Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczow

 

Bede budowac z silki pod Pruszczem Gdańskim. Czy ktos moglby mi polecic zetelnych fachowcow od murarki ktorzy poradza sobie z murowaniem na zaprawe cienkowarstwowa.

Z gory dziekuje za wszelkie namiary i opinie

 

pozdrawiam

 

PS: czy opcja "szukaj" aby napewno dziala tak jak powinna?

 

Mogę śmiało polecić swoja ekipę. U mnie właśnie murują na cieńko. Mają certyfikat Xelli (czyli ytong a silka to też ich wyrób).

Tel. do szefostwa: 602276989.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co, by była jasnośc z instalacji i pracy Pana Mirka jestem bardzo zadowolona,

Cześć Gosi@,

U mnie też robi ATOM, ale instaluje urządzenia Pan Krzysiu. Mirek ma przyjechać tylko podłączyć sterowanie elektryczne i wyregulować kocioł. Czy możesz napisać: jaki masz kocioł, jaki masz kominek i jaką masz powierzchnię domu. (u mnie kocioł Vaillant kondensat, zasobnik 150l, kominek Makroterm 18kW, powierzchnia 230m2). Podejrzewam, że mamy taki sam zestaw. Interesuje mnie jak Ci to chodzi? Czy możesz napisać na ten temat parę słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie to ja Ania z firmy A-TOM

 

W odpowiedzi na zarzuty Pani Gosi chciałabym dodać że nie śledzę forum 24 godziny na dobę, dostłam informację o Pani poście od zadowolonego klienta.

Jeśli rzeczywiście się Pani tak mocno naraziłam to bardzo przepraszam, miałam nadzieję że istalacja zrobiona ponad rok temu i wczesniej zachwalana nagle nie stanęła ością w gardle. O ile pamiętam to jedyny problem był z reklamacją jakiejś kabiny, która została fakt faktem późno ale zostala załatwiona ( ja niestety nie mogę odpowiadać za nietermonowość serwisu)

 

W odpowiedzi na zarzuty Cmyka, to naprawdę nie jestem w stanie wymusić na dostawcach armatury i kafli dobrych terminów no i nie odwlekanie ich, staram się jak moge dawać bardzo niskie ceny i naciskać a i tak obrywam potem na forum, mimo tego że uprzedzałam o nietermonowości dostaw tych sprzętów, tak więc poprostu odpuszę sobie dostarczanie tych rzeczy juz całkowicie, bo moje dobre chęci narobiły tego bałaganu

 

Pan MiA & Wojtek przepraszam po raz kolejny za przesłana późno ofertę, bardzo się cieszę że ma Pan juz firmę instalacyjną, ale o tym tez mnie Pan nie poinformował, a także prosiłam tak jak i Pan mnie o potwierdzenie czy mam rezerwować termin, z tego właśnie biora się nieporozumienia i bardzo szkodzące wieleletniej mojej działalności posty, naprawdę Pana nie olałam,

 

Wszystkich obecnych i przyszłych klientów informuję, że jestem żyję i odbieram telefony do 16, ponieważ potem wyłanczam komórkę tak aby posiedzieć w spokoju z synkiem i mężem -TAK JA TEż MAM RODZINę I PO POłUDNIU CHęTNIE ODPOCZYWAM ( PO CAłYM DNIU PRZEKłADNANIA SłUCHAWKI Z UCHA DO UCHA)

oto wszyskie moje namiary dla zainteresowanych, oraz osób które chcą mi

jeszcze zaufać tel. 058-691-70-11 kom 600-260-820 e-mail [email protected]

 

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WSZYSTKICH URAżONYCH, MI NAPRAWDę ZDAżA SIę NIEODEBRAć TELEFON I BYć CZASAMI CHORą ,

NIGDY JEDNAK CELOWO I SPECJALNIE

 

JEDNOCZEśNIE PROSZę O ODZEW MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTóW TAK ABY WYRóWNAć SZALę I ABY NOWI POTENCJALI KLIENCI NIE CZYTALI TYLKO TEGO CO ZłE, A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących na Pomorzu.

