Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie! Czy ktoś miał może jakąś styczność z firmą http://www.wroszdachy.pl/ ? Jaka jest obecnie "średnia" za położenie metra dachówki ? pozdrawiam

 

Witaj,

Na mojej budowie właśnie układane są dachówki. Dekarze dali mi wybór: 35 zł za metr2 + 150 zł za okno połaciowe lub też 40 zł za m2 z oknami. Dekarze (4 osoby) są ze Starogardu Gdańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Szukam namiaru na "polistyren ekstrudowany" (czyli tzw. zielony styropian, czy też coś podobnego... :wink: ) w dobrej cenie - chodzi o docieplenie ścian fundamentowych. Możecie jakoś pomóc?

 

Generalnie byłbym również wdzięczny na jakieś namiary na tanie hurtownie budowlane w Gdańsku - budowa w Gdańsku Smęgorzynie (okolice Kiełpina Górnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Jaworski

784 010 225

[email protected]

http://www.ekodom.pomorze.pl

 

firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie

 

Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN

Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).

Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......

Prosta kalkulacja.

 

Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice :-)

 

 

pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT :)) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. :) płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!

 

witam

jestem świeżo po zamontowaniu szamba z Radomia (http://jesbet.pl/szamba_betonowe.htm), moje osobiste wrażenia:

- cena: 2100 zbiornik 10 m dwuczęściowy+200 płyta wzmocniona+225 kominek oraz właz żeliwny+900 transport = 3425 n (taniej nie znalazłam w Trójmieście)

- obsługa: bez żadnych problemów, zamówienie przez telefon, dostawa w umówionym terminie i godzinie

- montaż: bez problemów we wcześniej przygotowanym wykopie

- emocje: rzeczywiście trochę nerwów czy utrafimy z pogodą :) ale się udało ...

ja polecam i pozdrawiam :)

 

;)

 

Dzwonilem do tej firmy, sa konkretni a i upuscik mozliwy. Szef bardzo konkretny facet i mowi ze droge nad morze zna juz doskonale, nonstop jezdzi w pomorskie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie budujacych w 3 city i okolicach

 

Chciałbym zapytać czy może ktoś miał do czynienia albo słyszał coś na temat firmy budowlanej Pana Jacka Szymichowskiego DOM-BUD z Kiełpina koło Kartuz

 

 

U mnie budowal Jacek Szymichowski z ekipa. Wlasciwie konczy. Pozostaly mu scianki dzialowe, taras, ogrodzenia i inne juz mniejsze prace. Chce aby robil jak najwiecej. Solidny, terminowy. Co prawda prowadzi kilka budow na raz - dla mnie to zaleta. Jak sie pojawia budowa idzie piorunem. Tempo, ktorego zazdroscili mi okoliczni budujacy. Potem znikal, ja mialem czas na przygotowanie materialow. Wszyscy odwiedzający mnie podkreślali, że do jakosci nie mozna sie w zaden sposob doczepić. Wszystko rowne i dobrze wykonane. Podpowiada niektore rozwiazania. Jezeli natomiast jestes na cos zdecydowany, nie dyskutuje tylko robi jak chcesz. Wylapuje bledy w projekcie. Budujac jeszcze raz skorzystalbym z jego uslug.

Ma wspolpracujacych z nim ciesli, dekarzy i innych. Skorzystalem z ciesli i dekarzy - nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko moze ktos z Was ma pozostalosci po budowaniu Waszych kochanym domków.?

POtrzebuję:

1.-Domek na narzedzia ,barak,garaz ale bez okien co by sie ludziska nie zaciekawili co w srodku.

 

2.Może jakis używany "plot" siatke do ogrodzenia miejsca budowy

 

3.Agregat nowy uzywany na 230/380V - jaki polecacie czy te w marketach OBI ,CASTORAMA sa ok firmy KIPOR i inne nic mi nie mowia a wiem ze HONDA jest ok ale jest duzo podrobek na aukcjach itd?

 

CHyba wszysko dziekuje za pomoc POZDRAWIAM Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...