Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Wiem, wiem.

Rozmawiałem już w Urzędzie Gminy.

Nooo, ale w Urzędzie mówia swoje a ta opcja jest nadal rozpatrywana :evil: To wersja która też przebiega obok mnie.Zreszta gimna az się pali, by trasa była i ma w nosie interes mieszkańców. Liczy się kasa
Wysłałam Ci na priva zdjęcie mapy z projektem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję elektryka oraz tynkarza do tynków gipsowych. Elektrycy z białej listy nie odbierają lub są zajęci, to samo dot. tynkarzy.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc !

 

Spróbuj tu:

501054628 Richert Andrzej

Robił mi skrzynkę z przyłączem na początku budowy. Byłem zadowolony. Robił też elektrykę u mego sąsiada - opinia pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spojrzenie z drugiej strony, bo nie daje mi to spokoju.

Budowanie domu to w tej chwili nie lada wyczyn, przy galopujących cenach i deficycie wykonawców. Ale wykonawcy tez nie zawsze mają kolorowo.

Otóż pewien inwestor z Pępowa, który budował w ubiegłym roku nie zapłacił panu Dawidowskiemu za jedną kondygnację :evil:

To jest dopiero ............. (epitet wedle uznania)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spojrzenie z drugiej strony, bo nie daje mi to spokoju.

Budowanie domu to w tej chwili nie lada wyczyn, przy galopujących cenach i deficycie wykonawców. Ale wykonawcy tez nie zawsze mają kolorowo.

Otóż pewien inwestor z Pępowa, który budował w ubiegłym roku nie zapłacił panu Dawidowskiemu za jedną kondygnację :evil:

To jest dopiero ............. (epitet wedle uznania)

 

Pozdrawiam

 

Ten inwestor sie chyba nawet kiedys udzielal na forum !! ??? No cóż podli ludzie są również wsród "inwestorów".:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących,

Mój dom osiąga właśnie stan surowy otwarty, a na budowie zostało trochę zbędnych mi już materiałów. Dlatego sprzedam:

 

Porotherm 25 P+W 500 szt., cena: 9zł/szt.

Porotherm 18,8 P+W 60szt., cena 9zł/szt.

 

Cegła pełna Wienerberger 500 szt., cena: 1,5zł/szt.

 

Wszystkie te materiały zostały zakupione w tym roku, są w bardzo dobrym stanie. Ze względu na konieczność ręcznego przeniesienia palet z jednego miejsca działki na drugie zostały rozpakowane z folii firmowej.

 

Kontakt: 662 661 267

 

Mrozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...