Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was kupowa może deskę sosnową ryflowaną? Jeśli macie jakieś namiary to bardzo chętnie skorzystam. Znalazłam tylko jedną firmę w Gdańsku, ale sprzedają na sztuki i cena za metr to 75 - 90zł w zależności od grubości, wydaje mi się drogo, ale może nie jestem na bieżąco z cenami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka - dziekuje :D

juz zdazylam doczytac,ze to calkiem przyzwoita cena :wink:

niestety w rewanzu tynkarzy nie polece :oops: ekipa ktora mielismy - nie dosyc ze koniec koncow nieskonczyli pracy,wyludzili nienalezne wynagrodzenie a facet,ktory gladzie robil musial niezle sie gimnastykowac zeby to wszystko wygladalo w miare dobrze echhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystal ktoś z usług firmy Klir z ul. Trakt Św. Wojciecha w Gdańsku. Interesują mnie wszelkie uwagi i spostrzeżenia.

 

My korzystaliśmy z usług tej firmy i polecam, mamy jak na razie rozprowadzaną instalację, bez żadnych problemów, szybko, sprawnie i sympatycznie, cenowo też była to najbardziej korzystna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że nie na temat...

Sprzedam 170 sztuk stempli, w tym 150 po 2 użyciach (osobiście je w leśniczówce wybierałam) o długości 3-3,5 m, reszta 2,5 m trochę starsze. Cena za wszystkie 800 zł, odbiór własny z Mostów gm. Kosakowo.

Możliwość odbioru od zaraz.

Proszę o kontakt na priv, żeby nie "zaśmiecać" forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

duzo pytan na forum a ja niestety z kolejnym :oops: na powyzsze odpowiedziec nie potrafie :-?

Jak sadzicie,czy 50 zl "za kamien" przy wytyczaniu dzialki przez geodete to cena oki.? tak z ciekawosci pytam ;)

Pozdrawiam :)

 

Bardzo O.K.- mi "zaspiewano" w kilku miejscach od 150-250 a kamieni mam 5 ! Dopiero miejscowy geodeta zaproponowal 50zl i oczywiscie jego wybralismy :) Przy okazji- sąsiad budujac swój dom zniszczyl nam dwa slupki =kamienie (jeden zostal wyrwany i przeniesiony ponad metr dalej, a drugi zasypany warstwą ziemi i nie moglismy go nawet zlokalizowac), które musielismy odtworzyc. Straszono nas kosztami 1000 i 1500 zl za slupek- ponownie "nasz " geodeta wziąl 50 od slupka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę :-? Kiedy najlepiej wykonac projekt instalacji wod-kan?

I ile to trwa?

Zastanawiam sie czy powinnam miec projekt przed rozpoczęciem budowy? Chyba tak, ale nie mam pewności :/ Jesli jest to niezbedne przed wylaniem fundamentów, to musze w tym tygodniu znależc firmę ,która zrobi nam wszystko lub projektanta z ekipą :( Mysle ,ze lepiej by projekt i wykonanie powierzyc jednej ekipie- a jakie sa wasze doswiadczenia?

I czy mozecie polecic kogoś sensownego i solidnego z trójmiasta lub okolic,ktory umie wykonac prawidlową instal domowa, orynnowanie, szambo itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowicze!

 

Poszukuje ziemi z dowozem do Gdańska Kiełpina Górnego. Potrzebuję ok 4 wywrotki zwykłej ziemi do wyrównania terenu oraz ok 2 wywrotki ziemi urodzajnej. Czy ktoś się orientuje, gdzie mogę zakupić taką ziemię? Ma ktoś jakiś sprawdzony namiar?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę :-? Kiedy najlepiej wykonac projekt instalacji wod-kan?

I ile to trwa?

Zastanawiam sie czy powinnam miec projekt przed rozpoczęciem budowy? Chyba tak, ale nie mam pewności :/ Jesli jest to niezbedne przed wylaniem fundamentów, to musze w tym tygodniu znależc firmę ,która zrobi nam wszystko lub projektanta z ekipą :( Mysle ,ze lepiej by projekt i wykonanie powierzyc jednej ekipie- a jakie sa wasze doswiadczenia?

I czy mozecie polecic kogoś sensownego i solidnego z trójmiasta lub okolic,ktory umie wykonac prawidlową instal domowa, orynnowanie, szambo itd ?[/quote

 

Myśmy kładli rury przed zalaniem fundamentów (ale nie z żadnym projketem, robił to kuzyn hydraulik), zapraszam na naszego bloga: http://www.michalakmojabudowa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...