Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja się chciałam pochwalić, że mamy już okienka, instalacje elektryczne, alarm itp., a dziś prace rozpoczęli hydraulicy :-) Jeszcze trochę i będziemy tynkować. Ekipa od wykończeniówki już zaklepana, więc wizja zakończenia budowy, choć jeszcze daleka, zaczyna nabierać realnych kształtów :D

Jestem na etapie rozglądania się za oknami, bramą i drzwiami wejsciowymi

proszę napisz jakie masz okna i gdzie kupowaliście, no i oczywiście czy jesteście zadowoleni z firmy.Interesują mnie okna pcv i nie szukam najtanszej oferty, zależy mi na jakości i długiej gwarancji. oraz zeby wszystko było kupione w jednej firmie i zamontowane w jednakowym czasie. Sąsiad szukał oszczędności i bujał się z montażem przez dwa tygodnie, bo poszczególne firmy nie mogły zgrać terminów, a przez następny tydzien poprawiali to co wcześniej było zamontowane.

Może Ktoś ostatnio również montował u siebie okna albo drzwi proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme Megabud z Rumi ( jak i wileu forumowiczów). Okna mamy plastikowe w okleinie orzech - prezentują sie świetnie + brama garażowa również w orzechu i drzwi wejściowe drewniane z firmy Dziadek- wszytko zakupione właśnie w Megabudzie- zamontowano wszystko jednego dnia. Przez najbliższe 3 lata mamy gratis regulacje okien raz do roku, pełna kultura a o okna wszyscy sie nas pytają takie robią wrażenie! Nie ma co szukać daleko! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie będę orygialna - też mamy okna z Megabudu. Mamy plastikowe Avante, barwione z zewnątrz na złoty dąb. Nie są może najtańsze, ale cena jest akceptowalana i adekwatna do jakości. A z jakości oraz obsługi jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. Wszystko zostało zamontowane w jeden dzień, bez żadnych kłopotów :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, zapomniałam dodać, że bramy mamy Wiśniowskiego, w tym samym kolorze co okna. Tak jak pisze lilaszek - przez 3 lata będą nam przyjeżdza i regulować okienka. Również po zakończeniu budowy, jak już okna umyjemy i nie będzie się tak kurzyć to serwisant przyjedzie wyregulować okna i sprawdzić czy wszystko ok :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papaja- bardzo dobry wybór- kolor orzech -a zobaczycie jak ładnie wygląda jak dojdą parapety wewnętrzne i zewnętrzne! My razem z oknami zamontowaliśmy brame garażową, natomiast później mieliśmy zakładane drzwi zewnętrzne-również na nasza prośbę- a niedawno automat do bramy garażowej bo baliśmy sie wcześniej.No i oczywiście nie było to problemem dla p. Michała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

jestem matką polką hihi nie mam czasu za bardzo więc BARDZO BARDZO PROSZĘ o jakies namiary na osoby robiące montaż pod odkurzacz centralny. Nie wiem czy go zamontuję bo krucho z kasą ale nie chciałabym później żałować więc przygotowanie chcę zrobić. serdecznie pozdrawiam budujących (szczególnie z Banina:) i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

jestem matką polką hihi nie mam czasu za bardzo więc BARDZO BARDZO PROSZĘ o jakies namiary na osoby robiące montaż pod odkurzacz centralny. Nie wiem czy go zamontuję bo krucho z kasą ale nie chciałabym później żałować więc przygotowanie chcę zrobić. serdecznie pozdrawiam budujących (szczególnie z Banina:) i z góry dziękuję

Witam kolejną mieszkankę perły Kaszub :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

jestem matką polką hihi nie mam czasu za bardzo więc BARDZO BARDZO PROSZĘ o jakies namiary na osoby robiące montaż pod odkurzacz centralny. Nie wiem czy go zamontuję bo krucho z kasą ale nie chciałabym później żałować więc przygotowanie chcę zrobić. serdecznie pozdrawiam budujących (szczególnie z Banina:) i z góry dziękuję

 

 

 

wejdź na strony odkurzaczy BEAM i tam znajdziesz namiar - nas materiały z robocizną kosztowały 1500 zł oczywiście bez jednostki centarlnej. Ja równiez jestem matką Polką i też nie chciałm żałować w przyszłości-a kiedy sobie dokupimy sprzęt nie wiem, ale rury juz mam -polecam szufelke w wiatrołapie i w kuchni!!!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Walczy z budowa prawdopodobnie. W psychiatryku jej nie ma?

 

Do psychiatryka to ja niedlugo naprawdę trafię :) Z budową walczę i z klawiaturą jeszcze teź walczę, bo mi się piffkiem zalała i gadać ze mną nie chce :roll:

 

No to co dziefczęta - kiedy spotkanko? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

AnSi jakos zmilkla - musze sie do Niej jakos dopukac :)

Walczy z budowa prawdopodobnie. W psychiatryku jej nie ma?

 

Do psychiatryka to ja niedlugo naprawdę trafię :) Z budową walczę i z klawiaturą jeszcze teź walczę, bo mi się piffkiem zalała i gadać ze mną nie chce :roll:

 

No to co dziefczęta - kiedy spotkanko? :D :D

Ja jestem w stanie g otowosci spotknaiowej, dograj z Zochną, bo ona cuś marudzi i dajcie cynki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych > zaczynam z budowę w kwietniu w Straszynie czy ma ktos namiary na gazobeton jeszcze w rozsadnej cenie bo jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ale materiał juz gromadze bo ceny rosna jak grzyby po deszczy .....

ZA NAMIRY WIELKIE DZIEKI

moge potwierdzic bo wczoraj brałem ze bloczki mozna kupic jescze za 3.50 brutto z dostawa od pana Połomskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do wykonania elewacji? Dzwoniłam do polecanego na forum pana Klachowicza, ale ma terminy dopiero na wrzesień, a we wrześniu to ja bym już chciała mieszkać w domku...
Brak zrobionej elewacji, nie przewszkadza w zamieszkaniu :wink:

pewnie nie przeszkadza, ale na razie mamy takie plany, zeby wprowadzić sie do wykończonego domu i nie mieszkać na budowie. Mam nadzieję, że da się to zrealizować... Liczę w dalszym ciągu na jakieś informacje w sprawie fachowców od elewacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...