Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra hydraulików mam dwóch do wyboru, ale podzielcie się info ile płaciliście za punkt czyli za zamontowanie grzejnika oraz za metr ogrzewania podłogowego? I jeszcze jedno jakie rurki u was zastosowano właśnie do podłogówki bo tu mam sprzeczne informcje co jest dobre.

 

W sierpniu 2007 płaciłem 100 zł za punkt wraz z podłączeniem grzejnika. Cena za samą robociznę. Za punkt wodny (ciepła zimna) też 100 zł, jeżeli obok była np zmywarka lub pralka to już nie był liczone. Za po podłogówki i całą resztę nie pamiętam ale było tanio. Do tego hydraulik kupił kotłownię i grzejniki Buderusa w cenach hurtowych (grzejniki z 35% rabatem kotłownia nie pamiętam). Rurki jakieś włoskie nie pamiętam nazwy. Co do rurek to według przysłowia "Każdy żyd swój towar chwali" i każdy hydraulik zachwalał "swój" system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Instalacje mam z rurek zgrzewanych system Coprax,podłogówka z alu-pexa.

Co do ceny to płace za całość i wyjdzie mnie to 5000 zł (robocizna),w tym rozprowadzenie wod-kan. (kuchnia,toaleta na dole,kotłownia,krany na zewnatrz i w garażu,łazienka u góry),podłogówka w sumie jakies 26-28 m.kw.,kotłownia (instalacja pieca,zasobnika i całego osprzetu),instalacja co w sumie jakies 13 grzejników(z powieszeniem tychże).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa o to chodzi. A pod zlewy , brodziki, WC itp też podchodziły kratki. No tak, to przepraszam. Przyznaję się błędu bez bicia.

 

No,w końcu :D

 

Jak rozumiem to twoja pozycja nr 5 obejmowała inst. kanalizacyjną w całym domu plus dwie kratki w garażu,czy tak??

Tak - każdego klienta wyraźnie informuję, że po naszym opuszczeniu budowy pozostaje mu do zrobienia wyłącznie tzw "biały montaż" oraz (przy ogrzewaniu) ustawienie temperatury na kotle/sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Poszukuje niedrogiego geodety z okolic gdanska do wykonania mapki do celow projektowych. Moj zwodzi mnie i nie odbiera telefonow.

Jezeli mozecie pomoc lub znacie kogos takiego to prosze o kontakt ,bede wdzieczny.

Pozdrawiam daro

Jescze pytanko za wykonanie takiej mapki 700 to duzo czy malo???

Jak już Ci napisałam w mailu - mało :-) Namiary tez masz na mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos zainteresowany odkurzaczem centralnym ????????????

lub instalacja systemy odkurzacza centralnego ??????????????????

Hej!

Tak. Zaczynamy budowę jak Bozia da i partia (UM) pozwoli - we wrześniu. PLanujemy zastosować odkurzacz centralny, znajomi mają i są zachwyceni. Nie wyobrażają sobie teraz - przy domku i schodach bawić się z pudłem nawet na kółkach z kablami i rurami... Widzę słuszność już na mieszkaniu 65m, a teraz będziemy mieli większe potrzeby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poproszę o opinię na temnat firmy windows2000 z rumii i ich okien na profilu brillant oraz brama garazowa firmy interflex

 

pzdr

 

Zapytaj się Małego- On chyba nieżle zna te firmę. Mam od nich okna (coś tam w nazwie na "B", moze brillant lub baron-5 komorowe). To chyba nazwa własna okien a nie profila.

Wizualnie ok. Coś mi szwankuja tarasowe/balkonowe, co roku przyjeżdżaja na regulacje, a mam je od 2005 wiec serwis niezły, choć chyba wcześniejszy serwisant był kiepsi, dlatego nie wyregulował ich pernamentnie. Mam nadzieję że teraz ostatni raz zgłoszę

 

Macie jakieś typy na porządną podbitke z PCV?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość It****
Macie jakieś typy na porządną podbitke z PCV?[/b]

 

Hej.

Jestem właśnie w trakcie poszukiwań. Na razie z tego co się zorientowałam to można kupić podbitki firm:

Mają one w ofercie również panele wentylacyjne. Niektóre dają 20 lat gwarancji, inne 50. Ja skłaniam się ku Royal, ale ze względu na kolor jaki mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość It****
Witam.

 

Poratujecie może jakimiś sprawdzonymi namiarami na balustrady kute?

Mam kilka z okolic Redy i jeden z Kartuskiej w Gdańsku, ale terminy mają długie.

 

pozdrawiam

Iwona

Hej!

Sprawdź tą firmę. Są z Gołdapi co prawda, ale może... http://www.gicor.goldap.com.pl/

Pozdrawiam

 

dzięki;

znalazłam jednak w Gdańsku na Łąkowej, dość szybko i dość tanio; zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poproszę o opinię na temnat firmy windows2000 z rumii i ich okien na profilu brillant oraz brama garazowa firmy interflex

 

pzdr

 

Zapytaj się Małego- On chyba nieżle zna te firmę. Mam od nich okna (coś tam w nazwie na "B", moze brillant lub baron-5 komorowe). To chyba nazwa własna okien a nie profila.

Wizualnie ok. Coś mi szwankuja tarasowe/balkonowe, co roku przyjeżdżaja na regulacje, a mam je od 2005 wiec serwis niezły, choć chyba wcześniejszy serwisant był kiepsi, dlatego nie wyregulował ich pernamentnie. Mam nadzieję że teraz ostatni raz zgłoszę

 

Macie jakieś typy na porządną podbitke z PCV?[/b]

 

Andrzeju teraz jeździ pan Stasiu - bardzo konkretny i "obcykany" gość. Przekażę mu sprawę (jego tel. 0605-848-417).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...