Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Środa, 18:00? Mogę tylko obiecać, że spróbuję.

Gabi masz synka 2,5 letniego? Weźmiesz go ze sobą? My mamy córkę 15 miesięczną, około 20:00 idzie spać tak więc jeżeli wpadniemy to na chwilę.

Od jakiegoś czasu zbieram sumiennie kosztorysy domków i zastanawiam się nad wyborem projektu. Ostatnio trafiłem gdzieś - już nawet nie pamiętam gdzie - na takie sformułowanie " skoro w bloku wystarczało nam 40 m2 to po co budować dom 200m2". Oczywiscie nie twierdze ze dotyczy to wszystkich, ale jak pomyslalem o swoich rodzicach którzy 3 lata temu wprowadzili sie do duzego domu i teraz sa w nim tylko w dwojke to zaczalem sie zastanawiac nad mniejsza powierzchnia.

Koniec koncow na razie przymierzamy sie z zona do projektu "Maly dworek" z Archetonu. Przytulny z Muratora na razie odpadl :wink:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba wlasnie sie wyglupilem i pierwszego posta wpakowalem poza grupe trojmiejska.

Moze teraz sie uda:

 

Witam wszystkich. Jestem tu 'nowy' wiec moze kilka slow o sobie: chcialbym napisac ze 'jestem wesoly Bronek', ale odkad buduje to raczej pasowaloby 'jestem nerwowy...'.

Moj dom 'robi sie' od kwietnia kolo Kolbud.

 

Przeczytalem w jednym z wczesniejszych postow ze ktos z forumowiczow stosowal stropy teriva. Ja potrzebuje na czesci domu teriva nova i jak dotad trafilem na tylko jedna firme w okolicy ktora cos takiego robi. Czy moglibyscie podac namiary na jakies inne firmy?

 

Dzieki,

Br

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten ciepły majowy dzień i pozdrawiam wszystkich nowo ujawnionych :smile: ! Środę jako termin spotkania wstępnie potwierdzam :smile: .

Niestety jakoś ostatnio mam pod górkę z budową (pisałem w innym wątku) okazało się, że murarze z którymi byłem umówiony niestety tylko ustnie wystawili mnie do wiatru -facet albo wyłącza telefon albo nie ma go w domu !! Niestety miał zacząć w przyszłym tygodniu i z powodu braku kontaktu zastanawiam się bardzo co do jego uczciwości i słowności.

Dlatego mam prośbę szukam ekipy do wymurowania parteru z keramzytu na klej. Jak byście mogli pomóc byłbym uratowany.

Będę wdzięczny za adresy lub telefony do solidnych sprawdzonych ekip.

Pozdrawiam i do zobaczenia (albo przeczytania :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski przyjedź - ja mam syna 10 letniego a sam mam 28lat. Czas leci. My będziemy z synem oczywiście.

 

Bronek wpadnij w środę na spotkanie, pogadamy. Będzie miło. Co do terivy sam o tym myślę - masz namiary na dwie firmy z pomorza

http://www.teriva.gda.pl http://www.segatex.com.pl

 

Zachar - wiesz, że ja ci nic nie pomogę - wszystko robię sam. Spytaj Seby, ale jak pisał to też się rozstał ze swoją ekipą.

Głowa do góry, lato przed nami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mowicie o nerwach i siwych wlosach a takie twarze rozesmiane na zdjeciach :smile:)))

Kodi co do wieku to jestesmy rowiesnikami, a pewnie wspolnych znajomych tez sie znajdzie.

Niestety dzisiaj dowiedzialem sie ze w srode mam robotke w firmie gdzie troche administruje siecia. Moze uda mi sie wyrwac troche szybciej, ale szanse sa mierne. Patrzac na zdjecia z checia bym przyjechal, widac po Was tyle zapalu, ze moze mi sie udzieli :smile:))

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski jak przyjedziesz to na 100% będziesz pełen zapału. dawno nie słyszałeś takich fanatyków budowania.

Nerwy, nerwami, ale uśmiech musi być. Jeśli nie dasz rady na 18.00 tio przyjedź później. Myślę, że trochę posiedzimy.

Mój tel. 606-701-346. Jak coś to dzwoń.

Naprawdę warto.

Lecę na chatę a jutro na działeczkę. Pozdrawiam i do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się melduję na 90% (10% to okoliczności nieprzewidziane).Kto będzie pilotem? I w ile wozów, tzn kto potwierdza?

Kodi znalazłam Twój tel to jakby coś dam znać.

 

Adamski- Tymek chodzi spać ostatni jak my już padamy więc obawiam się tylko aby nie narozrabiał (za bardzo)Liczymy na zapoznanie Twojej 15! i nie tylko.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gabi. My będziemy na 99%, chodź patrząc na swojej wizyty u dentysty to te 99% to i tak za za mało. Ale będziemy. Mamy starą Audi 100 Avant - srebrny/. Będziemy przed 18.00 na skrzyżowaniu przed Wanogą. Mam nadzieję, że wszyscy się tam spotkamy. Sebo kiedyś tłumaczył mi gdzie to jest, ale nie zaryzykuje. Rozumiem że Ewa z Sebą nas poprowadzą.

 

Do zobaczenia do jutra - będziemy bez syna - jedzie na wycieczkę klasową - może to i lepiej. :lol:

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie już jutro :smile:

Jak rozpoznamy nowych grupowiczów ?

Znowu projekt w ręku ?

Skład:

- Ewa i Sebo

- Beata i kodi_gdynia ( + syn)

- Asia i Zachar

- Asiak2 i Mishka ( potwierdzali na żywo; może się odezwą )

- Gabi i ...

- Adamski i ...

Może jeszcze jakieś zagubione duszyczki znajdą się do jutra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie na Forum.

Parę dni mnie nie było widać i słychać. Przyczyna jest prosta. W ciągu tygodnia praca i w weekend też praca ale już na swoim i za pieniądze zarobione w tygodniu. Troszkę zagmatwałem... ale jest to jeszcze do omówienia.

Tez się przygotowuję na spotkanie z szanownym Forum. myślę o tym spotkaniu od chwili mojego zarejestrowania (było to co prawda niedawno). Potwierdzam spotkanie w Chwaszczynie obok Wanogi. Będę ja na 99% + moja żona na 90%.

Myślę, że wszyscy się bez problemów rozpoznamy (w miejscu spotkania jest niewielki parking).

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...