Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dawno mnie tu nie było bo szczęśliwie mieszkam w swoim domlu juz 2 lata. Kolega się buduje i poleciłem mu ich z czego jest bardzo zadowolony- zresztą tak jak ja byłem. Zajrzałem na forum i widze że trudno o wykonawców szczególnie tych dobrych to podrzucam sprawdzone juz kontakty.

 

Koparka- uczciwy i służący radą solidny człowiek Michał Górski 605 935 601

 

Ogrzewanie- wyłaczny na polskę północna dystrybutor dwóch dużych polskich producentów kotłów Jego ceny są nie do przebicia przez najlepsze hurtownie bo to on je zaopatruje. Łukasz Powierski 507 825 159

 

Panele- specjalizuje się tylko w panelach i wie na ten temat naprawdę dużo. Piotr Malinowski 513 932 682

 

Pozdrawiam. Mam nadzieję ze ktoś z Was dzięki temu oszczędzi troszkę nerwów i kasy której nigdy za wiele.

Puzon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Poszukuję czapek betonowych w kolorze czerwonym na betonowe słupki w płocie. Jak do tej pory znalazłam tylko o wymiarze 35x35, a potrzebowałabym ok. 30x30. Widzieliście gdzieś coś takiego?

A może ktoś mi może polecić firmę dobrze robiącą rolety wewnętrzne za rozsądne pieniądze?

I jeszcze stolarza robiącego szafy zabudowane i drzwi przesuwne podwieszane pod sufitem (bez prowadnic na podłodze) - również za rozsądne pieniądze :-) Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobom zainteresowanym chciałam się tylko pochwalić że hurtownia PRESTOL w Gdyni ma b.atrakcyjne ceny, dziś jadę zamawiać tam materiały budowlane. Do tej pory kupowałam w Bojanie w BACIE ale w Prestolu jest troszkę taniej i mają pustak biały do wzięcia od zaraz, a jak wiemy oszczęności się zawsze liczą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

my dziś odbieramy wreszcie przepisane na nas pozwolenie na budowę i możemy zaczynać :D

Ale zabezpieczając się na zimę chcemy kupić drewno do kominka. Czy moglibyście polecić jakiegoś sprzedawcę? interesują nas klocki buku lub grabu, oczywiście z transportem

(Leśniewo, gm. Puck)

 

pozdrawiamy

Ivi i Sevage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję pilne kontaktu z polecaną na forum ekipą p. Lademana / Lidzbarski TYNKI gipsowe.

Jego numer komórkowy 604424811 od tygodnia nie odpowiada.

Wygląda na to ,że mnie olał ale chcę to sprawdzić zanim wezmę kogoś innego.

 

Może ktoś zna adres lub numer stacjonarny albo inną komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

my dziś odbieramy wreszcie przepisane na nas pozwolenie na budowę i możemy zaczynać :D

Ale zabezpieczając się na zimę chcemy kupić drewno do kominka. Czy moglibyście polecić jakiegoś sprzedawcę? interesują nas klocki buku lub grabu, oczywiście z transportem

(Leśniewo, gm. Puck)

 

pozdrawiamy

Ivi i Sevage

W Leśniewie macie tartak, kawałek dalej w Piaśnicy następny. A nienajdrożej to w Strzebielinie lub Godętowie (namiarów brak bo byłem tam osobiscie i nie brałem)

Dodatkow chciałbym poinformować, że w Rogulewie jest do kupienia garaż blaszany prawie nowy za jakies 1000 zł (taki jak w Allegro z f-y "Alicja"za ok . 1800,-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w Trójmieście (najlepiej Gdynia) można kupić styropian granulowany? Chciałbym wypełnić nim dylatacje między budynkami (bliźniak). Czy znacie technologię wprowadzania styropianu w szczelinę - wysypuje się z wora, czy jest jakaś pompa ? Za pomoc z góry dziękuję...

Ja coś nie coś wiem o tej technologi.

Zadzwoń pod 501 777 389 a ten pan moze przyjedzie i zrobi Ci to od A do Z za bardzo dobrą cenę (jest z Redy). Samemu bym tego nikomu nie polecił robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w Trójmieście (najlepiej Gdynia) można kupić styropian granulowany? Chciałbym wypełnić nim dylatacje między budynkami (bliźniak). Czy znacie technologię wprowadzania styropianu w szczelinę - wysypuje się z wora, czy jest jakaś pompa ? Za pomoc z góry dziękuję...

Ja coś nie coś wiem o tej technologi.

Zadzwoń pod 501 777 389 a ten pan moze przyjedzie i zrobi Ci to od A do Z za bardzo dobrą cenę (jest z Redy). Samemu bym tego nikomu nie polecił robić.

 

Wielkie dzięki. Spadłeś mi z nieba. Kiedyś, czytając naszą grupę, natknąłem się na Twój post i coś mi świtało, że jest ktoś zorientowany w temacie. Niestety nie byłem w stanie go odnaleźć. Jeszcze raz dzięki i ukłony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Poszukuję pilnie rury melioracyjnej giętkiej o przekroju 125 mm bez dziurek.

