Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Bardzo przepraszam, że zaśmiecam watek, ale na mój post w innym dziale nikt nie odpowiedział, jakbym niewidzialna była :oops:

Szukam kogos do ocieplenia poddasza i położenia płyt kart-gips w Trójmieście, będę robiła też sufity podwieszane.

Nie chciałabym sie naciąć, bo mnie z reguły wszyscy budowlańcy w jajo robią

:oops:

Może znacie kogoś solidnego?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Limonka :)

 

Na forum byl polecany Pan Krzysztof Hinz ( namiary na Bialej Liscie wykonawców ) tylko ze podobno ciezko go ostatnio zlapac. Nie mnie jednak sprobowac nie zaszkodzi :D Powodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ufff, moja chatka już przykryta dachem na zimę. Dlatego mam na zbyciu piękny :lol: barak dla budowlańców i do przechowywania gratów/materiałów budowlanych. Do odbioru z Kiełpina Górnego w Gdańsku. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcie na maila.

 

Ja wlasnie poszukuje takiego czegos :lol: , dawaj zdjecia na maila.

[email protected]. pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo przepraszam, że zaśmiecam watek, ale na mój post w innym dziale nikt nie odpowiedział, jakbym niewidzialna była :oops:

Szukam kogos do ocieplenia poddasza i położenia płyt kart-gips w Trójmieście, będę robiła też sufity podwieszane.

Nie chciałabym sie naciąć, bo mnie z reguły wszyscy budowlańcy w jajo robią

:oops:

Może znacie kogoś solidnego?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Limonka :)

 

Na forum byl polecany Pan Krzysztof Hinz ( namiary na Bialej Liscie wykonawców ) tylko ze podobno ciezko go ostatnio zlapac. Nie mnie jednak sprobowac nie zaszkodzi :D Powodzenia :p

 

Zanim Limonko zajrzysz na białą listę w poszukiwaniu p. Hinza, rzuc okiem sześć postów wyżej ;) (z cenami i dotrzymywaniem terminów zdaje się być ostatnio kiepsko u tego Pana) Zgubny skutek nadmiernej reklamy na forum :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jeszcze raz!

 

Ponowię moje pyanie bo jakoś prawie pozostało bez echa...

Kupiliśmy działeczkę w Lublewie. Kipeski jest tam grunt nośny (piasek gliniasty na 1,5 m, a ponizej torfy) szukam więc dobrej (solidnej i taniej :)) ekipy budowlanej, która potrafiłaby sprostać wyzwaniu. czy możecie kogoś polecić ? Bardzo czekam na pomoc...

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jeszcze raz!

 

Ponowię moje pyanie bo jakoś prawie pozostało bez echa...

Kupiliśmy działeczkę w Lublewie. Kipeski jest tam grunt nośny (piasek gliniasty na 1,5 m, a ponizej torfy) szukam więc dobrej (solidnej i taniej :)) ekipy budowlanej, która potrafiłaby sprostać wyzwaniu. czy możecie kogoś polecić ? Bardzo czekam na pomoc...

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Limonko zajrzysz na białą listę w poszukiwaniu p. Hinza, rzuc okiem sześć postów wyżej ;) (z cenami i dotrzymywaniem terminów zdaje się być ostatnio kiepsko u tego Pana) Zgubny skutek nadmiernej reklamy na forum :-?

Bardziej kwestia tego ze mu ludzie powyjezdzali i nnie ma kto pracowac :( Nabrał duzo roboty i przestał sie wyrabiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj rozmawialem z budowlancem spod Kartuz.Cena za pobudowanie naszego domku to 40 tys. plus 20 %,czyli jakies 45-48 tysiecy(bo o tyle musi podniesc ceny w tym roku zeby mu ludzie nie uciekli).W tej cenie mamy fundamenty(bez kopania,to albo dodatkowo,albo we wlasnym zakresie),sciany parteru,strop,sciany poddasza,wiezba,deski plus jednokrotnie papa.aha,ale i tak nie wezmie roboty w 2007.

 

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/pierwszy3/index.php

 

Co o tym myslicie??

pozdrawiam

 

Jak dla mnie to strasznie duzo!!! No chyba ze jest super biber to moze i warto przeplacac :( Za moj dom prawie 200 m2, dach trudny dostalam cenę za stan surowy 27 tys.( cena bez law ) Jutro jade podpisac umowe. Roboty zaczyna marzec 2007. :lol:

Witam,

a ile beda u Ciebie na budowie może się sprawdzą to chętnie z nimi pogadam o kosztach budowy mojego budynku ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj rozmawialem z budowlancem spod Kartuz.Cena za pobudowanie naszego domku to 40 tys. plus 20 %,czyli jakies 45-48 tysiecy(bo o tyle musi podniesc ceny w tym roku zeby mu ludzie nie uciekli).W tej cenie mamy fundamenty(bez kopania,to albo dodatkowo,albo we wlasnym zakresie),sciany parteru,strop,sciany poddasza,wiezba,deski plus jednokrotnie papa.aha,ale i tak nie wezmie roboty w 2007.

 

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/pierwszy3/index.php

 

Co o tym myslicie??

pozdrawiam

 

Jak dla mnie to strasznie duzo!!! No chyba ze jest super biber to moze i warto przeplacac :( Za moj dom prawie 200 m2, dach trudny dostalam cenę za stan surowy 27 tys.( cena bez law ) Jutro jade podpisac umowe. Roboty zaczyna marzec 2007. :lol:

Witam,

a ile beda u Ciebie na budowie może się sprawdzą to chętnie z nimi pogadam o kosztach budowy mojego budynku ;))

 

Maja wejsc do mnie w marcu na dwa miesiace ale dzisiaj jade pospisac umowe wiec na 100% podam jutro. Pozdrawiam Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście u geodety za mapę do celów projektowych? (i kiedy?)

Pozdrawiam

 

Koszt mapek kształtuje się od 650 do 1000 zł, przy czym ten najniższy pułap juz chyba bardzo trudno osiągnąc.

My w Pruszczu płaciliśmy 900, początek 2006, nie dalo się zejść niżej z ceną.

 

Ale negocjować zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was nanosił na mapę projekt przyłącza wody i prądu ?

mam pytanko, czy należy zaczekać, aż oba projekty będą gotowe, czy można to zrobić pojedynczo ?

wczoraj zleciłam naniesienie przyłącza wody.. hmmm, może powinnam zaczekać, aż będzie prąd i załatwić to za jednym razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...