Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie

Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.

CMyK

Hmmm na jesieni jak kupowałem siatkę, w marketach mieli ceny europejskie a u producentów normalne. To samo dotyczy słupków i innych aksesorii. Do tego w marketach siatki były z bardzo cieńskiego drutu. Swoją siatkę kupowałem w Bolszewie, dowóz na Osowę był za free.

 

Ponawiam pytanie o podłogi epoksydowe.

Jak nie znajdziesz, to znajomy robi takie podłogi. Poszukam namiarów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, czy ktoś może polecić mi firmę która sprzedaje i świadczy usługi w parkiecie, interesuje mnie zakup i położenie parkietu Merbau w łazience. Zna ktoś sprawdzoną firmę?

Lidia Hermanowska juz odpisywałam, ale ie pamietam,c zy Tobie;-)równiez układa. Ja mam akcje parzona, kupiona i ułożona przez nich polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, czy ktoś może polecić mi firmę która sprzedaje i świadczy usługi w parkiecie, interesuje mnie zakup i położenie parkietu Merbau w łazience. Zna ktoś sprawdzoną firmę?

Lidia Hermanowska juz odpisywałam, ale ie pamietam,c zy Tobie;-)równiez układa. Ja mam akcje parzona, kupiona i ułożona przez nich polecam
Przypomniałam sobie. pani Lidia powiedziała ze do lazienki tylko Teak sie sprawdza i tylko na teak daja gwarancje. Ja mam własnie w łazience
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam pytanie, czy ma ktos namiary na biuro rachunkowe, które byłoby w stanie odliczyc vat od materiałów budowlanych?Normalne biura sobie nie radza :evil: :evil: :evil: Plizzz

Ja zaniosłem do biura chyba "SIGMA" - na Sobieskiego w Wejherowie obok PKO BP i PZU (troszeczkę niżej tego ronda w pawilonie na piętrze). Koszt od 80 do 150 PLN. Ja zapłaciłem 150 bo miałem bardzo dużo faktur.

Oni kseruję wszystkie faktury, wypełniają pity, tylko trzeba się podpisać i zanieść do skarbówki.

O, nie zauwazyłam twojego posta :( Dziekuje juz kolega z forum pomógł :D Jednak stokrotne dzieki. Mam cos nie tak z powiadomieniami. Mieszkacie juz?Malenstwo na swiecie?Jak ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może też z takim sobie pytaniem - szambo betonowe murowane z bloczków czy z kręgów betonowych? co myślicie? :wink:

 

Wlasnie podciagam,co sadzicie o szambie z kregow??

pozdrawiam

Ja mam i sobie chwale. Zaznaczam ze mam nieprzemakalne :lol: wzbudziło, to spore zdziwienie wsród wykonawców :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szukam:

 

1) "peszel" na min. 3 kable z lepsza wytrzymaloscia do domu drewnianiego - 100 metrów

2) kabel 3x1,5 - 500 metrów

3) kabel 3x2,5 - 500 metrów

4) przewód internetowy (skrętka) 4x2x0,5 - 200 metrów

5) przewód RTV (koncentryk) - 200 metrów

6) przewód do czujek alarmowych - 200 metrów

 

 

Czy ktos ma namiar na konkretnie "gadajaca" z upustami hurtownie elektrotechniczna z okolic Trojmiasta?Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg29 - ja osobiście polecam morsa z ul. Hutniczej w Gdyni.

Jak dla mnie ceny najniższe i mają bardzo dużo promocji np.: do końca kwietnia wyłącznik różnicowo prądowy 3f 25A J0,03A w cenie 104 PLN.

Przepiećiówki do układów TNS (5 żyłowe) w tym miesiącu również w rewelacyjnych cenach.

 

ja rowniez kupowalem wszystko w Morsie i w Zarowce na Warszawskiej (sklep w kamienicy ale rowniez dobre ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu rozmawiałem przez telefon z jednym majstrem od tynków gipsowych maszynowych i ... tylko zapytałem się dlaczego cały dom tynkuje tynkiem gipsowym lekkim maszynowym. Był bardzo zdziwiony moim pytaniem i poinformował mnie, że zawsze robił tylko takimi tynkami.

Otóż sprawa ma się tak, że wszystkie firmy produkujące tynki gipsowe maszynowe mają w swojej ofercie 2 rodzaje tynków: lekki i ciężki (lub normalny maszynowy). Ten pierwszy charakteryzuje się bardzo dużą miękkością i łatwą obróbką podczas nakładania. Dodatkowo jest zalecany do sufitów. Z tynkiem gipsowym ciężkim maszynowym sprawa nie wygląda już tak różowo, gdyż po wyschnięciu nie można (nie da się tak łatwo) go obrabiać ręcznie. Z tego też względu jak i również po co na budowę dostarczać 2 rodzaje tynków (jest to podwójne zastanawianie się ile go przywieźć i ile zabraknie) większość firm tynkujących gipsami stosuje tylko jeden rodzaj tynku.

Przestrzegam przed takimi sytuacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart3city - i tu się mylisz bo tynków gipsowych już nie ma potrzeby cekolować. Wprawna ręka potrafi tak je zatrzeć jak ... pupę niemowlęta. Co się zaś tyczy tynków lekkich i ciężkich to sam wiem bo cały dom mam w lekkich i są cholernie miękkie a w kuchni mam już ciężkie i ... jest kosmiczna różnica. Paznokciem ich się nie zarysuje - no może końskim.

Jedno wiem, że za parę lat będę musiał całą chałupę cekolować bo po półtorarocznym użytkowaniu ściany nie prezentują się najlepiej(szczególnie w pokoju dziecięcym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...