Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Ceny kosmiczne i muszę się wgryźć w której dzielnicy się przytulić :)

 

Mieszkańcy Gdyni/Sopotu powiedzcie który rejon jest sympatyczny na zamieszkanie na jakiś czas.

 

pozdrawiam

Ja bym na waszym miejscu stawiała na Chylonie, bo blisko, albo Dabrowa, Karwiny tez blisko

Też bym sugerował Karwiny albo Dąbrowę bo są świetnie skomunikowane z całym 3miastem i mają chyba najlepszy dojazd do obwodnicy.

 

Ale i cena nie jest zbyt niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arekk - Chciałam zwrócic uwagę, że do Koleczkowa z Dąbrowy jedzie autobus miejski 191.

Nie umiem wstawic rysunku do posta, ale mój domek jest: latitude: 54°28'54.56"N. longitude: 18°20'14.91"E. W kształcie litery L na planie kwadratu.

 

Pozdrawiam

Ola

 

Już Cię namierzyłem :0

 

Ja z kolei mieszczę się :

54.4970207176, lon=18.3459735652

 

skad Wy bierzecie te namiary - czy to jest szer i dl geograficzna ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Masza , witam w Koleczkowie :)

 

no wlasnie, z trasa kaszubska to duza niewiadoma . wiesc gminna niesie

ze bedzie przebiegac w okolicach stadniny Dajak :roll:

a gdzie Wy jestescie zlokalizowani ?

Eee, nie, to juz bardziej stadniny Lubiczówka :wink: a tak naprawde, to ma ominac Koleczkowo, taka jest najnowsza wersja.

P.S Podobno sie spotkałas z moim mezem i psem :p Puk, puk przypominam Wam o spotkaniu dziewczyny :wink:

 

tak tak , wlasnie :) poznalam Go po psie :lol: :wink:

 

mila ta najnowsza wersja o drodze - a gdzie mozna ja wyczytac ?

 

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się chciałam pochwalić, że mamy już okienka, instalacje elektryczne, alarm itp., a dziś prace rozpoczęli hydraulicy :-) Jeszcze trochę i będziemy tynkować. Ekipa od wykończeniówki już zaklepana, więc wizja zakończenia budowy, choć jeszcze daleka, zaczyna nabierać realnych kształtów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się chciałam pochwalić, że mamy już okienka, instalacje elektryczne, alarm itp., a dziś prace rozpoczęli hydraulicy :-) Jeszcze trochę i będziemy tynkować. Ekipa od wykończeniówki już zaklepana, więc wizja zakończenia budowy, choć jeszcze daleka, zaczyna nabierać realnych kształtów :D

 

izi, masz super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA GEODETÓW!!!

Moją "przygodę" opisałam tutaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=40876 i zgodnie z sugestią Pagina podam jednak nazwiska. Wprawdzie nie lubię tego i często wolę przemilczeć niż komuś zrobić złą opinię, ale z drugiej strony może to kogoś z Was uchroni? Zaznaczam, że nie mam nic (do tej pory) do jakości ich pracy...

Tak jeżeli ktoś z Was natknie się na geodetów o nazwiskach Żołobińska i Czudzinowicz, to bardzo uważajcie na wszystkie ustalenia, wszystko bierzcie na piśmie i nie płaćcie ani grosza przed dostaniem mapy do ręki!

 

Wiesz o tym, ze szkalujac cudze dobre imie mozesz byc postawiona przed wyzsza instancja ? Nie jestem ta osoba, ale nosze te same nazwisko. Tresc Twojego komentarza zostanie doreczona wlasciwej osobie. Mam nadzieje, ze przemyslalas to, co robisz ?

i bardzo dobrze ze dziewczyna ma odwage mowic, dzieki takim osobom ma sens własnie, to forum. Niesprawiedliwie, prosze bardzo, forum jest dla wszystkich chetnie wysłuchamy drugiej strony. A, ty co, adwokat?Zalogowałes się tylko po to by zwrócic jej uwage?

 

No, zobaczcie... I jeszcze śmiał sie tu zalogować i wypisywać bzdury.

Gosia@, poszczuj go tym psem co masz na zdjęciu!

Paszoł won!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos bloczków betonowych za 3.8 zł??to moze jakis namiar bym poprosił,bo np. w Almaresie cena 4.89,tylko bloczek 38x25x14.pozdrawiam

 

Z Almaresu nie opłaca się nic brać bo nie dotrzymuja terminów!

 

A co do bloczków to Pan Piotr Połomski Polbet Małkowo, bardzo solidne bloczki!! Polecam No i cena...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="Papaja"][Tadziko7 jakiej folii i taśmy używałeś do zabezpieczenia okien przed tynkowaniem? W poniedziałek MEGABUD montuje okna, a przed świętami zaczynają tynki. Pozdrawiam

 

Papaja :p , no to widzę, że będziemy mięli takie same okienka. Taśma i folia malarska (grubsza), podwójnie.

Drzwi też oklej. Napęd od bramy strecz-folią (taką jak się okleja towar na paletach.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wcale się nie dziwię, że wybraliście Mechelinki - tam jest po prostu pięknie :-).

Co do lokalnych fachowców i hurtownie to właśnie szukałam daleko :oops:

No ale mogę polecić lokalnego producenta kostki z Dębogórza, ceny są atrakcyjne i mają również ekipę od układania (zdjęcia kostki w moim albumie ;-)) jak będzie potrzebny numer tel to poszukam.

