Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MiA & Wojtek napisał(a):

Mnie tez sie podoba

a balkon...ja bym zostawila..lubie rano przeciagnac sie na balkoniku..oczywiscie latem

 

Dzięks :lol: hmm...balkonik i przeciąganie się rano... 8) a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum

 

Dzięki, to fakt, ale będę kombinował:wink:, jak już zrobię to się pochwalę i wypijemy na tymże tarasie kawkę:D, a na dzień dzisiejszy to tylko plany...niestety :roll:

pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum

 

Dzięki, to fakt, ale będę kombinował:wink:, jak już zrobię to się pochwalę i wypijemy na tymże tarasie kawkę:D, a na dzień dzisiejszy to tylko plany...niestety :roll:

pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Ale plany są po to aby je realizowac :wink: I z pewnościa je zrealizujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKI TARAS NAJCZĘŚCIEJ PRZECIEKA :cry:

 

 

 

 

...a może lepiej, dostawić wiatę obok garażu i nad wiata zrobić taki ala tarasik?? co o tym sądzicie?? :lol: taras byłby większy niż balkon i można ustawić sobie taki fajowy fotel z poduchami :D hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

 

Podobno z takimi tarasami są problemy i szybko niszczeją... Nie pamietam dokładnie o co chodziło, ale czytałam o czyms takim na forum :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYSIU BUDUJE SWÓJ DOM TO MA PEŁNE RĘCE ROBOTY

 

 

 

 

gosia@, a może Ty znasz dobrą ekipę do ocieplenia poddasza i kartongipsów????
Znałam :D U mnie robil krzysiu Hintz i byłam bardzo, bardzo zadowolona, al eteraz kompletnie nie mam pojecia co z Nim. Kola chyba ostatnia miała z Nim doczynienia. Zapytaj ja. Namiary znajdziesz na białej liscie

 

Raczej miałam mieć, ale olał mnie kompletnie, nie odbierał moich telefonów i nie tylko moich, innych forumowiczów również. Nie mam pojęcia co się z nim dzieje.

No, własnie, u nas wpadł na jeden dzien dokonczył elewacje i 1000 sobie zazyczył :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Kredyt niestety

A gdzie się budujesz?

 

Budowy jeszcze nie zacząłem :( jestem na etapie działki - Tokary, niedaleko VivaLaVida czyli Ani, a kiedy rozpocznę to zależy właśnie od kredytu :cry: Planowałem na wiosnę, ale czy się uda tego nie wiem, a chciałbym zacząć już teraz :lol: kurcze znowu się nakręciłem yeahh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił strop drewniany ocieplany wełną (poddasze nieużytkowe) i może się podzielić doświadczeniami? W szczególności interesuje mnie, jak łaczy się izolację stropu z izolacją ściany zewnętrznej - jak wywinąć wełnę ocieplającą strop nad murłatą i połączyć z wełną (styropianem) elewacji :-? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAEN napisał:

MajsteKlepka

 

myślę, że z kredytem tak trudno nie będzie.. najmniejsze wymagania ma chyba PKO BP

 

życzę powodzenia

 

Dzięks, a miałem nawet nie sprawdzać, bo z reguły najdroższy :-? ale skoro ma najmniejsze wymagania to i tam zawitam. Ciekawe jaką będę miał zdolność, bo co bank to inne kwoty :o

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak "zima za oknem" i nikt nie mysli jeszcze o trawce w ogrodzie a ja juz nie moge patrzec na to moje pobojowisko

 

 

Poszukuję kogoś do wyrownania terenu w okol domu, z mala koparka (przed domem jest kostka i taka duza maszyna nie ma narazie mozliwosci wjechania) 1000m dzialki musze przygotowac pod trawke;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 napisała:

Kredyt niestety

A gdzie się budujesz?

 

Budowy jeszcze nie zacząłem :( jestem na etapie działki - Tokary, niedaleko VivaLaVida czyli Ani, a kiedy rozpocznę to zależy właśnie od kredytu :cry: Planowałem na wiosnę, ale czy się uda tego nie wiem, a chciałbym zacząć już teraz :lol: kurcze znowu się nakręciłem yeahh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihi

Pozdrawiam

MajsterKlepka

Bedzie dobrze, szukaj tam dalej dzialki kolo siebie :)

Co do kredytow to moze myslales o PKO SA? On zawsze drogi byl/jest.

Natomiast PKO BP od lat prowadzi bardzo atrakcyjna polityke w kwestii kredytow ale glownie zlotowkowych.

A projekt OK, ja bym tarasu nie doklejal - brat tak zrobil i wydaje mi sie ze malo funkcjonalny na pietrze a tylko problem dodatkowy z izolacja, itp.

Nie ma to jak taras na parterze od tylu domu - siadasz rano ze sniadankiem rozkoszujac sie widokiem na swoj ogrod - teraz to mnie ponosi, ale od czego marzenia,

pozdrowka,

rafus

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam podobny problem, poszukuję architekta z okolic Trójmiasta solidnego no i oczywiście niedrogiego, który zająłby się adaptacją projektu gotowego, zaprojektował szambo. Poszukuję też kierownika budowy (dom z bala). Pozdrawiam wszystkich, liczę jak zwykle na Waszą pomoc. Przyszła mieszkanka Koleczkowa.

 

DUSZKA - sprobuj moze skontaktowac sie z Wojciechem Nitka -

pod koniec tego watku znajdziesz jego posty .

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1549739&highlight=#1549739

On sie zajmuje budownictwem szkieletowym i z bala - moze bedzie mogl Ci kogos polecic.

Ale w Koleczkowie wieje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu pełnym wrażeń i sporej ilości km spędzonych za kierownicą pragnę poinformować Szanowne Towarzystwo iż podpisaliśmy z małżonką umowę przedwstępną na zakup działeczki w Koleczkowie :)

 

Chcieliśmy podziękować Gosi z Małżonkiem za herbatkę z pigwami :)

Urka nie taka straszna jaka by mogła być :)

 

Działka znajduje się w miejscu sympatycznym :D

Jedziesz drogą w dół i po prawej mijasz dom w stanie surowym, następnie na dole przy starym gospodarstwie skręcasz w lewo pod górkę. Na szczycie tej górki po lewej stronie masz widok na wrzosowisko i to właśnie tam na tej górce tyle że ostatnia w rzędzie pod lasem :)

 

http://images14.fotosik.pl/25/1b1c4241e8d00bf8m.jpg

http://images13.fotosik.pl/14/e3c62e701ed374e4m.jpg

http://images14.fotosik.pl/25/0ba03209e78dfaa2m.jpg

Narożnikowo graniczy z domem który już jest wybudowany naprzeciwko tego w stanie surowym.

 

Czyż nie piękna okolica? :)

 

pozdrawiamy[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...