Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczów,

Rozpoczynam na wiosnę w Gdyni. Pozwolenie na budowę w drodze. Najpierw rozbiórka istniejącego budynku, potem budowa. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to chętnie oddam gruz rozbiórkowy. Obecnie szukam koparkowego w okolic (wykop pod fundament, wywóz gruzu, zdjęcie warstwy starego trawnika, wywóz/nawiezienie ziemi, torfu). Pozdrawiam

 

Zadzwoń 602-32-59-46 mają koparki i wywrotki firma z Gdyni ceny mieli ok mozna się dogagać ja brałem ich w zeszłym roku,polecam

 

Dzięki za namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No chyba pozabijam sąsiadów z góry. Znowu impreza, muzyka na 200 dB, tańce, hulanki, swawole, skaczą mi po suficie. Poszłam opierniczyłam, nawrzeszczałam, że od tego są dyskoteki, że trzeba było domek kupić.

 

Powiedzcie mi, że już niedługo nie będę miała aż takich problemów. Odliczam dni do przeprowadzki. Dziecko chore, a przez imprezkę poszła spać po 23.00.

Rewelacja.

Wrrrr. Jestem wściekła i spać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ogromna prośba do budujących.

Czy zna ktoś inspektora(kierownika) budowy, który poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Chodzi mi o gościa który przyjedzie na budowę częściej niż raz na miesiąc, wejdzie na rusztowanie, weźmie poziomice do ręki , opierdzieli fachowców , zażąda poprawienia spapranych prac itp.

Brakuje już mi czasu i sił na użeranie się z fachowcami, i chętnie bym to komuś zlecił.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ogromna prośba do budujących.

Czy zna ktoś inspektora(kierownika) budowy, który poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Chodzi mi o gościa który przyjedzie na budowę częściej niż raz na miesiąc, wejdzie na rusztowanie, weźmie poziomice do ręki , opierdzieli fachowców , zażąda poprawienia spapranych prac itp.

Brakuje już mi czasu i sił na użeranie się z fachowcami, i chętnie bym to komuś zlecił.

Pozdrawiam.

 

Spróbuj z tą panią. Słyszałem trochę pochlebnych opinii o niej - 601-656-363.

Mojego Ci nie polecę bo to koszmar i mam przez niego same kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha mamy działeczkę w Warzenku i teraz szukamy z okolic inspektora budowy, może znacie kogoś kto nie miałby daleko (to za Chwaszcztynem), a może jest tu ktoś kto też ma działkę w Warzenku i planuje budowę na wiosnę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atom, niestety ma tendencje do "dyskretnego unikania klienta" jak przestaja sie wyrabiac, to p Ania natychmiast choruje, opanowuje ja bezwład który nie pozwala odbierac telefonu. Nie rozumiem tego zupełnie, bo nawet zla informacja jest lepsza od zadnej. Cena cena, ale dla mnie wazny był tez spkój ducha, ja na dzień dzisiejszy naiestety na Atom bym sie nie zdecydowała
W sobotę zadzwoniła do mnie Pani Ania Atom, z pretensjami odnosnie mojego posta w/w Widac, ze Pani Ania na bieząca śledzi grupę i chwala jej za to, ale wydzwanianie do klientów i wymuszanie na nich, by pisali o Atomie tylko _dobrze_ jest moim zdaniem nieporozumieniem i utwierdza mnie tylko w mojej opinii. Co, by była jasnośc z instalacji i pracy Pana Mirka jestem bardzo zadowolona, niezadowolona byłam z "kontaktu, a własciwie jego braku z Panią Ania i o tym był mój post. Cenię swój czas i dlatego nastepnym razem bym się na współprace nie zdecydowała, własnie z tego powodu/Proszę już do mnie nie dzwonic/i tak jak do tej pory pominełam fakt, ze pieniadze zwracała mi Pani przez 3 tygodnie, bo....a to numer konta Pani się mylił, a to już Pani wysłała i coś, coś tam. Forum słuzy do dzielenia sie opinią, opinią która jest wiarygodna, a nie jest wygodna dla wykonawcy, to tak gwoli przypomnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ratunku!" Posialiśmy" gdzieś z mężem kupony zniżkowe! Kto nie potrzebuje kuponu do MultiBanku!? Mamy niewiele czasu, liczę na życzliwą reakcję...Proszę serdecznie o kontakt bezpośredni na maila: [email protected]

 

 

Będziemy wdzięczni niewymownie. Jesteśmy z okolic Tczewa.

