Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ba! A jak trudne na miejscu...Zwłaszcza, że nie ma za bardzo kim.

 

eeeeeeeeeeee

toc przeciez pisze,ze mam prawie sprawdzona ekipe :lol:

tynkarza Wam nie polece,poniewaz w tym temacie aktualnie upewniam sie czy aby napewnow Polsce kara smierci nie obowiazuje :evil: mam ochote go zamordowac :cry:

kto ma jakiegos budujacego sie wroga ? namiar na tynkarza dam od reki,nawet za darmo :wink:

 

Dawaj go na czarną listę

 

dam,dam...jak tylko klucze mi odda :cry: nie chce,aby na koniec dodatkowo jakis brzydki kawal wywinal :evil: moze podczytuje forum ? :roll:

opisze go dokladnie tym bardziej,ze na bialej liscie widnieje ktos,kto tak samo sie nazywa tylko numer tel.ma inny :o

kanal normalnie! wykonawcy sie boje :cry: ale z racji miejsca zamieszkania nie moge go odpowiednio przypilnowac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze rozpoczynający budowy. Mam do sprzedania skrzynkę tzw. prowizorkę budowlaną elektryczną, zawierającą m.in. gniazdo 380V /32A/, zabezpieczenie różnicowe, gniazdo 220V, kabel zasilający, wyłącznik róznicowy, bezpiecznki 3 i 1 fazowe. Wszystko to w bardzo dobrym stanie i solidnie wykonane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie znam sie w ogole na budownictwie, dlatego nawet nie wiem do jakich firm mam sie zglosic, dlatego licze na Wasza pomoc. mieszkam w straym budynku w Gdyni i w jego okolicy mam do zrobienia dwie rzeczy:

- potrzebuje zwyklej ziemi (wywrotke, moze dwie), chodzi o zasypanie dziury i posadzenie w to miejsce krzakow, posianie trawy - gdzie? do kogo sie zwrocic?

- chce zrobic schody na skarpie, kat nachylenia ok 45st, dlugosc schodow 4-5m, schody z plyt chodnikowych albo czegos podobnego - jak wyzej, kto? do kogo sie zwrocic?

 

moze polecicie jakies sprawdzone firmy?

 

pozdr,

kub.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac gdzie kupiliscie drzwi zewnetrzne :D Tam gdzie trafiam morduja mnie cenami :( Cena 8000 zl za drzwi to dla mnie przesada :-? Pozdrawiam

 

6 TYS w pazdzierniku 2006 robil stolarz

 

 

tel. 501101114

 

CMyK

 

Dziekuje bardzo :p . Drzwi piekne i cena adekwatna do "urody", do jakości pewnie tez :D . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem etapie podbitki i mam kilka numerow ale nie dam :lol:

na razie negocjuje ceny wstepne ustalenia

gotowy na teraz 50 zl od metra biezacego

gotowy na koniec czerwca 38 zl od metra biezacego

i umowiony ma zadzwonic 20 zl od metra ale o nim nic nie wiem

sa to podbitki z plastiku drewno jest drozsze o 10-20 zl

to tyle prawdopodobnie w poniedzialek bede cos wiedzial, ale z tym tematem nie mialem wiekszego problemu po prostu podzwonilem po dekarzach ktorzy maja kontakty w tej dziedzinie budownictwa.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz, tym razem już na prawdę. W poniedziałek weszli panowie do naszego świeżo nabytego stanu surowego otwartego. Robią szybko i dobrze, kasa idzie strumieniami do różnych składów budowlanych, rąbnięto nam paletę cementu i wszystko ze skrzynki elektrycznej. Ręce mi latają z emocji, ale wiem, żejakby co, jest zawsze FORUM do pomocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo proszę Was o potwierdzenie że nie mam jakiegoś PECHA. Tylko po prostu mam problem z doborem ludzi do wspólpracy :(.

 

Zostałam na lodzie jeśli chodzi o schody drewniane, samonośne, zabiegowe i gięte.

Koszmar jakiś, facet miał je montować za jakieś 3 tygodnie, a teraz mówi, że odda mi zaliczkę, bo nie opłaca mu się ich robić za tyle na ile się dogadaliśmy.

Cen kosmos, a temu jeszcze sięnie oplaca. Czy świat zwariował, czy to ja mam popstrykane w głowie.

Muszę mieć schody, bo mi domu nie odbiorą.

No przecież takie schody nie mogą kosztować 30 tysięcy, bo to nawet nie jest śmieszne. 17 stopni, to ca. 1.700 zł za 1 stopień. Za takąkasę nie pozwolępo nich chodzić :).

Muszę się dowiedzieć ile winda kosztuje, bo możliwe że taka wypasiona taniej wyjdzie :).

 

No nie mam już siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca gdzie można kupić blaty kuchenne, takie zwykłe z okleiną. Był kiedyś taki skład na Sandomierskiej w Gdańsku, ale albo mi się pochrzaniło i nie wiem gdzie, albo już ich tam nie ma. Może ktoś z Was wie gdzie mogę dostać balty kuchenne?

 

Na pograniczy Gdanska i Oruni po lewej stronie.Nie pamietam wiecej,ale jak bedzie trzeba moge poglowkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca gdzie można kupić blaty kuchenne, takie zwykłe z okleiną. Był kiedyś taki skład na Sandomierskiej w Gdańsku, ale albo mi się pochrzaniło i nie wiem gdzie, albo już ich tam nie ma. Może ktoś z Was wie gdzie mogę dostać balty kuchenne?

witam

trakt sw. wojciecha w kierunku oruni za skrzyzowaniem z zaroslakiem po lewej stronie czyli jakies kilkaset metrow za mostem kolejowym tym przy UW

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...