Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję łączników do montażu desek tarasowych IGEL.

http://www.tarasy-drewniane.pl/img/image008.jpg

Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce z Kołobrzeg - Budzistowo (http://www.tarasy-drewniane.pl)ale jak na razie nie odpisali mi na mój email.

Czy ktos może sie orientuje czy jeszcz gdzieś można to kupić?

Na naszym rynku dostępny jest również system montażu HardWoodClip ale do tego potrzeba jeszcze lamelownicy, której nie mam.

Dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja właśnie zamówiłam "10" na parter i "8" na poddasze (po porozumieniu z wujkeim budowlańcem), w projekcie było "15" na dole i "2"?! na górę, znajoma kałdzie na dole tylko "5" skąd kurcze takie różnice?

 

jezeli masz w palanch 15 jak ktos slusznie zauwazyl dawaj 15 bo prawdopodobnie bezdizsz miala progi przy oknach balkonowych

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zmieniłam styropian z 15 na 10 na dole to logicznie oznacza, że raczej przewidziałam to wcześniej :) co do podłogówki u nas nie ma kafli w salonie bo styl naszego domu jest zdecydowanie nie nowoczesny tylko taki z klimatem, drewniany w środku i takie tam bajery więc mamy podłogi drewniane i grzejniki, a pozatym wielki i mocny kominek z rozprowadzeniem grzania do pozstałych pomieszczeń więc zimno na 100% nam nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donwojto jeśli planujesz kominek tylko dekoracyjny to castorama jest ok, jeśli zaś ma ogrzewać też inne pomieszczenia to odradzam markety dlatego, że tam są niskiej jakości produkty, producenci robią takie specjalne edycje do marketów - są one gorsze i tańsze, mam te informacje sprawdzone; my zwiedziliśmy sporo miejsc z kominkami, najtaniej wyszło u gościa co ma punkt przy wjeździe na obwodnicę w Chyloni po prawej stronie, taki duzy dom z anteną :) facet ma wystawkę, można piec zamówić pod twoje potrzeby (np. nasz ma większą szybę niż oryginał, inny "płotek" i cegłe szamotową też inną; nawet mozna kupić netto jak poprosisz - warto i polecam tego gościa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mówię że kupuję to w Castoramie tylko że byłem w Castoramie i bardzo mi się spodobał taki kominek z prostokątną i długą szybą.

 

ja chyba wiem o jakim mówisz, mojemu mężowi też się tak spodobał że siłą mnie zaciągnął do castoramy i już dosłownie chciał go kupować tak był napalony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś z was ma wetylacje mechaniczną z rekuperatorem?

Czy możecie podac jakieś namiary na dobrych wykonawców?

 

Ja tez planuje takowa. Tutaj na forum ktos wspominal firmy: Klir, Bursa, Agagt no i oczywiscie rekuperatory.pl i bartosz.

Niestety nic o nich jeszcze nie wiem. Planuje jednak w najblizszym czasie zrobic rozeznanie i sprawdzic ich oferty. U mnie jest okolo 550 m3 kubatury do wywentylowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

pierwsze wpisy sa najgorsze, ale mam nadzieje ze przygarniecie "nowego" jak swojego:-) planujemy ruszyc z budowa za ok 2 miesiace i sa to bardzo ambitne plany gdyz jeszcze chcemy zdazyc w tym roku ze stanem surowym otwartym z dachowka, jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne my juz praktycznie podjelismy decyzje co do wykonawstwa, a mamy male standardowe pytanko: czy koszt 45 tysiecy z wierzba dachowa + ok 15 tys.za dachowke to rozsadna cena czy lekko przesadzona:-) pozdrawiamy

Marek i Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...