Mam pytanie do tych, którzy budują swój dom w Gdańsku. Jak długo czekaliście na pozwolenie na budowę od chwili złożenia dokumentów? Mija nam właśnie miesiąc i nie wiem czy się dowiadywać czy czekać cierpliwie do tych 65 dni .

Dowiaduj się. Czasami (najczęściej?) są jakieś braki które trzeba wyprostować, im szybciej to zrobisz tym szybciej dostaniesz pozwolenie. Ja czekałem chyba 1.5 miesiąca, oczywiście donosząc po drodze jakieś papierzyska... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących na Pomorzu.

Mam pytanie do tych, którzy budują swój dom w Gdańsku. Jak długo czekaliście na pozwolenie na budowę od chwili złożenia dokumentów? Mija nam właśnie miesiąc i nie wiem czy się dowiadywać czy czekać cierpliwie do tych 65 dni .

Witam. Ja wprawdzie czekam na pozwolenie w Gdyni, ale radzę koniecznie zadzwonić, ewentualnie odwiedzić inspektora w Urzędie. Po prostu szybciej się dowiesz, czy projekt jest kompletny i czego ewentualnie brakuje. Na uzupełnienie braków dają dwa tygodnie i niekoniecznie możesz w tym czasie zdążyć donieść wymagane dokumenty (ew.poprawki). Jeżeli odrzucą wniosek, to postępowanie toczy się od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan MiA & Wojtek przepraszam po raz kolejny za przesłana późno ofertę, bardzo się cieszę że ma Pan juz firmę instalacyjną, ale o tym tez mnie Pan nie poinformował, a także prosiłam tak jak i Pan mnie o potwierdzenie czy mam rezerwować termin, z tego właśnie biora się nieporozumienia i bardzo szkodzące wieleletniej mojej działalności posty, naprawdę Pana nie olałam,

 

Szanowna Pani...nie mam bladego pojecia o czym pisze Pani powyzej :o

od Pani otrzymalismy 2 (slownie - dwa) krotkie maile..pierwszy 8 stycznia,jako odpowiedz na moje zapytanie w ktorym prosi mnie Pani o opisanie pomieszczen i obiecuje mi Pani przyslanie "kompletnej oferty" dnia nastepnego,na moj krotki mail z kolejna prosba o oferte 12 stycznia nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi..kolejny mail od Pani- to 10 luty i Pani pytanie czy jestesmy jeszcze zainteresowani wasza oferta..

to cala korespondencja z Panstwem,wiec prosze wskazac mi moment w ktorym powinnam poinformowac Was o tym,ze znalazlam inna firme?

wobec powyzszego kolejne zdanie

z tego właśnie biora się nieporozumienia i bardzo szkodzące wieleletniej mojej działalności posty
pozostawie bez komentarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o namiary na wykonawcow lub punkt gdzie robia dobre meble kuchenne z ktorych jestescie zadowoleni

CMyK

Witam. Odpowiedź może nie konkretna, ale.... jeśli lubisz kręcić śrubki to zainteresuj się meblami BlackRedWhite.

W połączeniu z blatami z IKEA, uchwytami wg gustu można stworzyć naprawdę tanie i oryginalne kuchnie. Użytkuję takową 4 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy odrobinie fantazji można uzbroić w osprzęt Blum'a i naprawdę będzie przyzwoicie...i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi proszę ...Czy po otrzymaniu pozwolenia na budowę muszę czekać dwa tygodnie na uprawomocnienie i dopiero wtedy składać zawiadomienie o rozpoczęciu robót w Nadzorze Budowlanym, czy mogę złożyć to wcześniej i podać datę rozpoczęcia budowy na dzień po uprawomocnieniu się pozwolenia ...Jak Wy to robiliście ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ratunku!" Posialiśmy" gdzieś z mężem kupony zniżkowe! Kto nie potrzebuje kuponu do MultiBanku!? Mamy niewiele czasu, liczę na życzliwą reakcję...Proszę serdecznie o kontakt bezpośredni na maila: [email protected]

 

 

Będziemy wdzięczni niewymownie. Jesteśmy z okolic Tczewa.

