Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

 

prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje :)

Witam,

 

a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

 

prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje :)

Witam,

 

a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

 

prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje :)

Witam,

 

a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??

Pozdrawiam

 

Zerknij tutaj :) http://www.szemud.pl/pol/index.php?kate=9&men1=19&menu=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota B.

dziekuje za odpowiedz :)

 

a skoro bylas..to moze masz juz rozeznanie czy ceny proponowane przez te firmy sa konkurencyjne?

 

Pozdrawiam :)

 

za siatka powlekana w Bolszewie drut o srednicy 2,5 mm wysokosc 1,5metra chca 13,5 zl mb. Oczko 5x5. Czas oczekiwania okolo 10 dni. Siatka z drutu 2 mm jest dostepna "od reki" cena okolo 10,5 zl mb

Cena siatki w Przywidzy opcja perwsza - 15 zł mb , opcja druga 10,3 zł mb. Oczko 6x6

Planuja zmiane cennika na dniach.

 

dziekuje slicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję! :)

 

W swoim czasie odwiedzilem kilka miejsc,ale w koncu kupilem w Wemie( przy ul.Chwaszczynskiej).Nie tylko dlatego,ze tam mialem najblizej,ale poprostu bylo tam najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję! :)

 

W swoim czasie odwiedzilem kilka miejsc,ale w koncu kupilem w Wemie( przy ul.Chwaszczynskiej).Nie tylko dlatego,ze tam mialem najblizej,ale poprostu bylo tam najtaniej.

 

w Wemie mają zdaje się parapety z Paradyża. My kupiliśmy właśnie z Paradyża (Natural Rosa), ale wtedy kiedy kupowaliśmy akurat taniej wyszło w BAT-cie w Kokoszkach. I co się dla mnie liczyło - były dostępne od ręki. W firmie z której brałam wszystkie kafle sprowadziliby mi te parapety nieco taniej, ale musiałabym czekać, a potrzebne mi były 'na wczoraj' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - potrzebuje skrzyneczki calej z osprzetem (rozdzielenie pradu tzn.z domu na wolnostajacy garaz ) najwygodniej tak mi powiedzial elektryk postawic obok instniejacej skrzynki druga tzw rozdzielni 3fazowa z osprzetem typu -wkladki Do2 i obudowa + tablica na licznik + wkladki Do2 25A i 35A itd - moje pytanie dotyczy gdzie w trijmiescie sa dobre ceny oprocz ACEL i MORS w GDyni moze gdzies poza GDynia i GDamskiem ktos mi mowil o firmie Lamel z Zukowa ale niebylem tam - prosze o podpowiedz

Podjedź do Wejherowa na ul. Polną (obok dworca w Nanicach). Tam jest nieduża hurtownia elektryczna Elstat(Tomka Stachowiaka) lub zobacz też Sonar na wylocie z Wejherowa po prawej koło Domatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.

Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.

 

Tomku,

ja polegam na Tobie jak na Zawiszy ;)

a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka :roll:

warto tam podjechac?

Przy okazji - pozdrawiam :)

A dziękuję - podjedź do Siatexu, poproś Kazika (szefa) i powołaj się na mnie(jest szansa że to pomoże). Choć ostatnio się zdarzyło mi się kupować na wioskach za Wejherowem (za diabła sobie nie mogę przypomnieć gdzie to było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Jakos przez dlugi czas jedynie czytywalem nasze forum ale byc moze cos bedzie sie ruszac z uzbrojeniem naszej działeczki.

Mam pytanko: czy ktos zakladał komitet ds budowy wodociągu i moze poradzic:

1) gdzie sie to rejestruje

2) jakie dokumenty nalezy wypełnić

Uzylem oczywiscie opcji szukaj na calym forum ale glownie sa wypowiedzi ludzi ze cos takiego musza zalozyc a blizszych danych wszedzie brak.

Mamy juz mape do celow projektowych (koszt 2kzl), będzie 15 udziałów (członków) tego gremium kojarzącego sie z byłym ustrojem:).

Z tego co mówił nam mieszkaniec naszej wioski który wyprzedawał działki i ktory jest na razie animatorem zakładania tego wodociągu to gmina nam sie nie dołozy (Przodkowo) - jedynie mozna wytargować (byc moze) rezygnacje z opłaty za przyłaczenie. Jak to było w waszych przypadkach?

Przypadki które znalazłem na forum sugerowały ze ludziska co najwyzej płacili za koszt projektu a gmina płaciła za jego wdrożenie.

 

pozdrawiam,

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam intensywne poszukiwania DOBREGO KIEROWNIKA BUDOWY , ale takiego, który zna sie na nowych rozwiązaniach i nie jest mu obcy termin " dom energooszczędny". Jeśli mozecie mi polecić kogoś takiego z okolic trójmiasta, będę baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Jaworski

784 010 225

[email protected]

http://www.ekodom.pomorze.pl

 

firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie

 

Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN

Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).

Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......

Prosta kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Jaworski

784 010 225

[email protected]

http://www.ekodom.pomorze.pl

 

firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie

 

Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN

Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).

Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......

Prosta kalkulacja.

 

Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BOJANOWICZÓW!!! JA JUZ SIE WYBUDOWAŁAM W BOJANIE DOMEK STAWIAŁAM SAMA OD PODSTAW BO MĘZA NIE BYŁO WIĘC POZDRAWIAM KOBIETKI KTÓRE SAME BUDUJĄ..UWAŻAJCIE NA EKIPY BUDUJĄCE , FACECI Z REGÓŁY MYŚLĄ ŻE KOBIETY NA NICZYM SIE NIE ZNAJĄ..HI HI..DLATEGO DUZO PYTAJCIE.. POSZUKUJĘ CZARNOZIEMU I TRAWY DO POSIANIA,JAK KTOS ZNA SPRAWDZONY NAMIAR TOBARDZO PROSZĘ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BOJANOWICZÓW!!! JA JUZ SIE WYBUDOWAŁAM W BOJANIE DOMEK STAWIAŁAM SAMA OD PODSTAW BO MĘZA NIE BYŁO WIĘC POZDRAWIAM KOBIETKI KTÓRE SAME BUDUJĄ..UWAŻAJCIE NA EKIPY BUDUJĄCE , FACECI Z REGÓŁY MYŚLĄ ŻE KOBIETY NA NICZYM SIE NIE ZNAJĄ..HI HI..DLATEGO DUZO PYTAJCIE.. POSZUKUJĘ CZARNOZIEMU I TRAWY DO POSIANIA,JAK KTOS ZNA SPRAWDZONY NAMIAR TOBARDZO PROSZĘ?

 

Witam,

czarnoziem Pan Wojtek +48 604 419 436.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...