Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Poszukuje dostawcy okien do domu. ...

 

Pozdrawiam

Pawel

Z czystym sumieniem mogę polecić Ci firmę Nowopol z Gdyni Redłowa. Już w drugim miejscu zamontowali mi okna od Bajcara ze Słupska. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany to wyślę Ci namiary na właściciela, p. Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

Mi też zależałoby na fachowości kierownika, właśnie aby sam zobaczył, czy murarze popełnili błędy, bo ja się na tym nie znam ..

Poza tym właśnie - wyliczanie potrzebnych materiałów - też chciałabym polegać na fachowcu.

Mam jeszcze pytanie: robił Wam też adaptację projektu?

Pozdr

Iza

 

Adaptacji nam nie robił. Kupowaliśmy projekt adoptowany od razu na nasze potrzeby przez autora projektu, więc nie robiliśmy w nim już potem zmian. Elektryka wysyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo wygląda na to, że koleś który miał na dniach zaczynać robić nam elewacje postanowić nas olać :evil: Od tygodnia nie odbiera telefonów i nie daje znaków życia... W związku z tym baaardzo proszę o namiary na jakąś solidną ekipę, która ociepliłaby mi elewacje. Jeśli robią też tynki zewnętrzne, to byłoby super :)

 

Jeśli chodzi o wylewki, to u nas też robił Toporek. Panowie od wykończeniówki chwalą, że wylewki ładne i równe.

W odróżnieniu od tynków wewnętrznych wykonanych przez p. Kazimierza Wickiego - wykończeniówkowcy stwierdzili, że tynki ładne gładkie, ale wciąż narzekają, że krzywe i miejscami mamy bardzo grubo kładziony ten tynk. Tak więc Toporka polecam, Wickiego raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my budujemy od wiosny 2007 niedawno trafiłam na te forum cholerka szkoda ze tak późno wiele ciekawych rzeczy tu jest obecnie szukamy kogoś od wylewek polećcie kogoś kto jeździ po pomorskim 40km od Trójmiasta ...my na dzień dzisiejszy mamy mury i dach .jeśli ktoś bedzie potrzebował to mogę polecić dekarza solidnie i przede wszystkim szybko!chyba nie jest aż tak zawalony robota bo niedawno wrócił z zagranicy .natomiast murarzy nie polecę zjadłam kupe nerwów .........poradźcie w kwestii wylewki

 

Namiary na panów od wylewek:

1.tel. 691625473

2. tel. 504149778

3. tel. 502435508

 

Korzystałam z usług tych pierwszych ale pozostali robili wylewki sasiadom. Czy dojeżdżaja to juz trzeba z nimi porozmawiać.

Czy któryś z podanych telefonów do telefon do Toporka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze ma ktoś namiary na dobrego kamieniarza od podlóg ?

Poszukuję również wykonawcy obudowy kominka z terminem jeszcze na ten rok. Oczywiście z okolic Trójmiasta.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrowienia dla wszystkich z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my budujemy od wiosny 2007 niedawno trafiłam na te forum cholerka szkoda ze tak późno wiele ciekawych rzeczy tu jest obecnie szukamy kogoś od wylewek polećcie kogoś kto jeździ po pomorskim 40km od Trójmiasta ...my na dzień dzisiejszy mamy mury i dach .jeśli ktoś bedzie potrzebował to mogę polecić dekarza solidnie i przede wszystkim szybko!chyba nie jest aż tak zawalony robota bo niedawno wrócił z zagranicy .natomiast murarzy nie polecę zjadłam kupe nerwów .........poradźcie w kwestii wylewki

 

my skorzystalismy z polecanej na forum ekipy tel.0604758781

cenowo sa dosyc przystepni,chociaz skasowali mnie ciutke wiecej za.."rejestracje na samochodzie" :evil:

u nas wylewka niestety z dolkiem na srodku salonu :cry: ale moze to efekt tego,ze ekipy nikt nie pilnowal? a taka to juz nasza specyfika budowania...

na wykonanie czekalam okolo miesiaca od momentu skontaktowania sie,jak juz pisalam cenowo (byli przynajmniej) ok.po okolicy jezdza...tylko przypilnowac raczej trzeba ! ale z doswiadczenia juz wiem,ze jak kazdego budowlanca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze ma ktoś namiary na dobrego kamieniarza od podlóg ?

Poszukuję również wykonawcy obudowy kominka z terminem jeszcze na ten rok. Oczywiście z okolic Trójmiasta.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrowienia dla wszystkich z forum.

 

nam kilka dni temu wykonali kominek,jestesmy super zadowoleni :) co do terminow..nie wiem - my rozmawialismy na poczatku maja..

wykonanie - dokladnie,czysto i moge z czystym sumieniem polecic :)

Interior Reda ul.Gdanska 4 tel.058 6788322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, dalam do wyceny okna biale pieciokomorowe w Vetrex i doznalam szoku ile kosztuje okno tarasowe z przesuwanymi drzwiami - 8700zl - okna sa cztery 90/220 zewnetrzne sa nieotwierane na stale a wewnetrzne maja byc przesuwane. Takie samej wielkosci tylko otwierane koisztuja u nich 2300zl. To jest cena z montazem.

Na pewno ktos z Was ma okna przesuwane jaka cene dostaliscie? W jakiej firmie?

Mam zamiar pojechac jeszcze na Beniowskiego tam jest kilka firm i do Wilke&Wilke na Reymonta. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, dalam do wyceny okna biale pieciokomorowe w Vetrex i doznalam szoku ile kosztuje okno tarasowe z przesuwanymi drzwiami - 8700zl - okna sa cztery 90/220 zewnetrzne sa nieotwierane na stale a wewnetrzne maja byc przesuwane. Takie samej wielkosci tylko otwierane koisztuja u nich 2300zl. To jest cena z montazem.

Na pewno ktos z Was ma okna przesuwane jaka cene dostaliscie? W jakiej firmie?

Mam zamiar pojechac jeszcze na Beniowskiego tam jest kilka firm i do Wilke&Wilke na Reymonta. Co radzicie?

 

My mamy okno przesuwane 3690x2310. Podzielone na 3 czesci i tylko jedna sie rozsuwa. Kupione w firmie Bertrand, kolor zloty dab. Koszt okna bez montazu PLN 8.460,-. Pozdrawiam Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...