Ja gdzie mam, ale musze cie zmartwic, bo Multibank ma kupony w d...uszy. Zadzwonilam do nich swego czasu z informacja o kuponach, to powiedzieli, ze to marketing się pomylił, a oni nic o tym nie wiedza. Mówie o oddziale we Wrzeszczu.

 

Dzięki za odpowiedź:-) My na szczęscie mamy konto w Tczewie, gdzie urzęduje p. Monika Konicz. Tam uwzględniają kupony, gwarantujące niską marżę i prowizję 0,8 bez wkładu własnego. Zobaczymy w tzw.praniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, by była jasnośc z instalacji i pracy Pana Mirka jestem bardzo zadowolona,

Cześć Gosi@,

U mnie też robi ATOM, ale instaluje urządzenia Pan Krzysiu. Mirek ma przyjechać tylko podłączyć sterowanie elektryczne i wyregulować kocioł. Czy możesz napisać: jaki masz kocioł, jaki masz kominek i jaką masz powierzchnię domu. (u mnie kocioł Vaillant kondensat, zasobnik 150l, kominek Makroterm 18kW, powierzchnia 230m2). Podejrzewam, że mamy taki sam zestaw. Interesuje mnie jak Ci to chodzi? Czy możesz napisać na ten temat parę słów?

Muszę zerknac. Zasobnik mam za mały, zdarza się ze brakuje goracej wody, na chwilę, ale się zdarza.Powierzchnia 170m2, kominek do ciaglego palenia Fondis. Pieca do dzisiaj rozgryzc nie moge, ma ustawiona temperature minimalna 20C, kominek mi nagrzewa do 22, a piec i tak się odpala :evil: Miałam juz drugiego fachowca, zaden nie potrafi tego wytłumaczyc. My sobie, a piec sobie, Nie wiem, moze tak musi byc :roll: ciekawa jestem jak inni maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JEDNOCZEśNIE PROSZę O ODZEW MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTóW TAK ABY WYRóWNAć SZALę I ABY NOWI POTENCJALI KLIENCI NIE CZYTALI TYLKO TEGO CO ZłE, A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

 

 

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora, na Panu który kopał wykop pod gaz kończąc. Potrafią się dopasować do moich potrzeb terminowych. Robią robotę fachowo i starannie (jak do tej pory). Jestem dość wymagający i znam się trochę na tej branży, ale jak do tej pory nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Byliśmy nawet dzisiaj z żoną u Pani Ani w Lublewie uzgodnić pewne zmiany techniczne w instalacji, zostaliśmy ładnie obsłużeni i wróciliśmy zadowoleni. POWIEM TAK: gdyby inne "ekipy" które przewinęły sie przez moją budowę pracowały tak jak A-TOM miałbym o połowę mniej problemów jakie mam obecnie. I jeszcze słowo o telefonach. Mam akurat taką pracę, że nie zawsze mogę odebrać telefon - goście, zebrania, narady, dwa telefony dzwoniące na raz. I tu akurat Ją rozumiem -nie zawsze można oddzwonić, bo akurat ktoś wejdzie do pokoju i zajmie czas innym problemem. W przypadku Pani Ani jak nie odbierała mojego telefonu wysyłałem sms-a z prośbą o kontakt - jak do tej pory zawsze oddzwoniła.

Tyle o A-TOMIE.