U mnie nie było wodociągu więc mam studnię, namiar na ekipę post wyżej.

 

Czy mogłabys poszukać telefonu do lokalnego producenta kostki z Dębogórza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

No ale mogę polecić lokalnego producenta kostki z Dębogórza, ceny są atrakcyjne i mają również ekipę od układania (zdjęcia kostki w moim albumie ;-)) jak będzie potrzebny numer tel to poszukam.

U mnie nie było wodociągu więc mam studnię, namiar na ekipę post wyżej.

 

Czy mogłabys poszukać telefonu do lokalnego producenta kostki z Dębogórza??

Oto namiary na kostkę brukową:

"Alvik" S.C. Andrzej i Ryszard Dzienisz

81-198 Dębogórze , ul. Pomorska 6

tel. 0501154735 , fax. 058 6792393

Na moich zdjęciach w albumie kostka od nich to ta żółta i grafitowa (czyli cała betonowa), bo podejście do domu mam z kostki granitowej (a to już nie od nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Masza , witam w Koleczkowie :)

 

no wlasnie, z trasa kaszubska to duza niewiadoma . wiesc gminna niesie

ze bedzie przebiegac w okolicach stadniny Dajak :roll:

a gdzie Wy jestescie zlokalizowani ?

Eee, nie, to juz bardziej stadniny Lubiczówka :wink: a tak naprawde, to ma ominac Koleczkowo, taka jest najnowsza wersja.

P.S Podobno sie spotkałas z moim mezem i psem :p Puk, puk przypominam Wam o spotkaniu dziewczyny :wink:

 

tak tak , wlasnie :) poznalam Go po psie :lol: :wink:

 

mila ta najnowsza wersja o drodze - a gdzie mozna ja wyczytac ?

 

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Walczy z budowa prawdopodobnie. W psychiatryku jej nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

No ale mogę polecić lokalnego producenta kostki z Dębogórza, ceny są atrakcyjne i mają również ekipę od układania (zdjęcia kostki w moim albumie ;-)) jak będzie potrzebny numer tel to poszukam.

U mnie nie było wodociągu więc mam studnię, namiar na ekipę post wyżej.

 

Czy mogłabys poszukać telefonu do lokalnego producenta kostki z Dębogórza??

Oto namiary na kostkę brukową:

"Alvik" S.C. Andrzej i Ryszard Dzienisz

81-198 Dębogórze , ul. Pomorska 6

tel. 0501154735 , fax. 058 6792393

Na moich zdjęciach w albumie kostka od nich to ta żółta i grafitowa (czyli cała betonowa), bo podejście do domu mam z kostki granitowej (a to już nie od nich)

A od kogo masz granitowa?Ja szukam własnie granitowej :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

No ale mogę polecić lokalnego producenta kostki z Dębogórza, ceny są atrakcyjne i mają również ekipę od układania (zdjęcia kostki w moim albumie ;-)) jak będzie potrzebny numer tel to poszukam.

U mnie nie było wodociągu więc mam studnię, namiar na ekipę post wyżej.

 

Czy mogłabys poszukać telefonu do lokalnego producenta kostki z Dębogórza??

Oto namiary na kostkę brukową:

"Alvik" S.C. Andrzej i Ryszard Dzienisz

81-198 Dębogórze , ul. Pomorska 6

tel. 0501154735 , fax. 058 6792393

Na moich zdjęciach w albumie kostka od nich to ta żółta i grafitowa (czyli cała betonowa), bo podejście do domu mam z kostki granitowej (a to już nie od nich)

A od kogo masz granitowa?Ja szukam własnie granitowej :(

Kostkę granitową brałam tu: http://www.mar-bob.vti.pl

Mar-bob Wejherowo Gdańska 13b, tel 058 672 32 15

Gosia ale kostka granitowa jest w wielu miejscach, w okolicach Koleczkowa też patrzyłam ale tam transport do mnie sporo wychodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę granitową brałam tu: http://www.mar-bob.vti.pl

Mar-bob Wejherowo Gdańska 13b, tel 058 672 32 15

Gosia ale kostka granitowa jest w wielu miejscach, w okolicach Koleczkowa też patrzyłam ale tam transport do mnie sporo wychodził.

Widziałam w Chwaszczynie, ale jeszcze szukam. Najbardziej mnie wkurza ze na południu jest dokładnie o połowe a czasami ponad tansza. Zastanawiałam sie nawet swego czasu by kupic z kims i sciagnac, bo nawet z transportem jest spora róznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę granitową brałam tu: http://www.mar-bob.vti.pl

Mar-bob Wejherowo Gdańska 13b, tel 058 672 32 15

Gosia ale kostka granitowa jest w wielu miejscach, w okolicach Koleczkowa też patrzyłam ale tam transport do mnie sporo wychodził.

Widziałam w Chwaszczynie, ale jeszcze szukam. Najbardziej mnie wkurza ze na południu jest dokładnie o połowe a czasami ponad tansza. Zastanawiałam sie nawet swego czasu by kupic z kims i sciagnac, bo nawet z transportem jest spora róznica

To mogłyśmy się zgadać w zeszłym roku bo też o tym myślałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...