Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Paweł Jaworski

784 010 225

[email protected]

http://www.ekodom.pomorze.pl

 

firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie

 

Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN

Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).

Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......

Prosta kalkulacja.

 

Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice :-)

 

 

pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT :)) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. :) płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość It****
Paweł Jaworski

784 010 225

[email protected]

http://www.ekodom.pomorze.pl

 

firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie

 

Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN

Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).

Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......

Prosta kalkulacja.

 

Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice :-)

 

 

pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT :)) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. :) płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!

 

witam

jestem świeżo po zamontowaniu szamba z Radomia (http://jesbet.pl/szamba_betonowe.htm), moje osobiste wrażenia:

- cena: 2100 zbiornik 10 m dwuczęściowy+200 płyta wzmocniona+225 kominek oraz właz żeliwny+900 transport = 3425 n (taniej nie znalazłam w Trójmieście)

- obsługa: bez żadnych problemów, zamówienie przez telefon, dostawa w umówionym terminie i godzinie

- montaż: bez problemów we wcześniej przygotowanym wykopie

- emocje: rzeczywiście trochę nerwów czy utrafimy z pogodą :) ale się udało ...

ja polecam i pozdrawiam :)

 

ps. drewno na więźbę z Olsztyna miałam też z polecenia od kolegi z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.

Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

 

Z gory dziekuje.

 

P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.

Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

 

Z gory dziekuje.

 

P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej

 

Alarmy Pan Marek 501736223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zostały mi z budowy stemple (około 160 szt.) wysokości różnej od 2,60 - 2,70 m, sprzedam za 5 zł za sztukę, ale trzeba samodzielnie odebrać. Moja budowa znajduje się nad j. Tuchomskim (4 km za Chwaszczynem) w miejscowości Warzenko. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrowienia dla budujących, a szczególnie dla kobiet budujących "samodzielnie" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.

Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.

 

Tomku,

ja polegam na Tobie jak na Zawiszy ;)

a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka :roll:

warto tam podjechac?

Przy okazji - pozdrawiam :)

A dziękuję - podjedź do Siatexu, poproś Kazika (szefa) i powołaj się na mnie(jest szansa że to pomoże). Choć ostatnio się zdarzyło mi się kupować na wioskach za Wejherowem (za diabła sobie nie mogę przypomnieć gdzie to było).

Już wiem - wjeżdżasz do Kielna i koło straży pożartej kierujesz się na "Czeczewo 8". Za zakrętem jakieś 200-300m i po prawej jest duży napis OGRODZENIA. Tam było najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.

Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

 

Z gory dziekuje.

 

P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej

 

Moja wentylacje projektowala i bedzie wykonywala firma: BURSA P.H. systemy grzewcze i wentylacja z odzyskiem ciepła. ul. Chopina 3 , 81-407 Gdynia. tel: 058 622 14 44 fax: 058 622 14 44

Pozdrawiam bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ponawiam prosbe o namiary na SPRAWDZONA ekipe od wykonczeniowki. Na bialej liscie nie znalazlam nic konkretnego.

A moze dobrzy fachowcy to gatunek wymarly..........

Z gory dziekuje

 

Masz racje to gatunek wymarły... ja swoich mam ochotę zatłuc :evil: Dobrze ze juz mam to za sobą :) Pozdrawiam i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly dziekuje :)

 

Coci niestety nie potrafie Tobie pomoc :-? moi wykonawcy tez zaczynali wprawdzie dobrze,ale finisz..tragedia :evil:

resztki prac w domu i ogrodzie wole wykonac rencyma Antka-kobity-siostry-szwagra i wpisac w ryzyko,ze moze idealnie zrobione nie bedzie niz zaufac kolejnej ekipie fachofcow :evil:

Zycze Wam powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...