Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH BUDUJACYCH.

Jezeli jest ktos na etapie kładzenia tynków to prosze o podanie ile kosztuje połozenie 1m2.tynku wapiennego albo gipsowego jeszcze sie zastanawiam co jest lepsze....za wszelkie info wielkie dzieki

 

my placilismy niedawno 12 zl/m2 tynk cem-wapienny tylko..wykonawca totalnie nie trafiony :cry: i sporo kasy poszlo na gladzie i poprawki po nim :evil:

co do wad i zalet poczytaj w dziale wymiana doswiadczen,jest tam o tym troche wiadomosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

Poszukuję elektryka oraz tynkarza do tynków gipsowych. Elektrycy z białej listy nie odbierają lub są zajęci, to samo dot. tynkarzy.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc !

 

sprobuj pod numerem 0507736273 to tel.do firmy,ktora konczy prace na mojej budowie...od razu mowie,ze u nas elektryki nie robili (szkoda) ale po tym,jak pracuja u mnie moge ich polecic :) tynki robia :wink:

 

PS. niestety na dzien dzisiejszy w/w Pana polecac juz nie moge :evil:

szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że mam "knota" w kotłowni. Jak kocioł ładuje zasobik to zaczynają grzać grzejniki. Mały odezwij się, może Ty cos poardzisz?

 

Witam

 

Może wystarczy zkręcić ogrzewanie, lub przełączyć na tryb letni, A tak poważnie to "napewno" masz gdzieś zamontowany zawór odłączający ogrzewanie aby działało tylko ładowanie zasobnika

 

Pozdrawiam

Cierpliwości w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, wiem.

Rozmawiałem już w Urzędzie Gminy.

Nooo, ale w Urzędzie mówia swoje a ta opcja jest nadal rozpatrywana :evil: To wersja która też przebiega obok mnie.Zreszta gimna az się pali, by trasa była i ma w nosie interes mieszkańców. Liczy się kasa
Wysłałam Ci na priva zdjęcie mapy z projektem

 

Ciekawe jest to, ze na oficjanej stronie tj. http://www.nowedrogikrajowe.pl nie ma ani słowa o tym wariancie! :evil:

 

Mogę też prosić na priv? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nigdzie (nawet na białej liście) nie znalazłam jakichkolwiek informacji na temat tartaku kolo Sierakowic. Może ktoś z Was brał stamtąd drewno? Ten tartak polecił mi cieśla p. Gojtowski -on będzie robił u mnie konstrukcję. Ja się na drewnie kompletnie nie znam więc boję się, że mogą mi wcisnąć jakąś 'lipę". Konstrukcja będzie wykonywana dopiero pod koniec września ale ja już teraz wolałabym zamówić, bo sami wiecie co dzieje się na rynku...pozdrawiam

 

Ja bralem z tamtad drewno bylo ok tylko transport strasznie badziewiasty zrzucili cale drewno na kupe, pani w tartaku bardzo mila pozniej mowila p. gojtowskiemu ze naciskalem za bardzo na nia zeby sprzedawala bez faktury (jakbym jej pistolet do glowy przystawial a umawialismy sie inaczej i wynikla niepotrzebana afera) totalne nieporozumienie ale drewno ok i terminowi.

CMyK

 

Dzięki za odpowiedź, trochę jestem już bardziej spokojna, a może wiesz czy chętni są do targowania, czy też ceny są "niewzruszalne"?

 

do targowania glownie vatowo z czego wynikla niepotrzebna afera nie nalezy naciskac bo babka chyba nieprzywykla do targow :roll: mozna ja przycisnac tylko bez broni

CMyK

 

Witam

 

Plecam tartaki w Stezycy -wjazd od Klukowej Huty-

 

ale naj jest w Stezycy -----LASKA--- :oops: znajdziesz w inter.

mozna po CZLOWICZEMU rozmawiac dalej zalezy od twoich ZDOLNOSCI:

 

W Suleczynie dostaniesz impreg.Cisnie.Wiezbi --ale drozej-

 

Ciao

 

greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze poradźcie!!!!!

Mamy zasypane fundamenty piachem, jutro ubijanie a my zastanawiamy sie czy dać jeszcze przed chudziakiem żwir, jak to było u Was? podobno to nie jest konieczne ale dobrze gdy jest, zastanwiamy sie czy dac sobie spokój i zaoszczedzic troszke kasy czy dawac jeszcze ten zwir.

Prosimy o Wasze sugestie....z góry dziekujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rozpoczynam budowę w Trąbkach Wielkich. Jesteśmy na etapie robót ziemnych ale szukam cieśli, który by zrobił w przyszlości więżbę. Może ktoś z forumowiczów ma godnego polecenia majstra? Przydałyby się również jakieś namiary na tartaki.

Z góry dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze poradźcie!!!!!

