Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

 

Poszukuję fachowca do zrobienia projektu przyłącza do wodociągu i całej związanej z tym biurokracji. Albo jeszcze lepiej takiego, co zaprojektuje i wykona przyłącze. Przy okazji - ile płaciliście za taki projekt?

 

Pozdrawiam

 

Mi przyłącze wodne robił: Jan Marzejon 602123591. Załatwił wszystkie sprawy z SAUREM, ale projekt miałem własny (był razem z projektem domu). Z wykonawcy byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś słyszał o tanim i słownym koparkowym z terenu Banina/Rębiechowa? Mam do zebrania humus - jakieś 60 m3 ziemi, wiec robota niezbyt duża i nie warto ściągać koparki z daleka... Później bedę potrzebował też koparkowego do zasypywania fundamentów (jesli przy takich deszczach nie zrobi się już z nich basen ;)). Szukam równeż namiaru na osobę, która na tym etapie zrobi mi rozprowadzenie kanalizy na poziomie fundamentów - możecie kogoś polecić? Pozdrawiam wszystkich

 

Mi kanalizę pod chudziakiem rozprowadził w ubiegłym roku: Kazimierz Labuda 601 684 503. Kanaliza jest już użytkowana. Nie zapycha się i ścieka bardzo ładnie.

Firma "z koparką" jest przy lotnisku (jadąc z Wrzeszcza skręć w prawo na przeciw lotniska - ulica chyba Spadochroniarzy).

Jak będziesz miał ziemię z wykopu, to chetnie ją przyjmę, mieszkam w pobliżu - wyślij wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam jakiś wskazówek jak zmobilizować gminę Szemud do wybudowania drogi gminnej. W Szemudzie przyjaciele mają dom, dojeżdżają do niego drogą polną wyjeżdżoną przez traktory. Na planach jest wytyczona droga gminna do tego domu, fizycznie jednak jest to łąka nie do przejechania samochodem osobowym. Właściciele bujają się z gminą już piąty rok i nie ma widoku na jakieś sensowne rozwiązanie sprawy. Może coś podpowiecie?
Markus ma rację :wink: Niestety........marne szanse na dogadanie. U mnie podobno gmina dała ustna zgode na niwelacje drogi i sąsiedzi mi własnie rury odkopuja z woda i zerwali kabel telefoniczny :evil: Wolnosć "Tomku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budujących a szczególnie tych którzy dopiero zaczynają.ja jestem już szczęśliwym posiadaczem stanu surowego a niestety źródełko wyschło i aby co nieco jeszcze zrobić szukam nowego właściciela na materiały które mi zostały:

 

1.gazobeton 24' - 140 sztuk - na 2 paletach - sugeruję cenę 11 pln za szt

2.bloczek betonowy - 100 szt - na 2 paletach - sugeruję cenę 4 pln za szt

 

całość do odbioru w kowalach.

zaiteresowanych proszę o kontakt tel. z racji nierególarnego dostępu do internetu. mój nr 510-00-21-43

 

 

 

 

 

PONAWIAM PROPOZYCJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce ktoś odkupić ode mnie cement portlandzki II. Po wylewkach została cała paleta i jeszcze kilka worków. Cement świeży, sprzedam po tyle za ile kupowałam 12, 5 zł worek (700 paleta). Transportu nie mam. Budowa w Borkowie Łostowickim.

 

Chyba brak chętnych, bo ta cena jakoś mało atrakcyjna. Za tyle mogę dostać w hurtowni i to z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce ktoś odkupić ode mnie cement portlandzki II. Po wylewkach została cała paleta i jeszcze kilka worków. Cement świeży, sprzedam po tyle za ile kupowałam 12, 5 zł worek (700 paleta). Transportu nie mam. Budowa w Borkowie Łostowickim.

 

Chyba brak chętnych, bo ta cena jakoś mało atrakcyjna. Za tyle mogę dostać w hurtowni i to z transportem.

 

A w hipermarketach worek po 14 zł. Ja oddam do hurtowni, bo po co mam traciś pieniądze i sprzedawać taniej. Ciekawe dlaczego mi zawsze liczą za transport :evil: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial moze do czynienia z firma WITKO z Bojana. Zajmuja sie obrobka kamienia, granitu itp.Pozdrawiam
tiaaa, ja miałam i nie polecam. Chamski facet i cwana, chytra baba. Konieczna dokłada umowa, bo inaczej zrobią Cie w balona. Lepszy jest podobno ten nastepny zakład

 

Który to zakład ? Żółty czy zielony ? Bo ja akurat kilka razy korzystałem z żółtego i zawsze miałem doczynienia z sympatyczną i kompetentną panią. Natomiast w zielonym zostałem wywalony za bramę :D bo mi się asortyment nie podobał i dałem temu głośny wyraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial moze do czynienia z firma WITKO z Bojana. Zajmuja sie obrobka kamienia, granitu itp.Pozdrawiam
tiaaa, ja miałam i nie polecam. Chamski facet i cwana, chytra baba. Konieczna dokłada umowa, bo inaczej zrobią Cie w balona. Lepszy jest podobno ten nastepny zakład

 

Który to zakład ? Żółty czy zielony ? Bo ja akurat kilka razy korzystałem z żółtego i zawsze miałem doczynienia z sympatyczną i kompetentną panią. Natomiast w zielonym zostałem wywalony za bramę :D bo mi się asortyment nie podobał i dałem temu głośny wyraz.

:lol: :lol: :lol: :lol: jak Cie wywalili, to stawiam na Witko, tam własnie maja takie metody. Na mnie gosćiu też nawrzeszczał, bo śmiałam mu zwrocic uwagę, ze mi zawyżył cenę, a umawiałam się inaczej :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście bramy wjazdowe? Interesuje mnie taka na szynie.

 

Ponawiam pytanie, kochani nie wierzę, że mieszkacie cały czas bez bram, powiedzcie gdzie warto zajrzeć.

 

A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie - ile kosztuje zrobienie 1 trepa drewnianego? Nie bardzo wiem jak kształtują się ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mi się przypomniało, jako że wcześniej umawiany gość od tynków zewnętrznych stwierdził, że w tym roku nie ma szans żeby się za to zabrał to szukaliśmy innych wykonawców i znaleźliśmy, tylko nie wiemy czy dobry - nazywa się Wojtek Hebel - czy ktoś z Was może miał z nim do czynienia i może coś powiedzieć o jego pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...