Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam prośbę - możecie polecić kogoś do zaprojektowania przyłącza prądu? Ile taki projekt może kosztować?

Czy możesz sprecyzować pytanie. Wydaje mi się, że projket przyłącza wykonuje podmot, w ramach zawartej umowy z z.e. o podłaczenie do sieci, wybrany w drodze przetargu przez zakład energetyczny /przynajmniej u mnie tak było/. Chyba, że chodzi Ci o doprowadzenie prądu od skrzynki do budynku.

 

Chodzi zdecydowanie o doprowadzenie prądu od skrzynki do budynku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam poszukuje w miare taniego geodete co by mi zrobil mapke do celow projektowych oraz projektanta do adaptacji moze ma ktos jakies namiary byl bym wdzieczny

pozdrawiam

Myślę, że nie najtańszy ale bardzo solidny - geodeta Tomasz Wronowski 0 603 944 960. Architekta, który robił mi adaptację nie polecę nawet wrogowi bo mógłby mu wyjść dom na sąsiedniej działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@ - donosze ze u nas ekpia od wiora sie spisuje :D

dziekuje za namiar bardzo - sprawnie to idzie i bardzo sie nam efekt podoba.

Czy Ty impregnowalas dach ppoz ?

Ciesze sie bardzo.Pozdrów ode mnie. Nie, nie impregnowałam, podobnonie ma sensu. ja mam juz ładny grafitowy. Wpadnij, to zobaczysz, co ze spotkaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle o wyborze miejsca na dzialke, a moze Koleczkowo, Dobrzewino?

Sa jacys mieszkancy i moga podzielic sie wrazeniami z zamieszkania i gdzie szukac?

 

Dzieki,

rafus

Sa,z Koleczkowa ja i Zochna, ale Zochna przywdziała juz czerwony nos, tak ze nie wiem czy sie dogadasz :lol: Z mieszkania w Koleczkowie jestem bardzo, bardzo zadowolona i nie zamieniłabym tego miejsca na zadne inne. Jak masz jakies konkretne pytania, to dawaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sluchajcie mysle sobie ze warto by kuz zrobic jakies zakupy,bo jak ceny ida do gory,to kupie teraz,a skald mi przechowa.no i tak wlasnie myslac,to co byscie mi radzili,tzn. gdzie (w jakich hurtowniach sprawdzonych przez Was),moja budowa bedzie w okolicach wejherowa,a dokladnie Lesniewo.

Mysle o tym aby kupic bloczki betonowe,pustaki BK(te to wezme na pewno w Prefabecie)moze stal,co doradzacie,co odradzacie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D . Tadzik07 jak tam postępuje montowanie okien?

 

Okna są SUPER!!!

Wziąłem Avante, PCV, na profilu 5-komorowym, z szybami wzmocnionymi i zawiasami antywłamaniowymi. Do tego drzwi Gerda i brama garażowa typu "Wiśniowski". Firmę polecilo mi kilku Forumowiczów. Jak do tej pory jestem BARDZO ZADOWOLONY. Na początku miałem wątpliwości, ale żona się uparła, że chce takie i koniec. Teraz bardzo cieszę się z dobrego wyboru!!! Montaż FACHOWY - bez żadnych zastrzeżeń. Muszę powiedzieć, że w kwestii montażu miałem pewne doświadczenie, wiedziałem co można "skopać" i na co trzeba patrzeć. Gdyby inne ekipy tak pracowały, budowa byłaby przyjemnością i możnaby spać spokojnie. Mogę powiedzieć tylko tyle: objeżdżanie innych "okniarzy" i zbieranie wycen było dla mnie stratą czasu. Została mi do zamontowania tylko brama garażowa - montują ją we środę. Mam nadzieję, że spiszą się dobrze, tak jak z montażem okien i drzwi. Jak skończą wystawię im na FORUM szczegółowe referencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sluchajcie mysle sobie ze warto by kuz zrobic jakies zakupy,bo jak ceny ida do gory,to kupie teraz,a skald mi przechowa.no i tak wlasnie myslac,to co byscie mi radzili,tzn. gdzie (w jakich hurtowniach sprawdzonych przez Was),moja budowa bedzie w okolicach wejherowa,a dokladnie Lesniewo.

Mysle o tym aby kupic bloczki betonowe,pustaki BK(te to wezme na pewno w Prefabecie)moze stal,co doradzacie,co odradzacie.

pozdrawiam

 

Jezeli chcą Ci przechować to kupuj, bo ceny idą w górę jak zwariowane. Moi sąsiedzi zrobili tak z dachówką. Ja kupowałem dwa miesiące później i zapłaciłem o 8% drożej, bo o tyle akurat podrożały "w międzyczasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sluchajcie mysle sobie ze warto by kuz zrobic jakies zakupy,bo jak ceny ida do gory,to kupie teraz,a skald mi przechowa.no i tak wlasnie myslac,to co byscie mi radzili,tzn. gdzie (w jakich hurtowniach sprawdzonych przez Was),moja budowa bedzie w okolicach wejherowa,a dokladnie Lesniewo.

Mysle o tym aby kupic bloczki betonowe,pustaki BK(te to wezme na pewno w Prefabecie)moze stal,co doradzacie,co odradzacie.

pozdrawiam

 

DOBRY POMYSŁ!

Mimo, że rozpoczynam budowę w lutym/marcu już zamówiłam blachodachówkę (w tej chwili w promocji Sara z BudMatu bardzo chwalona na forum), koniecznie trzeba też zorganizować drewno (tartak), no i pustaki (te cenowo najlepiej mają się w wejherowskim almaresie)

 

powodzonka, Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ MOŻE POLECIĆ SOLIDNA EKIPĘ DO OCIEPLENIA PODDASZA ?

 

Mam ekipę, której namiary moge dać. Jest z polecenia. Podobno bardzo fajnie i dobrze robią.

 

Niestety problemy z dostępnością wełny wstrzymują prace u mnie. Panowie położa na początku stycznia tą wełnę, którą już mam u siebie, prace zakończą jak dowiozę materiał. Potem będą robić KG, cekolowanie z malowaniem i sufity podwieszane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ponownie w sprawie kogoś do projektu przyłącza (od skrzynki do domu) - nie robiliście jeszcze tego projektu, czy nie jesteście zadowoleni z osoby która Wam wykonywała ten projekt? Znajdzie się ktoś, kto może kogoś polecić? Bo nie wiem do kogo uderzać. Babka która robiła nam adaptację projektu domu powiedziała, że nie robi projektów przyłączy prądowych i nie mam pomysłu kto mógłby mi to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...