Zjeździłem Pruszcz, obdzwoniłem firmy w Gdańsku, byłem w hipermaketach budowlanych i nigdzie nie ma.

Może macie jakieś informacje, gdzie mogę ją znaleźć :roll:

Pozdrawiam

 

A może zapytaj tutaj: EKOMA-GDAŃSK, Kowale, Gdańsk, tel.58 304-57-22. Mają duży wybór różnego rodzaju rur itp. Jadąc obwodnicą trójmiejską w stronę Pruszcza po prawej stronie przy zjeździe na Kowale. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Poszukuję pilnie rury melioracyjnej giętkiej o przekroju 125 mm bez dziurek.

Zjeździłem Pruszcz, obdzwoniłem firmy w Gdańsku, byłem w hipermaketach budowlanych i nigdzie nie ma.

Może macie jakieś informacje, gdzie mogę ją znaleźć :roll:

Pozdrawiam

 

A może zapytaj tutaj: EKOMA-GDAŃSK, Kowale, Gdańsk, tel.58 304-57-22. Mają duży wybór różnego rodzaju rur itp. Jadąc obwodnicą trójmiejską w stronę Pruszcza po prawej stronie przy zjeździe na Kowale. Powodzenia

Wielki dzięki.

Jutro zadzwonię i mam nadzieję, że się będą mieli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Więżba dachowa to może spróbujcie u p.Grabowskiego Franciszka z Rumii,telefon mozna "wygooglować" z netu cena za m2 35 zł,więżba+deskowanie+papa,za dach dwuspadowy.

Natomias moja prośba jest nastepujaca szukam na wczoraj transportu z HDS-em,ale musi byc chwytak(ścisk),najlepiej okolice rumii,redy,wejherowa.

Please ...

 

a w sumie znalazłem nr do p. Grabowskiego to 603657545 albo 586715879

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Poszukuję pilnie rury melioracyjnej giętkiej o przekroju 125 mm bez dziurek.

Zjeździłem Pruszcz, obdzwoniłem firmy w Gdańsku, byłem w hipermaketach budowlanych i nigdzie nie ma.

Może macie jakieś informacje, gdzie mogę ją znaleźć :roll:

Pozdrawiam

 

Spróbuj w Lublewie

ATOM 58 691 70 11 albo (tam kupowaliśmy)

PATOKA 58 691 71 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli szukacie elektryka do położenia kabli w domku i okolicy, to polecam pana Żołnowskiego (tel 601 777 473) - bardzo solidny, doradza, _MYŚLI_ zanim coś zrobi i kable kładzie naprawdę z głową. Pracuje ze swoją ekipą szybko i sprawnie no i ceny ma przyzwoite (chociaż można znaleźć taniej - nie ukrywam).

Jeśli komuś zależy na kilku przykładowych fotkach jak u mnie położył kable, to udostępnię na priva.

 

-----------------------------------------------------------

Budowa @ Jankowo Gdańskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było bo szczęśliwie mieszkam w swoim domlu juz 2 lata. Kolega się buduje i poleciłem mu ich z czego jest bardzo zadowolony- zresztą tak jak ja byłem. Zajrzałem na forum i widze że trudno o wykonawców szczególnie tych dobrych to podrzucam sprawdzone juz kontakty.

 

Koparka- uczciwy i służący radą solidny człowiek Michał Górski 605 935 601

 

Elektryk- człowiek po studiach, z pełnymi uprawnieniami do pomiarów i odbiorów. Moją instalacje zaprojektował praktycznie od nowa za free. Jak to mówi- 'u mnie słowo droższe od pieniędzy'. Paweł Stępka 501 847 845

 

Ogrzewanie- wyłaczny na polskę północna dystrybutor dwóch dużych polskich producentów kotłów Jego ceny są nie do przebicia przez najlepsze hurtownie bo to on je zaopatruje. Łukasz Powierski 507 825 159

 

Panele- specjalizuje się tylko w panelach i wie na ten temat naprawdę dużo. Piotr Malinowski 513 932 682

 

Pozdrawiam. Mam nadzieję ze ktoś z Was dzięki temu oszczędzi troszkę nerwów i kasy której nigdy za wiele.

Puzon

 

 

czesc!

jak twoj elektryk liczyl punkty? mamy klopot bo kazdy kto przychodzi nam wyceniac roznie to liczi kazdy podaje inna cene ale zadnej z ofert nie daje sie porownac.

czy instalacja musi byc dokladnym odzwierciedleniem tego co w projekcie?

jak to jest z odbiorem bo slyszalam ze potrzebne sa jakies uprawnienia ktore malo kto ma?

z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow ktorych do tej pory tylko czytalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam stempli, najlepiej chciałbym je odkupić, ale w ostatecznoścvi mogą być nowe; gdzie można je nabyć - czy są w tej chwili dostępne, albo tez czy ktoś z Was ma je na zbyciu, bo ich nie potrzebuje?

 

w mojej okolicy szukałem ale w tej chwili nie ma;

 

jestem z tczewa, ale okolice trójmiasta też wchodzą w grę

 

proszę o pomoc - SPRAWA BARDZO PILNA

 

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...