Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja Śliwka, tylko nie mogłam się zalogować więc zarejestrowałam sie raz jeszcze.

 

Czy tynki cem-wap robi tylko Wicki? Kto robił u Was dajcie namiary, prooooooszę.

Dzwoniłam do Wickiego Kazimierza dziś, umawaialiśmy sie od zeszłego roku. jeszce w styczniu sie przypominałam. A ten mi mówi, że mnie nie wpisał w kajeciku, bo go zapytałam czy zrobią dokładnie, bo nie chciałabym dawać gładzi. Pytam dlaczego, a on mi na to, że jak tak zapytałam to on od razu wietrzy kłopoty. NO, towarzystwo nieźle sie rozbestwiło.

 

Podzielcie się proszę namiarami, bo będę zmuszona wziąć gipsowe.

Pozdrawiam

 

Ja mam tynki cementowo-wapienne i robił je u mnie właśnie opisany pan Wicki we wrzesniu zeszłego roku.

Zanim zrobił u mnie, oglądałem jego robotę u mojego znajomego u którego robił prawie rok wcześniej. Było zrobione wręcz idealnie.

U mnie juz tak nie jest (choć jestem zadowolony) i bez cekolowania nie obędzie się. Z tego co czytam to przekonuje się, że jakość wykonania obniża się z budowy na budowę a ceny tylko rosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie budynek wytyczony. Wczaoraj dostałam telefon od murarza, że przyjedzie koparka i będą robić wykop i mam uruchomić transport ze stalą. Więc zamówiłam na dzisiaj. A on dzisiaj mi mówi, że koparka przyjechała, ale teren jest jeszcze za mokry i musimy poczekać jeszcze kilka dni. :cry: A część stali już przywieźli i leży na działce. Mam nadzieję, że poleży te kilka dni i nie spodoba się nikomu. 8) Pozostaje mam czekać.

 

Powodzenia wszystkim i suchego podłoża życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie budynek wytyczony. Wczaoraj dostałam telefon od murarza, że przyjedzie koparka i będą robić wykop i mam uruchomić transport ze stalą. Więc zamówiłam na dzisiaj. A on dzisiaj mi mówi, że koparka przyjechała, ale teren jest jeszcze za mokry i musimy poczekać jeszcze kilka dni. :cry: A część stali już przywieźli i leży na działce. Mam nadzieję, że poleży te kilka dni i nie spodoba się nikomu. 8) Pozostaje mam czekać.

 

Powodzenia wszystkim i suchego podłoża życzę.

 

 

Hej! Gdzie masz działkę bo właśnie potrzebna jest nam stal:) :lol:

1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o namiary na wykonawcow lub punkt gdzie robia dobre meble kuchenne z ktorych jestescie zadowoleni

CMyK

Witam. Odpowiedź może nie konkretna, ale.... jeśli lubisz kręcić śrubki to zainteresuj się meblami BlackRedWhite.

W połączeniu z blatami z IKEA, uchwytami wg gustu można stworzyć naprawdę tanie i oryginalne kuchnie. Użytkuję takową 4 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy odrobinie fantazji można uzbroić w osprzęt Blum'a i naprawdę będzie przyzwoicie...i tanio.

 

no coz nie intersuja mnie skladane meble ale dziekuje za informacje czekam nadal na informacje co do punktu z ktorego jestescie zadowoleni i ktory termiowo zrobil wam kuchnie, Bylismy przelotem w punkcie w Auchan i postalismy chwile nad rodzina ktora zamawiala wlasnie juz docelowo majac od nich juz plan kuchni i podobala nam sie obsluga.

 

Ja moge polecic meble, ktore mam u siebie. Przedstawiciel wykonawcy jest właśnie w Auchan (Fama).Firma nazywa sie KAM. Do domu przyjezdza projektankt, ktory wykonuje pomiary i wstepnie rozmawia na temat wygladu, potem przyjzdza z gotowym projektem i nanosi ewentualne zmiany. Czas trwania (w pazdzieniku zeszlego roku) to ok miesiac. Kuchnie mozna zobaczyc na jednym ze zdjec w moim albumie.

Numer telefonu do montera i projektanta zarazem: 0-601-324122

Ich strona internetowa http://www.meblekam.pl/index.php?lg=pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co wyczytałem to wszyscy są tu miej lub bardziej zaawanowani, Ja jeszcze czekam na pozwolenie (początkujący), ale chyba zaczne kopanie nieco wcześniej. W tym tygodniu rozgądałem się za mat. i widzę że wszystko stoi na głowie a ceny skaczą jak tenperatura tej zimy, znalazłem PH 24 za 6,90 i BK za 9,90 w poruwnaniu do zeszłego roku to chyba można powiedzieć że spaliłem start, ale nic jutro jade i kupuje jak leci bo trzeba na koniec miesiąca zacząć działać. Lokalizacja MOSTY

 

 

Pozdrawiam

 

http://www.dobredomy.pl/?id_project=31&infopage=1&lustro=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...