Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie odnosnie GEODETY- czy to prawda ze teraz kazdy geodeta bierze tyle samo pieniedzy?

Jeśli macie jakieś namiary na sprawdzonych geodetów proszę piszcie..

 

Jeżeli jpytanie jest jeszcze aktualne to mogę polecić geodetę pana Tomasza Wronowskiego 0 603 944 960. Z tego co wiem to ma sporo zleceń ale jest solidny i warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Polecam Lesniewo do Wejherowa 8 km,do Pucka tyle samo,Gdynia Centrum jakies 30-35 km.PKS do Weja i Pucka co chwile(sprawdzilem to jako pierwsze przed kupnem dzialki), dzialki chodza jakies 15 zl m.kw.,no teraz podeszly do 20 zl,ale idzie sie dogadac.okoilica ladna,jeziorka w poblizu,dobry start na polwysep w sezonie.pozdrawiam aha jest poczta,osrodek zdrowia,szkola podstawowa i duzy supermarket

Uwaga z Leśniewem - nie wiem czy jeszcze , ale niedawno był tam zablokowany plan zagospodarowania terenu i nie wydawali żadnych pozwoleń na budowę. Może się zmieniło, bo teren naprawdę ładny.

Sumarycznie trzeba pamiętac że kupując działeczkę na wiejskim terenie powinniście zadbać od razu o terenowe autko, żeby nie zdziwic się zimą i wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - możecie polecić kogoś do zaprojektowania przyłącza prądu? Ile taki projekt może kosztować?

Czy możesz sprecyzować pytanie. Wydaje mi się, że projket przyłącza wykonuje podmot, w ramach zawartej umowy z z.e. o podłaczenie do sieci, wybrany w drodze przetargu przez zakład energetyczny /przynajmniej u mnie tak było/. Chyba, że chodzi Ci o doprowadzenie prądu od skrzynki do budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zycze wszystkich ,,budowlanej'' pogody.

Mam pytanie: czy ktos z Grupy buduje lub ma zamiar budowac APS 119 z archi-projektu - http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty Porozmawialbym o tej chalupce i o wszystkich rzeczach zwiazanych z ta pracownia.

 

Pozdrawiam

 

 

Tak się składa, że jestem w trakcie budowy tego projektu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zycze wszystkich ,,budowlanej'' pogody.

Mam pytanie: czy ktos z Grupy buduje lub ma zamiar budowac APS 119 z archi-projektu - http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty Porozmawialbym o tej chalupce i o wszystkich rzeczach zwiazanych z ta pracownia.

 

Pozdrawiam

 

 

Tak się składa, że jestem w trakcie budowy tego projektu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

 

Witam.

 

Dolaczam sie do zyczen pogodowych.

Super, ze jest jeszcze ktos kto buduje aps 119. Nie jestem sam.

Pogadamy na priv.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Leśniewie planu nie ma,ale wydaja warunki,ja wlasnie takowe otrzymałem.

Co do auta terenowego,to zalezy gdzie,ale faktycznie w niektorych miejscach na pewno by sie przydalo.

Sluchajcie pytanie z innej beczki gdzie w okolicach trojmiasta mozna kupic brykiet drzewny albo pellet.pozdrawiam

 

Witam.

 

Ponizej namiary tylko na 2 firmy z Polskich Ksiazek Telefonicznych.

Moze sie przydadza.

 

pzdr.

 

Wega SC. Eksport, import. Demski A.W.

83-010 (p-ta Straszyn) Rotmanka, 0 58 682 10 52

 

 

A-Z. Sp. z o.o. Skład opałowy

80-867 Gdańsk, 0 58 343 63 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Leśniewie planu nie ma,ale wydaja warunki,ja wlasnie takowe otrzymałem.

Co do auta terenowego,to zalezy gdzie,ale faktycznie w niektorych miejscach na pewno by sie przydalo.

Sluchajcie pytanie z innej beczki gdzie w okolicach trojmiasta mozna kupic brykiet drzewny albo pellet.pozdrawiam

Pellets oraz pestki wiśni - Tomek tel. 0695-464-242

Brykiet drzewny - tartak Dąb - Bolszewo ul. Polna 058 672 49 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...