 

Jutro spróbuję napisać parę słów o Panu Wickim od tynków - polecanym wielokrotnie na Forum na białej liście. Dla mnie był wykonawcą-legendą (same pozytywy), może dla innych czytelników Forum też. Niestety niektóre legendy przestają istnieć (np. legenda z PRL-u o Czerwonych Kosynierach z Gdyni - po prostu ich nie było). Myślę, że jak Wam opiszę, co u mnie Wielki Mistrz Wicki odpier...lił, to jego legenda też legnie w gruzach. Tym bardziej, że było tu już wcześniej o Nim parę głosów niezadowolenia.

 

Życzę Wszystkim samych dobrych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDNOCZEśNIE PROSZę O ODZEW MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTóW TAK ABY WYRóWNAć SZALę I ABY NOWI POTENCJALI KLIENCI NIE CZYTALI TYLKO TEGO CO ZłE, A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

 

Za reklame, to generalnie się płaci, takie sa zwyczaje. Pani nawoływanie zadowolonych klientów jest po prostu niesmaczne. Proponuję zamieścic płatna reklame w np w Dzienniku. Pisanie wielkimi literami, to krzykjedna z podstawowych zasad netykiety. Grzęznie Pani coraz bardziej, zamiast przeprosic, to wybrała Pani drogę roszczeniową, a na dodatek podobno obraziła się na swoich klientów :o Zamowienia firme przerosły i nic dziwnego jak widzę Panstwa podejscie do biznesu.
A LUDZIE JAK ZAUWAżYłAM WOLą PISAć O WPADKACH NIż O DOBRZE WYKONANEJ PRACY

ZENADA!!! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio na Forum o tym A-TOMIE. U mnie robią całą instalację wod-kan-gaz-co-kominek z płaszczem. Montaż bardzo rozciągnięty w czasie, bo między Ich robotami musiałem wpuścić innych wykonawców - tynki, wylewki. Są elastyczni i bardzo mili zaczynając od Szefowej, poprzez instalatora,

Ja bym proponowała swoją droga poczekac ztymi hymnami pochwalnymi, az pomieszkasz i ocenisz po czasie prace, ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi proszę ...Czy po otrzymaniu pozwolenia na budowę muszę czekać dwa tygodnie na uprawomocnienie i dopiero wtedy składać zawiadomienie o rozpoczęciu robót w Nadzorze Budowlanym, czy mogę złożyć to wcześniej i podać datę rozpoczęcia budowy na dzień po uprawomocnieniu się pozwolenia ...Jak Wy to robiliście ???
Nie musisz czekac, mozesz juz złozyc zawiadomienie i data rozpoczecia po uprawomocnieniu pozwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieca do dzisiaj rozgryzc nie moge, ma ustawiona temperature minimalna 20C, kominek mi nagrzewa do 22, a piec i tak się odpala

 

Gosia@, u mnie na piecu nastawiłem temperaturę 55 a na kominku temperaturę zadaną na 65 (temperatura wody w systemie). Kominek rozpala sie do temperatury 62 i poźniej wygasa - temperatura spada do pięćdziesieciu kilku i znowu sie rozpala - temperatura na wyjściu z kominka znowu rośnie do 62. Na piecu natomiast na powrocie temperatura spada do 45, piec włącza się na chwilę (dosłownie parę sekund) i momentalnie dochodzi do 55, wtedy sie wyłącza. Tak to chyba ma działać - na powrocie pieca temperatura spada poniżej zadanej w systemie wartości progowej, włącza sie palnik pieca i pompa wody (od pieca), woda w całym systemie jest cieplejsza, bo podgrzał ją kominek. Piec momentalnie to rozpoznaje, wyłącza więc swój palnik i swoją pompę. Dalej "pracuje" tylko kominek i "jego" pompa. Nie mam jeszcze tego układu spiętego w całości, muszą dołaczyć regulator pokojowy i skrzyneczkę z automatyką, ale na razie to co jest to chyba chodzi dobrze. No i na razie grzeję tylko na parterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...