więc chętnie moge służyć radą. na geodetę juz namiar jest a wykop może zrobić hurtownia A&Z z Koleczkowa. Jeśli chodzi o fundamenty to najlepiej dogadać się z ekipą na całość-ja jestem z moich na razie zadowolony:)

Pozdrawiam

Dzięki za dobre rady. Wszystko dokładnie notuję. I jeszcze pytanko jak długo czeka się na pozwolenie "na budowę" w gminie Szemud?

Pozdrawiam Małgosia :D

 

Witam wszystkich.

 

Mam zamiar sie budowac na osiedlu Modre w Straszynie. Podobnie jak Malgorzata jestem na etapie wybierania projektu, walkowania Forum i czytania wszystkiego co mi wpadnie w reke zwiazanego z domami. Az wstyd sie przyznac jaki cienki w tym temacie jestem i biorac to wszystko pod uwage Drodzy Forumowicze, szczegolnie z okolic Pruszcza badzcie pewni, ze niejednokrotnie bede wam uprzykrzal zycie swoimi pytaniami.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie :lol: .Buduję się niedaleko Wejherowa.Własnie dzisiaj zakończyłam I etap-stan surowy otwarty z dachówką i oknami połaciowymi, no i teraz poszukuję sprawdzonej firmy do tynków wewnętrznych. Kilkakrotnie pojawiło się na forum nazwisko P. Wickiego, czy możecie podać jakieś namiary na tego Pana?. Zgóry dziękuję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...