Mamy zasypane fundamenty piachem, jutro ubijanie a my zastanawiamy sie czy dać jeszcze przed chudziakiem żwir, jak to było u Was? podobno to nie jest konieczne ale dobrze gdy jest, zastanwiamy sie czy dac sobie spokój i zaoszczedzic troszke kasy czy dawac jeszcze ten zwir.

Prosimy o Wasze sugestie....z góry dziekujemy.

 

My mieliśmy rzeczywiście takowy żwir zakupiony, ale okazało się, że piasek który mieliśmy do zasypywania fundamentów był tak rewelacyjny, że wykonawca zrezygnował z tego żwiru. Żwir został wykorzystany jako drenaż przy obsypywaniu fundamentów. Zdjęcia możesz zobaczyć w mojej stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rozpoczynam budowę w Trąbkach Wielkich. Jesteśmy na etapie robót ziemnych ale szukam cieśli, który by zrobił w przyszlości więżbę. Może ktoś z forumowiczów ma godnego polecenia majstra? Przydałyby się również jakieś namiary na tartaki.

Z góry dziękuję!!!

 

Tartak w Starej Kiszewie 058 6876336. Więźby jeszcze nie mam, ale tartak jest polecany przez mojego cieślę. Ponoć mają tam rewelacyjne drewno, dobrze zaimpregnowane.

 

Namiar na cieślę wysyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trójmieście ceny dekarzy za położenie 1 m2 dachówki kształtują się od 35-40 zł za metr prostego dachu do ..... 50-60 zł i więcej - ale z terminami jest gorzej wielu niema wcale wolnych terminów.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących :)

 

Najwyższa cena jaką otrzymałam za 1 m2 dachu to ...175 zł netto :o :evil:

Dla jasności sprawy - to jest cena tylko za robociznę. Nie ma tu żadnych materiałów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rozpoczynam budowę w Trąbkach Wielkich. Jesteśmy na etapie robót ziemnych ale szukam cieśli, który by zrobił w przyszlości więżbę. Może ktoś z forumowiczów ma godnego polecenia majstra? Przydałyby się również jakieś namiary na tartaki.

Z góry dziękuję!!!

 

Tartak w Starej Kiszewie 058 6876336. Więźby jeszcze nie mam, ale tartak jest polecany przez mojego cieślę. Ponoć mają tam rewelacyjne drewno, dobrze zaimpregnowane.

 

Namiar na cieślę wysyłam na priva.

 

Mowisz o tartaku Pana Piekarskiego w Starej Kiszewie ??? Jezeli tak to radze uwazac. Straszne przeboje z nimi mielismy w zeszlym roku !! Wiezba przyjechala o miesiac pozniej i to jeszcze prawie cala zostala odrzucona przez kierownika budowy i ciesle. Krokwie byly czarne , zgnite itp. A kolo impregnatu to ono nawet nie lezalo :evil: Tragedia ! :evil:

Mam nadzieje ze Ciebie to ominie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trójmieście ceny dekarzy za położenie 1 m2 dachówki kształtują się od 35-40 zł za metr prostego dachu do ..... 50-60 zł i więcej - ale z terminami jest gorzej wielu niema wcale wolnych terminów.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących :)

 

Najwyższa cena jaką otrzymałam za 1 m2 dachu to ...175 zł netto :o :evil:

Dla jasności sprawy - to jest cena tylko za robociznę. Nie ma tu żadnych materiałów!

 

Lo matko a ten dekarz to co raczki ma ze zlota :lol: , ze taki ceny dowala :roll: Szok :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Rozpoczynam budowę w Trąbkach Wielkich. Jesteśmy na etapie robót ziemnych ale szukam cieśli, który by zrobił w przyszlości więżbę. Może ktoś z forumowiczów ma godnego polecenia majstra? Przydałyby się również jakieś namiary na tartaki.

Z góry dziękuję!!!

 

Tartak w Starej Kiszewie 058 6876336. Więźby jeszcze nie mam, ale tartak jest polecany przez mojego cieślę. Ponoć mają tam rewelacyjne drewno, dobrze zaimpregnowane.

 

Namiar na cieślę wysyłam na priva.

 

Mowisz o tartaku Pana Piekarskiego w Starej Kiszewie ??? Jezeli tak to radze uwazac. Straszne przeboje z nimi mielismy w zeszlym roku !! Wiezba przyjechala o miesiac pozniej i to jeszcze prawie cala zostala odrzucona przez kierownika budowy i ciesle. Krokwie byly czarne , zgnite itp. A kolo impregnatu to ono nawet nie lezalo :evil: Tragedia ! :evil:

Mam nadzieje ze Ciebie to ominie. Pozdrawiam

 

Nie, pana Tkaczyka. Mam nadzieję, że ten jest OK. A dokładnie mogę powiedzieć po 15-tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...