Ja gdzie mam, ale musze cie zmartwic, bo Multibank ma kupony w d...uszy. Zadzwonilam do nich swego czasu z informacja o kuponach, to powiedzieli, ze to marketing się pomylił, a oni nic o tym nie wiedza. Mówie o oddziale we Wrzeszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atom, niestety ma tendencje do "dyskretnego unikania klienta" jak przestaja sie wyrabiac, to p Ania natychmiast choruje, opanowuje ja bezwład który nie pozwala odbierac telefonu. Nie rozumiem tego zupełnie, bo nawet zla informacja jest lepsza od zadnej. Cena cena, ale dla mnie wazny był tez spkój ducha, ja na dzień dzisiejszy naiestety na Atom bym sie nie zdecydowała
W sobotę zadzwoniła do mnie Pani Ania Atom, z pretensjami odnosnie mojego posta w/w Widac, ze Pani Ania na bieząca śledzi grupę i chwala jej za to, ale wydzwanianie do klientów i wymuszanie na nich, by pisali o Atomie tylko _dobrze_ jest moim zdaniem nieporozumieniem i utwierdza mnie tylko w mojej opinii. Co, by była jasnośc z instalacji i pracy Pana Mirka jestem bardzo zadowolona, niezadowolona byłam z "kontaktu, a własciwie jego braku z Panią Ania i o tym był mój post. Cenię swój czas i dlatego nastepnym razem bym się na współprace nie zdecydowała, własnie z tego powodu/Proszę już do mnie nie dzwonic/i tak jak do tej pory pominełam fakt, ze pieniadze zwracała mi Pani przez 3 tygodnie, bo....a to numer konta Pani się mylił, a to już Pani wysłała i coś, coś tam. Forum słuzy do dzielenia sie opinią, opinią która jest wiarygodna, a nie jest wygodna dla wykonawcy, to tak gwoli przypomnienia

 

mi tez ATOM zszarpal nerwy i dalej szarpie, wlasciwie juz sie smieje z bezsilnosci i zakladam z kafelkarzem co tym razem wymysla zeby nie dostarczyc bialego montazu sprawa juz trwa tak dlugo ze moja zona zapomniala jaka umywalke chciala na dol (znaleziona przypadkiem w necie) i teraz szuka zastepczej bo kafelkarz stoi z wykonczeniem dwoch lazienek. Przedwczoraj po 2 miesiacach dojechal kibelek i bidet nadal brak bezdotykowej baterii, klapki do spuszczania wody do geberita umywalki na gore, umywalki nie wiadomo teraz jakiej na dol i cos tam jeszcze o czym wie tylko moja zona. Ostatnio kafelkarz sie zalamal bo podobno mieli przyjechac i na nich czekal oczywiscie nie przyjechali i zero informacji, mowi ze z czyms takim sie nie spotkal. Na szczescie bedzie jeszcze sporo robil wiec mi nie ucieknie przez to z zona sie tylko klocimy juz wszyscy znajomi znaja firme ATOM bo ciagle sobie z zona przy nich dogryzamy "ciekawe czy jutro przyjada" itp. zaklady bukmacherskie mozna obstawiac. :lol: :cry: :evil: po prostu koszmar

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer z tą panią Anią - i co ona chciała osiągnąć? :lol: Jakby Atom nie dawał ciała, to nie byłoby takich postów, więc lepiej jakby się skupiła na przypilnowaniu obiecanych terminów, a nie na wydzwanianiu do klientów z pretensjami :-?

