Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A i jeszcze 100 prętów stali zbrojeniowej fi 12. A dodatkowo jeśli ktoś szuka mam do odsprzedania ok 400 stempli o długości około 270 cm i z 6 m3 desek z szalunku stropu.

 

Jan a po co chcesz sprzedać te 6 metrów desek nawet poszalunkowych ? nie lepiej je zostawić i odeskować przyszły dach?, najwyżej trochę jeszcze dokupisz tak bardzo ufasz folii dachowej czy budujesz dom typu klocek PRL ? :wink: zastanów się nad tym

 

Dzięki za troskę, ale już zdecydowałem się na folię. Przemawia do mnie oddychający dach, no i Murator tak poleca :wink:

 

Moim zdaniem robisz błąd, według Ciebie nie da się zrobić oddychającego dachu odeskowanego ? Twój dom twoja decyzja a muratorowi tak całkiem bym nie ufała :wink: nie on alfa i omega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za troskę, ale już zdecydowałem się na folię. Przemawia do mnie oddychający dach, no i Murator tak poleca :wink:

 

Moim zdaniem robisz błąd, według Ciebie nie da się zrobić oddychającego dachu odeskowanego ? Twój dom twoja decyzja a muratorowi tak całkiem bym nie ufała :wink: nie on alfa i omega

 

Możliwe, ale z dugiej strony, gdy się głębiej zastanowić to oprócz większej sztywności dachu nie widzę zalet takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę żadnej zalety samej folii oprócz paroprzepuszczalności :wink: dodam także iż nie znam żadnego dekarza który miałby na swoim dachu samą folię (tylko deskowanie) daje Ci to coś do myślenia ?

 

Tak, jakbym całe życie tak robił to nie ufałbym nowościom. Ale świat idzie z postępem. Mam krewnego dekarza, od kilku lat pracuje w Norwegii - twierdzi, że nikt tam w nowych budynkach nie deskuje dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[VivaLaVida napisał:]Witajcie,

To moj pierwszy post na forum, chciałam się tylko przywitać na wstępie.

Na imię mam Ania i wraz z mężem kupiliśmy w listopadzie działkę w Tokarach (gm. Przodkowo).

Przygodę z budowaniem dopiero rozpoczniemy, mamy nadzieję, że jeszcze tej wiosny.

Poki co, mamy za sobą pierwszą wizytę u architekta...

wiem, że długa droga przed nami i myślę, że nie raz poproszę Was o pomoc

i opinie. A na razie posiedzę tu sobie z Wami cichutko i poczytam conieco ....

Pozdrawiam

Witajcie!! :D w którym miejscu kupiliście działkę w Tokarach?? 8) Tam jest superancko :lol: Ja "kupuję" od Adamskiego - czekam tylko na podział :) ma być w tym miesiącu wszystko załatwione :wink:

 

Witajcie!

Jestem w trakcie poszukiwań działki w okolicy Trójmiasta, niedawno odkryłem miejscowość Tokary, jest bardzo ładna i jestem napalony na te lokalizację. Szukam działki o powierzchni 1000m2. Może wiecie kto ma tam działki na sprzedaż. Prosiłbym o namiary. Z góry dziękuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dodam także iż nie znam żadnego dekarza który miałby na swoim dachu samą folię (tylko deskowanie) daje Ci to coś do myślenia ?

 

A ja znam :) 8) I to całkiem niezły dekarz, wielokrotnie na forum polecany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio nie za dobrze jej idzie w ogole , bo skacze po dachowych tematach i robi z siebie alfe i omege :D

 

Dlatego nieśmiało pytam, czy wszystko w porządku, może pomóc trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przypadek kliniczny

 

Na Kliniczna to ja sie po swietach wybieram, badania musze zrobic :(

A zeby tak calkiem nie na temat nie bylo, to informuje ze calutenka palete silki 12 posiadam. Absolutnie jej juz nie potrzebuje. Moze ktos chetny :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...