Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ano nic zastój finansowy :lol:

 

To tak jak u mnie, dlatego wysprzedaję wszysko - nawet deski, które miały być na dach :wink:

 

Ja już nie mam czego sprzedać :cry:

Czyżby :wink: :oops: :lol:

 

A ile dasz? :lol:

 

Na początek powiedzmy paletę Porothermu i metr desek, a co tam dorzucę 100 stempli. :wink:

 

Jak dołożysz jeszcze te 100 prętów to kto wie :wink: wiesz ze stalą krucho i człowiek w desperacji wszystko zrobi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nic zastój finansowy :lol:

 

To tak jak u mnie, dlatego wysprzedaję wszysko - nawet deski, które miały być na dach :wink:

 

Ja już nie mam czego sprzedać :cry:

Czyżby :wink: :oops: :lol:

 

A ile dasz? :lol:

 

Na początek powiedzmy paletę Porothermu i metr desek, a co tam dorzucę 100 stempli. :wink:

 

Jak dołożysz jeszcze te 100 prętów to kto wie :wink: wiesz ze stalą krucho i człowiek w desperacji wszystko zrobi :lol:

 

Już wystarczy - muszę iść pozmywać :-? , bo mnie żona rano zabije :wink:

Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to trwa to nie wiem,ale cena jak dla mnie dobra.Dla porownania rozmawialem z gosciem z Pierowszyna to 10 zł za m3 wykopu,podobno w okolicach Wejherowa okolo 8 złotych.

Moze podziel sie tymi namiarami,bo sam szukam.A i dla przykładu za ten dom http://grupadomus.pl/projekt1.html?id=75 znajoma zapłaciła 2200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[VivaLaVida napisał:]Witajcie,

To moj pierwszy post na forum, chciałam się tylko przywitać na wstępie.

Na imię mam Ania i wraz z mężem kupiliśmy w listopadzie działkę w Tokarach (gm. Przodkowo).

Przygodę z budowaniem dopiero rozpoczniemy, mamy nadzieję, że jeszcze tej wiosny.

Poki co, mamy za sobą pierwszą wizytę u architekta...

wiem, że długa droga przed nami i myślę, że nie raz poproszę Was o pomoc

i opinie. A na razie posiedzę tu sobie z Wami cichutko i poczytam conieco ....

Pozdrawiam

Witajcie!! :D w którym miejscu kupiliście działkę w Tokarach?? 8) Tam jest superancko :lol: Ja "kupuję" od Adamskiego - czekam tylko na podział :) ma być w tym miesiącu wszystko załatwione :wink:

 

Witajcie!

Jestem w trakcie poszukiwań działki w okolicy Trójmiasta, niedawno odkryłem miejscowość Tokary, jest bardzo ładna i jestem napalony na te lokalizację. Szukam działki o powierzchni 1000m2. Może wiecie kto ma tam działki na sprzedaż. Prosiłbym o namiary. Z góry dziękuje.

 

Zapytaj w UG Przodkowo, pani Jola z zagospodarowania przestrzennego wie kto sprzedaje.

Ja kupilem od pana Brylowskiego, podobnie jak VivaLaVida.

Tez bardzo spodobala sie nam miejscowosc:)

pozdrawiam

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzci mi ile moze pracować Pan koparkowy przy robieniu dołu pod dom o wymiarach 7,2x10,8m?

I czy moze macie namiary na jakiegoś niedrogiego bo mam tu 2 propozycje zrobienia wykopu za około 500zł każda i nie wiem czy to duzo czy mało dla takiej powierzchni.

 

mnie wykop robił p. Kunikowski (Góra Pom.) 6 zł m3 - na czas, dokładnie - jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzci mi ile moze pracować Pan koparkowy przy robieniu dołu pod dom o wymiarach 7,2x10,8m?

I czy moze macie namiary na jakiegoś niedrogiego bo mam tu 2 propozycje zrobienia wykopu za około 500zł każda i nie wiem czy to duzo czy mało dla takiej powierzchni.

 

mnie wykop robił p. Kunikowski (Góra Pom.) 6 zł m3 - na czas, dokładnie - jestem zadowolona

 

Widzisz sasiadko jak rozne moga byc opinie o wykonawcach. P. Kunikowski w mojej ocenie to partacz. Robil mi wykop do podlaczenia wody w budynku i tak nieumiejetnie, ze balem sie do wykopu wejsc ulozyc rury.

Polecam natomiast p. Grota z Bolszewa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...