Mam do Was pytanie - ile kosztowały Was materiały na instalację wodną i kanalizacyjną? No i ile płaciliście za rozprowadzenie kanalizacji i zrobienie całej instalacji wod-kan? Wiem, że to zależy od tego jak skomplikowana jest instalacja, ale chciałam się tak mniej więcej zorientować, a na forum nic sensownego nie udało mi się znaleźć :cry:

No i drugie pytanko - możecie polecić jakąś agencję ochrony do pilnowania domu? Czy można podpisać umowę z taką agencją gdy dom nie będzie miał drzwi antywłamaniowych (na czas wykończeniówki planujemy tymczasowe drzwi, a chcielibyśmy zabezpieczyć dom po wstawieniu okien)? Możecie podać jaki płacicie miesięcznie abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer z tą panią Anią - i co ona chciała osiągnąć? :lol: Jakby Atom nie dawał ciała, to nie byłoby takich postów, więc lepiej jakby się skupiła na przypilnowaniu obiecanych terminów, a nie na wydzwanianiu do klientów z pretensjami :-?

Mam do Was pytanie - ile kosztowały Was materiały na instalację wodną i kanalizacyjną? No i ile płaciliście za rozprowadzenie kanalizacji i zrobienie całej instalacji wod-kan? Wiem, że to zależy od tego jak skomplikowana jest instalacja, ale chciałam się tak mniej więcej zorientować, a na forum nic sensownego nie udało mi się znaleźć :cry:

No i drugie pytanko - możecie polecić jakąś agencję ochrony do pilnowania domu? Czy można podpisać umowę z taką agencją gdy dom nie będzie miał drzwi antywłamaniowych (na czas wykończeniówki planujemy tymczasowe drzwi, a chcielibyśmy zabezpieczyć dom po wstawieniu okien)? Możecie podać jaki płacicie miesięcznie abonament?

Identycznie sobie pomyślałam, tym bardziej, ze siedziałam cicho jak byłam sama, ale przy Cmyku stwierdziłam ze czas najwyzszy sie wypowiedziec. A, Pani Ania tak naprawde powinna sie skupic na terminach, a nie na siedzeniu na forum muratora. Odnosnie twojego pytania, Młody Ci pomoze, on najbardziej w temacie, ja juz nie pamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow

 

Bede budowac z silki pod Pruszczem Gdańskim. Czy ktos moglby mi polecic zetelnych fachowcow od murarki ktorzy poradza sobie z murowaniem na zaprawe cienkowarstwowa.

Z gory dziekuje za wszelkie namiary i opinie

 

pozdrawiam

 

PS: czy opcja "szukaj" aby napewno dziala tak jak powinna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[No i drugie pytanko - możecie polecić jakąś agencję ochrony do pilnowania domu? Czy można podpisać umowę z taką agencją gdy dom nie będzie miał drzwi antywłamaniowych (na czas wykończeniówki planujemy tymczasowe drzwi, a chcielibyśmy zabezpieczyć dom po wstawieniu okien)? Możecie podać jaki płacicie miesięcznie abonament?

 

Witaj, również obecnie szukam agencji ochrony lub innego sposobu monitoringu /ew. poiwadomienie na komórkę itp/. Zacząłem od rozejrzenia się po okolicy, sprawdzałem przez jakie firmy ochraniane są budynki obok mnie. Mam aktualnie dwie wyceny, pierwszą od jedenej z agencji ochrony /najbardziej popularnej w okolicy/ i drugą od osoby zajmującej się instalacjami. Tańsza o około 1 tys. złoty jest ta od agencji ochrony, ale tu podpisuję cyrograf na 24 lub 36 miesięcy /kary umowne za wcześniejsze zerwanie umowy itp/ i proponują mi system alarmowy skonfigurowany o sprzęt kanadyjskiej firmy DSC. Druga oferta, ta droższa, czyni mnie niezależnym, mogę dobrać sam agencję ochrony /jeżeli zdecyduję się na monitornig/ i w każdej chwili zrezygnować z jej usług, ale opiera się o system alarmowy polskiej firmy Satel. Przeglądając inne wątki zauważyłem, że Satel ma lepszą opinię od DSC. Niestety wybór zawsze należy do Ciebie no i w moim wypdaku do mnie, czyli bądz tu mądry i pisz wiersze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...