Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gratuluje tynkarzy po których cekol był nie potrzebny.U nas wszystkie ściany musza byc cekolowane,chlopak któy to robi zakłada nowe narożniki nie mamy zadnego kąta prostego ani równej płaszczyzny,nawet kafelkarz przed położeniem kafli w łazience rónał ściany :o Za to wylewkarzy mamy takich że wszyscy są pod wrażeniem-równiutko gładko -młodzi chłopcy którzy dopiero pracują na to żeby ich polecać,żadni starzy wyżeracze co tylko sie ślizgaja na opini(nie mówie o wszystkich,żeby kogoś nie obrazić :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A może ktoś z was ma maszynowo wykonane tynki cementowo-wapienne? My się na takie zdecydowaliśmy, wiem że trzeba je potem jeszcze cekolować, ale to akurat nie problem :) i szukam teraz firmy do posadzek też maszynowo, kto zna jakieś godne polecenia?

 

Tydzień temu zakończyli u nas posadzki z miksokreta, bardzo sprawnie i porządnie, firma MIXBUD tel: 517-205-939.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość It****
Gdzie w Trójmieście mozna dostać bezbarwne pokrycia z tworzyw sztucznych (faliste, trapezowe)? Słyszałem, że gdzieś w Gdyni ale nic więcej nie wiem.

Chciałbym z płyt o długości 4m zadaszyć taras, który będę miał juz nie długo.

 

koleżanka kupowała w Bricomarche w Wejherowie, tylko nie wiem czy są takie duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was ma maszynowo wykonane tynki cementowo-wapienne? My się na takie zdecydowaliśmy, wiem że trzeba je potem jeszcze cekolować, ale to akurat nie problem :) i szukam teraz firmy do posadzek też maszynowo, kto zna jakieś godne polecenia?

 

Tydzień temu zakończyli u nas posadzki z miksokreta, bardzo sprawnie i porządnie, firma MIXBUD tel: 517-205-939.

 

DZIĘKUJĘ NA PEWNO SPRAWDZĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy bezbarwnych pokryć dachowych to w Castoramie mają tandetne i tylko na zamówienie a cena wcale nie jest rewelacyjna.

Ze wstępnych ustaleń dowiedziałem się, że jest bardzo konkretna firma w Chyloni niedaleko dworca ale dokładnie gdzie to jeszcze nie wiem. Chyba pojadę i będę szukał.

Chcę najpierw kupić płyty (kompleksowe wyposarzenie do mocowania) a dopiero potem stawiać taras. Po co miałby być albo za wąski albo za szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla osob zamawiajacych szambo w sklepie hydrauliczym w szemudzie:

facet bardzo nieterminowy, przekladal kilka razy montaz szamba. Teraz jest problem z wykonaniem przylacza szamba. Lepiej bezposrednio zamowic szambo w Radomiu i wykopac dziure we wlasnym zakresie. Taniej i pewniej.

 

 

Ja dokladnie tak zrobilam :)

Szambo dotarlo w terminie,nieuszkodzone.Panowie zamontowali szybko i fachowo,dorzucili gratis zbrojona plyte najazdowa,obnizyli minimalnie cene zbiornika i obcieli koszt transportu.

SZkoda tylko,ze sprawa wspolnego transportu sie rozmyla-z szesciu zdecydowanych osob ja jedna zamowilam zbiornik i sama pokrylam koszt transportu,co i tak wyszlo mnie taniej niz szambo w Szemudzie.

 

Osobom niezdecydowanym szczerze polecam.

 

Za to nie polecam BERTRAND-a (patrz czarna lista wykonawcow) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam mocno zainteresowana Bartoszem ale instalator, na którego namiary dostałam z centali przysłał mi ofertę (po uprzednim monicie) z kilkoma sloganami na temat niezawodności, jak to już dużo tych reku zainstalowali itd.itp. oraz z ceną zwalającą z nóg (oczywiście bez szczegółów co w tej cenie się mieści). W związku z tym w centali ustaliłam namiary na kolejnemgo instalatora, wysłałam mailem zapytanie, minął prawie miesiąc a odpowiedzi nie dostałam. Tym sposobem znichęcili mnie do Bartosza i zdecydowałam się na Mistrala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zamawial szambo w Szemudzie ( producent z Radomia)? Czy w cenie szamba jest również podlaczenia?

 

ostatnio montowano mi takie szambo. Jesbet z Radomia

10m3 z kominkiem i zbrojoną płytą 3425 netto z transportem. Musisz mieć wykopana dziure (koparka mnie kosztowała 300zł) i oni wstawiaja szambo.

Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dołączam do grona niezadowolonych z Jazbudu.Wczoraj zacząłem budowę i tu pierwsze zgrzyty.Stal (prostą) zamówiłem z Jazbudu na ok.8.00 rano, a przyjechała po południu zgięta na pół i brakowało ok.20 procent prętów 6-tek.Od rana majstrowie czekali na stal,więc wydzwaniałem co godzinę z ponagleniami i najpierw była wersja ,że przed 8-mą już transport do mnie wyjechał :) ,za niecałą godzinę okazało się że już bierze fakturę i wyjeżdża :( ,a znowu za prawie godzinę że właśnie wyjechał,ale ma po drodze innych klientów i będzie później :evil: .Majstry wkurzone,bo musiały się opalać,a później prostować pręty.Wnioski na przyszłość-nie traktować poważnie umawiania się z tą hurtownią i zamawiać towar na szybciej,a przy kierowcy liczyć pręty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...